Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kam se hrabe crysis na tu fotorealistickou grafiku
  • "boom headshot"
    "go"
    "boom headshot"
    "go"
    "boom headshot"
    • walltar
      No jo ... konzolisti s autotargetem *1*
      • Autoaim šul*ne
  • Haha, dost dobre. Na pol hodku som sa zabavil, prekvapuje ma ze sme sa tam zisli as 3 takto skoro rano *1*
  • life28
    tak som si to zahral nachvíľku a riadna pecka, viac takých :) aj sa mi celkom darilo, len jeden mi vedel konkurovať, niekto z Games :D
  • Pani na to musi byt zajimavy Lets Play
  • Odulin
    To mi připomíná MUDy, který sem chvíli hrával na vejšce.:))
  • Myslím, že tady by se to dalo luxusně vykempit.
    • myslíš něco jako go north, turn south, look, look, look, look, look, look, look ,look, look, look, look, look, look, look , look, look, look, look, look, look, look , look, look, look, look, look, look, look, look, look, look, look ,look, look, look, look, look, look, look , look, look, look, look, look, look, look , fire, fire, fire..........camp je nuda i v textu:).
  • respawn, look, map, go north, go north, turn north,go west, look, map, go north, go north, go north, turn east, look, go north, look, turn south, go east, go east, look, fire, fire, fire, look, fire, map, go south, go south, search body,go east, turn east, reload, look, go east, go east,go north, look, go east, go east, go east, turn south, look, turn west, go south, go south, look, fire, fire............tomu rikam clanwar report:D
  • Bože další herní odpad pro rádoby odborníky. Textovky = ultimátní nuda pro lidi se slabím komplem
    • máš pravdu, navíc se mi moc nelíbí ta grafika

      bože... *7*
    • Kein
      Nevím jak tohle FPS, ale rpg ADOM mě docela bavil.
    • walltar
      Bože další fórum troll ... Aha ne to je náš starý fórum troll GGG
    • Slabým* ...vole
  • citit s toho fallout, nie ? aspon ja si ho predstavujem
    • http://www.youtube.com/watch?v=rN58_svR8nk
    • Fallout...? jediný v čem mi to trochu připomíná Fallouta, tak možná jedině tím světle zeleným písmem, provedení textu v pipboyovi a inventáři bylo stejné, ale jinak tam nevidím absolutně žádnou podobnost s Falloutama...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit