Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak uz se Vita TV da koupit za 1400 Kc, to se vyplati uz jen na to streamovani PS4 a spousta vybornych psp a psv her nebo dlna je prijemny bonus.
    • A kde se da koupit??Dik za odpoved ,petr-hosek@seznam.cz
  • A Uncharted na Vita TV samozrejme jit nemuze, protoze to je hra, ktera vyuziva vlastnosti PS Vity, ktere Vita TV nema, treba kameru a bez toho hra nejde dohrat. Navic by se tim clovek pripravil i o gyroskopicke mireni, ktere sice neni bezpodminecne nutne k dohrani hry, ale Uncharted ho ma paradne zvladnute a na rozdil od jinych her je radost ho pouzivat.
  • Paradni recenze. Na konzolistovali psali, ze Vita nepodporuje DLNA, takze jsem o ni ztratil zajem a tady ctu, ze ho podporuje. Navic je pro me novinkou, ze ma ethernet konektor, tak to je naprosto skvela zprava. Pro me tedy ma PSV velky vyznam. Mam Vitu a tedy k dispozici spoustu nativnich titulu. I kdybych Vitu nemel, tak jako majitel PS+ mam spoustu PS Vita titulu k dispozici zdarma a byl by hrich je nevyuzit. A i kdyz Vitu mam, zahrat si hry na velkem gamepadu muze byt prijemne a take panuje o Vitu doma zapas, takhle udou moci hrat vice lidi soucasne. DLNA vlastnost je pro me klicova, mam doma NAS od Synology a na nem spoustu videii, ktere prehraju v pohode na PS3, ale ne na PS4. Jeden z duvodu, proc zatim nemam zajem o PS4. Ale jestli to umi Vita TV, tak uz to od PS4 nepotrebuju, protoze Vita to bude umet lepe, s nizsi spotrebou. S DLNA klientem na Vite jsem velmi spokojen. Streaming z PS4 zatim nevyuziju, ale to je jen otazka casu, zvlaste kdyz mame doma ctyri televizory. Takze pro me bude Vita TV perefektni zarizeni.

    Jeste by me zajimalo, jake maximalni rozliseni Vita TV podporuje, hlavne u streamingu a DLNA.
  • PS TV je podle mého super záležitost pokud je PS4 na stole v pracovně a v den kdy nikdo není doma, bych se chtěl vyvalit v obýváku a GaučingGaming. Jestli tady někdo brečí, že nejsou hry, tak se podle mě dost mýlí. Jak psal Honza, je tam hodně her z PSP a PSOne a to si myslím, že je ten důvod, proč bych si ji pořídil. Kdo není příznivcem handheldového hraní a chce hrát tyhle hry tak proč ne. Osobně si ji kupuji pod stromeček i když mám vitu, hlavně kvůli streamu z ps4 a občas pro nostalgickou slinu.
    Řešit jestli je konzole půjčená, darovaná, je úplně zcestné. Spíš bych řešil náplň a obsah článku.
    • Draken69CZ
      Tak si hlavně připrav kyblík protože hry z PSP a PSOne na velký telce to bude "nádhera".
      • Amen! *1*
  • ucho
    O koupi jsem uvažoval, ale to, že tam nejdou některé hry (Uncharted, Tearaway - ten navíc vyjde na PS4), mě od toho trochu odrazuje a spíš se rozhoduju nad samotnou PS Vitou. Šlo mi hlavně o to mít přístup k dalším hrám a tohle znělo jako zajímavá a levnější alternativa.
  • To je jak kdyby panna Mária bolestivě potratila *11*
  • Keyz
    Stejně bude potřeba mít více konzolí jestliže to bude využívat více lidí. Není možné hrát najednou dvě věci jak jsem to pochopil.
    Pouze jeden sleduje TV a druhý jinde hraje. Prostě klasické propojení.
  • chci se zeptat šéfredaktora, zda Jan Olejník vrátil recenzovaný kus Sony, nebo si ho ponechal jako dárek. Díky
    • oni nejsou povini vracet darovaný kus na recenzi sony rozdala přes 2 tisíce kusu pro recenzenty aby mohli udělat recenzi a nemusí to vracet já na tom nic špatného nevidím
    • jnsCZ
      Koupil jsem si vlastní PSTV, které jsem zde následně zrecenzoval. Nebyl to přístroj zapujceny od sony
    • Draken69CZ
      SONY to dává takže to vracet nemusejí, ale dostala to redakce takže záleží na ní kde nebo komu to zůstane.
      • Pak má článek ŠPATNÉ OZNAČENÍ jakýpak test? Správně tam má být PLACENÁ (jedno že v naturáliích) reklama!!!
        • ja to rikam porad ze tady je KORUPCE ze sou vecina recenze ZAPLACENY a je vydet ze BEROU UPLATKY od sony aby nadavaly na xbox i kdyz je 10000x lepsi
          *16* *16* *16* *16*
          a nechapu proc se tu nesmy psat tiskacima pismenama a pise mi to ze mam vypnout capslock to je taky pekna CENZURA *16* *16* *16* *16*
          • jnsCZ
            Znovu opakuji, že jsem si PSTV sám koupil a následně zrecenzoval. Vzorek od Sony zůstává v redakci. Klidnete prosím své projevy
            • jnsCZ
              Argumenty beru, ale do textu prostě nejde napsat "Nekupujte si to, protože jste všechny hry už tisíckrát hráli" nebo "Nekupujte si to, protože si k tomu musíte koupit dualshock" nebo "Nekupujte si, to protože je to drahé".

              1) Ne každý hrál všechny hry na PS1/PSVita/PSP a je tam rozhodně slušná řádka her, které stojí za to si zahrát
              2) Ne každý si k tomu musí DualShock koupit. Netroufám si odhadnout reálnou situaci, ale můj osobní tip je, že si lidi budou PSTV kupovat i kvůli streamování, tudíž už doma gamepad mají
              3) Jestli něco je nebo není drahé, to snad ani nemá smysl komentovat. Někdo má výplatu 20k, někdo má výplatu 100k. Budou se na cenovku dívat stejným měřítkem? Asi těžko. Spíš se přikláním k možnosti, že si raději někdo koupí na aukru za podobné peníze PS3 + několik exkluzivních her, které na jiných platformách nejsou. Budiž. Extra příplatky za kartu a gamepad jsou v textu zmíněny.

              Stručně řečeno: článek byl o tom, co PSTV umí a neumí. No a samozřejmě se každý rozhodne podle toho, jestli mu to připadá užitečné nebo ne. To je jako kdyby si někdo na základě pozitivní recenze koupil kávovar, i když mu kafe nechutná - ale holt v recenzi psali, že dělá super kafe, tak šup s tím do košíku.
            • Faktura vypadá autenticky - beru jako důkaz, že sis zakoupil ze svých peněz. Argumenty - shrnu li na co se dá použít - jsou to v zásadě dvě věci, streamování PS4 her na další tv v domácnosti a druhá věc, hraní některých her z PSVIty. Má to menší háček, streamování prakticky vyžaduje Ethernetovou sít, pokud jedete přes wifi, není to použitelné, já mám připojenou na wifi cca 7 zařízení v domácnosti, které kradou menší či větší část pásma. Streamování je prostě hovadina. Hraní PSVita her na TV - proč ku*va??? Hned dva háčky, potřebuji Dualshock 3 nebo 4, jinak si nezahraju nic. Druhý háček, pokud nemám hry na fyzických kartách, potřebuji větší proprietární pamětovku. K 2699 kč si připočtěte 1300 za dualshock + 600 za pamětovku 8GB. Jste na 4500 Kč. Další věc - zdaleka ne všechny hry podporují PSTV. Např. můj oblíbený Ninja Gaiden Plus bez šance. Další mínus - PSvita upscaluje nížzké rozlišení nativního displeje na HD rozlišení - vypadá to hnusně např. GOW collection fakt nic moc. Dobře, jedeme dál - PSX a PSP hry - proč bych to hrál na PSTV, když už jsem to hrál tisíkcát na origo konzolích, pak na PS3, PSP a PSVITa na špičkovém OLED displeji? Kde je tedy důvod aby si podobnou chujovinu zákazník koupil? Díky
            • jnsCZ
              Aha, takže jsem buďto zkorumpovaný nebo blbec. Pěkně děkuji za takový široký výběr, to je opravdu jednání na úrovni. Spíš mi přijde, že jsem hlupák proto, že se tu snažím komunikovat zcela otevřeně, zatímco cílem druhé strany je.. .nevím, asi zabít pár minut volného času lamentováním v diskuzi u článku, který se dotyčného vůbec netýká (produkt ho totiž evidentně nezajímá). Jako by to snad nebylo jedno, na jaké platformě člověk hraje hry...

              Možná by v rámci fér jednání nebylo na škodu napsat odstaveček či dva, proč si myslíš, že člověk, co si koupí PSTV je hlupák. Zatím jsem neslyšel jediný argument.

              Nu což, tady to je: http://i.nahraj.to/f/QUR.jpg
              • Reakce na příspěvek:

                Vydejte to, je to boj z větrnými mlýny. Ať kdokoli řekne cokoli takoví člověk neustoupí
            • Tak pokud sis to koupil, tak jsi tedy pouze nenadaný rozumem':-). Osobně tomu moc nevěřim, můžeš prosím zveřejnit účtenku?
            • tak to se omloiuvam ze sem vas narknul z korupce protoze vubec neverim ze ste poctivy ale kdyz to rikate tak vam teda budu delat ze verim *5* *5* *5* *5*
          • Chtěl bych vědět v čem je Xbox oproti konkurenci lepší. A kdyby mi to mohl zodpovědět autor příspěvku sám, byl bych nejraději.
            Mimoto píšeš 10 000x lepší, tak tu vyjmenuj pro začátek třeba takovou stovečku, abych se dostal do obrazu.
            Děkuji
            • psal sem ze je 10000x lepúsi ne ze je v 100000 vecech lepsi ale je lepsi ve skoro vsem treba ma kinekt nebo lepsi mnohem ovladac a na ps3 neslo hrat warez takze taky na nic a hry sou hezci s lepsim fps to ti potvrdi kazdej kdo to hral na tom cokoli...... moh bych pokracovat ale playstastionfans stejne nrozumej obektivnim faktum takze to nema smysl *7*
  • stremovaná hra to je jako sex s vlastní rukou...
    • coz neni tak spatne ;)
  • frantisek_nejezchleba
    dobrá recenze. Díky.

    Jen drobná poznámka: PS TV má shodný software, jako PS Vita. Proto dává smysl, že to YouTube běží v mobilním režimu (a co to vlastně znamená? Nejde full HD? Já to na Vitě nepoznám). To, že některé hry na PS TV nejedou, je pak zřejmě marketingový tah. Jinak si to s ohledem na stejná střeva, jaké má Vita, nedokážu vysvětlit.
    • frantisek_nejezchleba
      jak to myslíte, v ovladači? Jako že je daná hra, co jede jen pod Vitou, koncipována na ovládání přes dotykový displej? Pochybuju ovšem, že by to byl zrovna případ Uncharted...

      EDIT: i když možná jo. Já na Vitě hrajů MGS 2 a tam třeba zbraně a předměty nejdou vybrat jinak, než přes dotykový displej.
      • Prave Uncharted som dohral na Vite a to je hra ktora tie dotykove plochy gyroskop atd vyuziva najviac na Vite preto nebude asi na PS vita
        • Ked si pripojis PS4 dualshock k PSTV mozes vyuzivat dotykovu plochu ako obrazovku na Vite Mam to odskusane a funguje to. Da sa dokonca aj prepinat medzi pouzitim prednej a zadnej plochy. Len to nie je az tak intuitivne.

          Pre mna ma vyuzitie PSTV aj koli streamovaniu alebo nahravaniu videa. Kedze PS VITA bola o tuto moznost ochudena. Pokial si nezakupis upravenu verziu s TV vystupom na ebay. Nie vsetky hry z VITY su vsak kompatibilne, co je velke -. Snad to do buducnosti napravia.
    • Ronox
      Přesně tak. Navíc ovládání u některých se to snaží nahradit na ovladači a fakt to nefunguje moc dobře takže se nedivím, že ty hry radši nejdou. Druhej problém je s tím UI, které se ovládá hodně špatně.
    • ucho
      rozdíl je v ovladači.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit