Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kde se da koupit??Dik za odpoved ,petr-hosek@seznam.cz
  • Tak uz se Vita TV da koupit za 1400 Kc, to se vyplati uz jen na to streamovani PS4 a spousta vybornych psp a psv her nebo dlna je prijemny bonus.
  • Pokud chces tiche DLNA s nizkou spotrebou nebo streamovani PS4 na jinou TV, tak nevyplati.
  • Haha, je videt, ze nemas prehled o cene HDMI kabelu. Schvalne, zjisti si, nakolik by te prislel 15 metru dlouhy HDMI kabel. Nehlede na obtize a naklady s jeho tahanim. Vita TV je v kontextu s tim prakticky zdarma. Druhy hdmi kabel ti dale neposkytuje nezavysly DLNA klient s nizkou spotrebou, hrani Vita a PSP her na televizoru a dalsi vymozenosti. Takze jsi uplne mimo, nevychazis s faktu, ale z jejich ignorovani.
  • A Uncharted na Vita TV samozrejme jit nemuze, protoze to je hra, ktera vyuziva vlastnosti PS Vity, ktere Vita TV nema, treba kameru a bez toho hra nejde dohrat. Navic by se tim clovek pripravil i o gyroskopicke mireni, ktere sice neni bezpodminecne nutne k dohrani hry, ale Uncharted ho ma paradne zvladnute a na rozdil od jinych her je radost ho pouzivat.
  • Paradni recenze. Na konzolistovali psali, ze Vita nepodporuje DLNA, takze jsem o ni ztratil zajem a tady ctu, ze ho podporuje. Navic je pro me novinkou, ze ma ethernet konektor, tak to je naprosto skvela zprava. Pro me tedy ma PSV velky vyznam. Mam Vitu a tedy k dispozici spoustu nativnich titulu. I kdybych Vitu nemel, tak jako majitel PS+ mam spoustu PS Vita titulu k dispozici zdarma a byl by hrich je nevyuzit. A i kdyz Vitu mam, zahrat si hry na velkem gamepadu muze byt prijemne a take panuje o Vitu doma zapas, takhle udou moci hrat vice lidi soucasne. DLNA vlastnost je pro me klicova, mam doma NAS od Synology a na nem spoustu videii, ktere prehraju v pohode na PS3, ale ne na PS4. Jeden z duvodu, proc zatim nemam zajem o PS4. Ale jestli to umi Vita TV, tak uz to od PS4 nepotrebuju, protoze Vita to bude umet lepe, s nizsi spotrebou. S DLNA klientem na Vite jsem velmi spokojen. Streaming z PS4 zatim nevyuziju, ale to je jen otazka casu, zvlaste kdyz mame doma ctyri televizory. Takze pro me bude Vita TV perefektni zarizeni.

    Jeste by me zajimalo, jake maximalni rozliseni Vita TV podporuje, hlavne u streamingu a DLNA.
  • Ked si pripojis PS4 dualshock k PSTV mozes vyuzivat dotykovu plochu ako obrazovku na Vite Mam to odskusane a funguje to. Da sa dokonca aj prepinat medzi pouzitim prednej a zadnej plochy. Len to nie je az tak intuitivne.

    Pre mna ma vyuzitie PSTV aj koli streamovaniu alebo nahravaniu videa. Kedze PS VITA bola o tuto moznost ochudena. Pokial si nezakupis upravenu verziu s TV vystupom na ebay. Nie vsetky hry z VITY su vsak kompatibilne, co je velke -. Snad to do buducnosti napravia.
  • no vidis, ty koupis konzoli za 11k do kazde mistnosti, kde chces hrat. ja protoze mam moznost koupit PS TV, stacilo koupit konzoli za 11k jen jednou. to bys mel prave ty nejvice ocenit smysl PS TV, kdyz jsi kupoval kvuli hrani na vice mistech vice konzoli :D

    ted vazne, asi nema moc smysl se tady bavit a predkladad logicke argumenty a odpovedi, ze? napisi smysluplnou vetu a vy v odpoved placnete jen nejaky nesmysl jako to tu predvadis treba prave ty..
  • V tom pripade byly vsechny me mistnosti vybaveny konzolemi uz davno a tahle vec je tedy k nicemu. *5*
  • co se trosku zamyslet, nez hned strilet tyto radoby vtipy? 1) kabel byl natazeny uz davno a vic mista v dire mezi zdmi neni. 2) kabel nevede z loznice do obyvaku, ale kabel z obyvaku i z loznice vedou na stejne misto mimo tyto pokoje do centralniho routeru, tedy tyto pokoje nejsou propojeny primo a jdou jinou cestou kudy by hdmi kabel jit nemohl, protoze neni tak dlouhy 3) nechci mit prepinac na konzoli hdmi vystupu a hlavne za 4) nevyresilo by to bezdratovy signal konzole/ovladac, ktery proste nedosahne i kdyby si nekdo dal tu nesmyslnou praci a misto PS TV opravdu koupil HDMI kabel za 2k. Nebo vam staci u hrani pouze obraz bez ovladace? Nad tim se nezamyslis, hlavne ze si hned myslis, ze kdyz je v obou mistnostech kabel, tak musi byt ty mistnosti propojene primo spolu :D
  • A na tu lanku mas nejaky kouzelny kabel co sam prochazi pres dve zdi a nemusel se vrtat?
  • vsak to pod stromecek urcite nedostanes.. jake yt? ja to mam doma a rozhodne zadne lagy ani komprimace obrazu se nekona.. samozrejme netvrdim, ze kdo to tak chce predvest, nema moznost. kdybych to zapojil pres wifi (a ne pres kabel jak to mam), dal na spatne misto v byte se slabym signalem, take pak podle libosti mohu natocit senzacni video jak je to k nicemu. ono jsou vzdy slyset nejvice takove hlasy, protoze vetsina spokojenych uzivatelu nema potrebu roztrubovat po internetu, ze je to fajn. to jaksi kazdy ceka, kdo si kupuje.

    jinak reseni s hdmi kabelem je nejvetsi ptakovina co jsem slysel.. uz vidim jak mam na konzoli prepinac hdmi vystupu, kupuji 20m HDMI kabel, vrtam kuli tomu 2 zdi, kabel pridelavam ke zdem a odtahuji kvuli tomu skrine, predelavam listy kolem zdi a u kobercu, nacez zjistim, ze signal ovladac/konzole pres zdi neprojde :D opravdu daleko lepsi reseni..

    opravdu nevim co mas za problem, nikdo te to nenuti kupovat. za sebe musim rict, ze opravdu vynikajici vec za super penize. za 2500 kc si muzu vybrat zda chci hrat v obyvaku nebo na televizi u postele v loznici. opravdu nechapu lidi, kteri reknou, ze vubec mit moznost teto volby si zarizeni moct koupit je spatna, opravdu nerozumim.. zarizeni splnilo presne co jsem od nej cekal, nemam nejmensi vytky. a to jsem prvni, ktery kdyz koupi neco s cim je nespokojeny, tak davam zpetny feedback v podobe spatnych recenzi a komentaru, protoze je mi lito vyhozenych penez a z principu, ze nekdo chce za spatnou vec penize. tohle opravdu neni ten pripad.
  • Amen! *1*
  • Draken69CZ
    Tak si hlavně připrav kyblík protože hry z PSP a PSOne na velký telce to bude "nádhera".
  • PS TV je podle mého super záležitost pokud je PS4 na stole v pracovně a v den kdy nikdo není doma, bych se chtěl vyvalit v obýváku a GaučingGaming. Jestli tady někdo brečí, že nejsou hry, tak se podle mě dost mýlí. Jak psal Honza, je tam hodně her z PSP a PSOne a to si myslím, že je ten důvod, proč bych si ji pořídil. Kdo není příznivcem handheldového hraní a chce hrát tyhle hry tak proč ne. Osobně si ji kupuji pod stromeček i když mám vitu, hlavně kvůli streamu z ps4 a občas pro nostalgickou slinu.
    Řešit jestli je konzole půjčená, darovaná, je úplně zcestné. Spíš bych řešil náplň a obsah článku.
  • ucho
    O koupi jsem uvažoval, ale to, že tam nejdou některé hry (Uncharted, Tearaway - ten navíc vyjde na PS4), mě od toho trochu odrazuje a spíš se rozhoduju nad samotnou PS Vitou. Šlo mi hlavně o to mít přístup k dalším hrám a tohle znělo jako zajímavá a levnější alternativa.
  • Draken69CZ
    Nepomlouvám je to můj názor, vycházející z faktů, a zároveň kritika článku (za recenzi toto opravdu nepovažuji). Popravdě než tohle tak bych si koupil dlouhý HDMI kabel a zaplatil si někoho aby mi kabel natáhl k druhé televizi, vyšlo by to levněji a bylo by to i použitelný. Ano protože tohle použitelné není, stačí se podívat na YT a ty lagy jsou neúnosné. Narážku na Xbox nechápu, u žádné platformy momentálně streamování her není nic co by někdo kdo si chce dobře a kvalitně zahrát vyžadoval nebo snad i chtěl. Lag a zastření jako když koukáte na YT no super, proto jsem dal 10 tisíc za konzoli další 2,5 za krabičku co to zprostředkuje (kvalitní velkou televizi ani nepočítám) a výsledek? 2,5 dioptrie na každém oku s lagama. Pokud si to někdo koupil a je s tím opravdu spokojen, ne proto že za to zaplatil a teď by byl za hlupáka, protože mu to dobře poslouží tak jen dobře pro něj, já to pod stromečkem najít nechci *3*
  • aha srovnavat bazar vs novy.. si pockejte a srovnavejte aspon srovnatelne, protoze PS TV bude stat zachvili na aukru 1000 Kc..
  • Ja si to zakoupil kvuli streamovani her z PS4 a jsem z teto funkce opravdu nadseny a na PS TV jsem se tesil.. Rozhodne to neni pristroj pro kazdeho, ale nekdo ho oceni a je lepsi kdyz na trhu je, nez kdyby nebyl, ne? Vas snad nekdo nuti ho kupovat, ze mate takovou potrebu pristroj pomlouvat plny emoci? Skoro mi prijde, ze se spatne vyspite, protoze se pristroj nekde prodava. Vazne vas nechapu.. Asi je na tom lepe XBOX, ktery takovou krabicku nenabizi nez abyste mel moznost volby si ji moct poridit? Nebo o co tu jde?
  • jnsCZ
    Argumenty beru, ale do textu prostě nejde napsat "Nekupujte si to, protože jste všechny hry už tisíckrát hráli" nebo "Nekupujte si to, protože si k tomu musíte koupit dualshock" nebo "Nekupujte si, to protože je to drahé".

    1) Ne každý hrál všechny hry na PS1/PSVita/PSP a je tam rozhodně slušná řádka her, které stojí za to si zahrát
    2) Ne každý si k tomu musí DualShock koupit. Netroufám si odhadnout reálnou situaci, ale můj osobní tip je, že si lidi budou PSTV kupovat i kvůli streamování, tudíž už doma gamepad mají
    3) Jestli něco je nebo není drahé, to snad ani nemá smysl komentovat. Někdo má výplatu 20k, někdo má výplatu 100k. Budou se na cenovku dívat stejným měřítkem? Asi těžko. Spíš se přikláním k možnosti, že si raději někdo koupí na aukru za podobné peníze PS3 + několik exkluzivních her, které na jiných platformách nejsou. Budiž. Extra příplatky za kartu a gamepad jsou v textu zmíněny.

    Stručně řečeno: článek byl o tom, co PSTV umí a neumí. No a samozřejmě se každý rozhodne podle toho, jestli mu to připadá užitečné nebo ne. To je jako kdyby si někdo na základě pozitivní recenze koupil kávovar, i když mu kafe nechutná - ale holt v recenzi psali, že dělá super kafe, tak šup s tím do košíku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit