Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prave Uncharted som dohral na Vite a to je hra ktora tie dotykove plochy gyroskop atd vyuziva najviac na Vite preto nebude asi na PS vita
  • frantisek_nejezchleba
    jak to myslíte, v ovladači? Jako že je daná hra, co jede jen pod Vitou, koncipována na ovládání přes dotykový displej? Pochybuju ovšem, že by to byl zrovna případ Uncharted...

    EDIT: i když možná jo. Já na Vitě hrajů MGS 2 a tam třeba zbraně a předměty nejdou vybrat jinak, než přes dotykový displej.
  • Ronox
    Přesně tak. Navíc ovládání u některých se to snaží nahradit na ovladači a fakt to nefunguje moc dobře takže se nedivím, že ty hry radši nejdou. Druhej problém je s tím UI, které se ovládá hodně špatně.
  • ucho
    rozdíl je v ovladači.
  • frantisek_nejezchleba
    záleží na preferencích. Osobně bych šel raději do Vity (faktem je, že už ji vlastním), protože na hraní doma mám PS3. Když si ale představím situaci, že mám byt velký jako Olejník a k tomu dvě televize a PS4, tak bych nejraději chtěl Vitu i PSTV. :D
  • frantisek_nejezchleba
    ale kdeže. Přečti si recenzi, tam se to tvé heslo „absolutní zbytečnost“ panu Olejníkovi docela přísným způsobem podařilo zdementovat.
  • Lol ze zbytocnost...za 99 dolarov si moct zahrat psp a ps vita hry na velkej telke...ono to je urcene cisto sony taboru takze vyjadrenie cisto pcpapagajov su irelevantne
  • frantisek_nejezchleba
    dobrá recenze. Díky.

    Jen drobná poznámka: PS TV má shodný software, jako PS Vita. Proto dává smysl, že to YouTube běží v mobilním režimu (a co to vlastně znamená? Nejde full HD? Já to na Vitě nepoznám). To, že některé hry na PS TV nejedou, je pak zřejmě marketingový tah. Jinak si to s ohledem na stejná střeva, jaké má Vita, nedokážu vysvětlit.
  • Draken69CZ
    Absolutní zbytečnost a každej kdo nemá hlavu v zadku SONY by to v recenzi rozdupal na prach.
  • Neoplati sa viac Vita za rovnaku sumu z bazaru?
  • Pěkný článek, díky, uvažuji o tom, někdo jiný kdo to má doma ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit