Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Fakt nechápu jak může někdo brát většinu recenzí vážně, to je snad nějaká nemoc většina recenzí je jen strojová výroba (čest vyjímkám) radši dá na Steam a tam si vybere recenzi která mu vyhovuje nejvíce. Objektivita prostě neexistuje a devadásátá léta jsou už dávno v prachu zapomění.
  • Aby to bylo alepsoň trochu objektivní tak by museli udělat testy alespoň 10-15 značek. Takhle to je o ničem a raději ať dělají recenze her no i když tam ta objektivita je mnohdá taky pochybná.
  • Zrovna tyhle jsou úplně mimo a určitě bych doporučoval jinou volbu. Je pravdou že já se Siberia 840 za tu cenu bych neměl nic říkat, ale mají dobré funkce tak trochu horší zvuk oželím na tu cenovou relaci ale tyhle to je výsměch, to kupte raději třeba audio technica nebo ty cloud revolvery a pokud asus tak Strix 2.0, ty za nějakých 2 500 ujdou. Taky záleží jestli chcete basy a nebo aby jste ve hrách slyšeli i jemný vánek a polohu nepřátel tak doporučuji Seny Game Zero, to je špica, ale na nic jiného než na hry se nehodí. Nejlepší herní bezdrátová sluchátka jsou Siberia 840 je to sice samej kompromis, ale výsledek bomba, a jsou neustále nabitý. Posloucháte pc a do toho ještě vyřídíte hovor přes mobil.
  • Neni cemu neverit, nevim, proc bych si daval namahu s vysvetlovanim kecu. Ale tak pokud me nejaky guru opravi a vyargumentuje mi, co jsem napsal spatne, rad se poucim :)
  • ale prdlačky.
  • na seznamu "100 věcí, co si vzít na sebe, pokud chcete vypadat jako naprostý d*ment" se Otíkovská sluchátka se svítícimi modrými neony umístila na krásném 34. místě
  • Jack1947
    Mě to teda rozum dává, na druhou stranu aspon je to i trocha toho HW.
  • Anon-ym
    Ve chvíli kdy se tu testuje jedna značka pořád dokola, mám a priori nulovou víru v objektivitu a věrohodnost podobných recenzí. Je to jen kamuflovaná inzerce.
  • No tak to je jednoduche... ze sveho si HW na testy kupovat nebudou a jsou zavisly na tom co jim kdo pro testy zapujci... tady bych spis videl zanedbane PR ze strany ostatnich vyrobcu...
  • Anon-ym
    Podle "recenzí" Games by člověk měl pocit, že má ASUS monopol ve všech oblastech elektroniky normálně.
  • omg... pro poslech hudby si pokud to myslis aspon trochu vazne nekoupis ani sluchatka za 4500,- a uz vubec ne herni sluchatka... stejne tak jako si to nepusis z DAC na sluchatkach nebo z jacka na frontpanelu PC s integrovanou zvukovkou, takze to nema smysl sem vubec vytahovat... jiste v uvodu se pise "Sluchátka jsou cílena na střední až vyšší třídu hráčů, kteří touží po stylově vyvedeném headsetu s možností kvalitního poslechu hudby" ale na hudbu si to koupi jen nekdo kdo ma hudebni hluch nebo nemel moznost srovnat s kvalitnima sluchatkama urcenyma pro poslech hudby...

    K porovnani zvuku se staryma sennheiserama... nic proti cim, ale srovnaval sis je, nebo je to jen takovej vykrik do tmy? (sry, ale jsem fakt alergickej na argumentacni fauly)

    No a abych jen nehejtil... USB to musi mit ne pro boha, ale pro LEDky, protoze "RGB rulezzz" nebot pokud na tom nesviti LEDky 16 milionama barev tak nevis ze sis koupil ultra mega hyper giga cool gaming periferii
  • Jack1947
    Ašus a games potažmo tiscali podobnost zdá se jen ...
  • KrPa
    rozdily jsou poznat, oko je citlive na zmeny, ne na dve stale hodnoty...
  • Páni, značka Asus už tu dlouho nebyla
  • Ty vyssi fps poznas i na tech 60hz, ale je to trosku slozitejsi. Urcite pujde poznat rozdil v input lagu, kdy hra bude reagovat mnohem svizneji (tenhle efekt se nejvice projevi tak do 90fps). Dale zalezi na samotne hre, ale napr animace renderovane na vice fps pusobi verohodneji a hlavne hry jako cs:go, ktere maji proste trosku specialni engine vypadji opravdu citelne plynuleji.
    Je opravdu dobre se na to divat jako na dve odlisne veci, hra proste plive snimky a podle toho, jak je nakodena, tak se ten engine muze chovat velmi odlisne. Zato monitor proste vezme posledni snimek a zacne renderovat, pokud ale gpu posle dalsi snimek, este nez monitor render dokonci, bude proste pokracovat v renderovani s novymi daty, vysledek = tearing, ale taky cerstvejsi informace ze hry.
  • KrPa
    dostanes se niz i vys, navic ty udaje jsou orientacni a jiste ma kazdy clovek citlivost jinde a meni se i vekem, u sluchatek sic ten rozsah muze byt mensi, prototi repoduktorum, dale ten ad prevodnik je opravdu spatny, pro poslech hudby (i kdyz k tem samotnym sluchatkum dostacujici) musi mit vyssi vzorkovaci frekvenci, dale vubec nechapu, proc to vlastne musi mit USB proboha! co se jacky uz nedelaji? to je hrozny zpusob pro vedeni zvuku, takze jedine vyzdvyhujici cisla jsou odsup sumu a harmonicke zkresleni a ono povestne 7.1. zvuk, v sluchatkach, za cenu 4500 ...

    sorry jako ale moje stare sluchatka jsou stale lepsi nez tenhle paskvil

    http://www.sennheiser.cz/index.php?id=23&produkt=8637
  • "Jen" 20kHZ? Čím víc Hz tím víc Adidas? To je honění za číly ála

    ,,Jsem člověk, který pozná rozdíl mezi 150 fps a 200 fps!"
    ,,A víš o tom, že máš jen 60 hz monitor, že jo?"
    ,,...já tam ten rozdíl ale vidím!"
  • Tak zrovna "rozsah", bych sem netahal, ukaž mi dospělého člověka, který slyší zvuk nad 20 kHz. Navíc pod 20 Hz se s žádnými sluchátky nedostaneš...
  • KrPa
    chapu herni mysi a klavesnice, ale herni sluchatka jsou vsechny bez vyjimky technicky odpad

    pry "Velmi kvalitní audio hardware" a sluchatka maji rozsah jen 20-20 kHz coz je opravdu smejd, to maji i sluchatka za 200 a ten prevodnik je taky low
  • lol 4500.magori *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit