Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • respawn, look, map, go north, go north, turn north,go west, look, map, go north, go north, go north, turn east, look, go north, look, turn south, go east, go east, look, fire, fire, fire, look, fire, map, go south, go south, search body,go east, turn east, reload, look, go east, go east,go north, look, go east, go east, go east, turn south, look, turn west, go south, go south, look, fire, fire............tomu rikam clanwar report:D
  • Urug
    Každý druhý blbec si to namakruje, čili nějaké psaní odpadává.
    • Tak kdyz si nahrajes aimbota do cska, tak taky vyhravas...,ale neni to o ty vyhre, ale o hre....
      • Urug
        Když si půjdu zahrát CSko, tak vím, že 90% mých soupeřů necheatuje. Kdežto tady jsem jistý, že 90% lidí "cheatovat" bude. Proč ty uvozovky? Těžko se označuje za cheatování něco, co je nepostižitelný, nevynutitelný, bez rizika a s minimem úsilí to může používat každý.
    • Nechápu ty mínusy. Je to pravda. I napsaní neporazitelného bota je otázkou pár minut...
      • Možná někoho pohoršuje slovo blbec :). Jinak samozřejmě souhlas.
  • Pani na to musi byt zajimavy Lets Play
  • Tak, já si pamatuju Playboy a Diktátor (se teda neovládalo psaním, ale bylo to komplet v textovym režimu). Dále Muzeum mrtvol a oblíbená hra STÍNY NOCI - nářez. V dnešní době už bych k tomu ale byl značně skeptickej..
    A vy mi teď , panáčkové, hezky povíte, jak se jmenovala hra na 1 PC pro 2 hráče, VGA grafika, jakoby bludiště, jeden měl červenej píseček, druhej měl modrej píseček a jak jste obalovali svym písečkem (prostě změť pixělů) ten protihráčovo, tak se přebarvoval na vaší barvu. Ten píseček se neustále pohyboval a vy jste ho celej ovládali.. Vítěz byl ten, kdo přebarvil všechen píseček. Ovládalo se to klávesnicí. Vzpomenou si asi jen starší 30ti let, já si nemůžu vzpomenout. Tuší někdo prosím? *14*
    • Bohuzel ti nepomuzu, ale pripomnel si mi tim tohle http://www.aaahrackarna.cz/Fotografie/Zbozi/250px/D%20GRAFO%2003.jpg :))))))
    • Nemyslíš náhodou Liquid War? Pokud ano, tak to jsem naposledy hrál asi před měsícem :)
      • Panáček je boreccc!! :D Díky, jdu se pokřižovat a hned zkusit pod Win XP.
  • Kdysi, za dob hloupých telefonů a nulových barev když jsem byl ještě dítě, jsem měl můj první mobil, na který mi jednou došla reklama na hru, nu což tak jsem zkusil a poslal jednu z mnoha sms, bylo pěkné zasadit hru do fantasy lesa s minimálním postupem, jen ten účet za telefon nebyl nejmenší
  • Odulin
    To mi připomíná MUDy, který sem chvíli hrával na vejšce.:))
  • Kam se hrabe crysis na tu fotorealistickou grafiku
  • Sice spíš gamebooky, než textovky, ale pro zájemce: http://fgbe.freeforums.org/
  • "boom headshot"
    "go"
    "boom headshot"
    "go"
    "boom headshot"
    • walltar
      No jo ... konzolisti s autotargetem *1*
      • Autoaim šul*ne
  • kostejnesmrtelny
    To mi připomíná mojí dávnou zkušenost s MUDama *4* . Kam se hrabe grafika Guild Wars 2 na tu, kterou jsem si při hraní Lost in Time musel sám vymyslet *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit