Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta pamet je fakt moc na hrane, docela souhlasim s vyrokem Steva z HardwareUnboxed, kde za tuto cenu uz lidi nechcou delat kompromisy / starat se o to, aby si hra neukousla vic VRAM, nez je k dispozici (a to se vam stane uz ted ve Watch Dogs Legion ve 1440p). Za me tedy jedine 3080 nebo konkurence, ktera moc s pameti nesetri.

  • Jenom technická k těm cenám. Podle Heureky stojí RTX 3070 v ČR 18k... Tak nevím kde berete ty ceny.

    Navíc se dívám na nějaké srovnávací testy na youtube a mezi 3070 a 2080 Ti je podle nich rozdíl až 20% ve prospěch 2080Ti, tak nevím...

    • jiri.svak

      Pošli odkaz, kde je to 20 % pro 2080 Ti, to mě zajímá.

  • Veskoslav

    Kvůli paměti a dostupnosti se asi vrátím do týmu RED.

  • Anon-ym

    Podařilo se mi chytit jednu za 17k (2 fan verze). S cenou kolem 14k bych ještě tak půl roku minimálně nepočítal...

  • Jack1947

    3070 rtx cena za 12-16k je docela dost! když si vezmu že má být na úrovni, 1070. Ta stála do 12tisíc. Já čekám na 3060 rtx ti ale obávám se že letos bude smůla... no nic tak příští rok.

    Ta dostupnost bude dost špatná, podle mě už je předobjednáno. U většiny.

  • Jack1947

    Ono  celkově tY karty podražily, když si vezmu ted 2060 9-10k, i víc 2070 dokonce do 16k... ono se to dalo čekat ale stejnak, ještě že ty hry nejsou tak extrémně náročné :)

  • jack

    Pár dní zpátky bylo v druhém největším českém e-shopu s elektronikou dostupných pár kusů 3090 za skoro 50tis.  Už nejsou. Jako masakr...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit