Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bioware mám rád, nesoudím hry podle traileru, ale kdybych se měl rozhodnout podle tohodle byl bych si na 110% jistý, že do toho nejdu.
  • heh maj mezihvezdny krizniky ale zbrane se kterejma se netrefite na 20m *1*
    • tak uz to je od prvniho SW filmu. nedelaji nic nove
  • Bude to propadak...
    • ano, jistě.....nehrajete náhodou wow ??
  • Bioware opět rulez, nemohu se dočkat.
  • Dyť to je KOTOR
  • Requiem1990
    Mohli by časem aspon vydat nákou singleplayer verzi.
    Já na MMO nemám čas a nepotřebuju aby mi ve hře běhali ostatní hráči a kazily mi tak hraní.
    • Ja myslel ze zazite klise : "na MMORPG musis mit mnohem vice casu nez na singleplayer hry",je uz davno passe. Je to nesmysl. Staci kdyz se nad tim sam trochu zamyslis a zjistis proc. Tohle si mysli snad jen ti,co MMO hry nikdy nehrali.
      • No, tak s tím si dovolím nesouhlasit. Nevím jak u WoW a jiných MMO, ale u takového warhammer online člověk při 4 hodinách hraní denně stráví zhruba půl roku, než se mu povede dostat postavu na nějaký slušný r. rank a solidní gear.
      • To je pravda, na druhou stranu ta druhá část "nepotřebuju, aby mi hru kazili jiní hráči" je naproto všeříkající! Parta dobrých hráčů skvěle umocňuje zážitek, ale stačí jeden blb, aby se všechno zkazilo.
    • tak to nehraj.... od toho je to MMORPG a k tem se single nedela, a pochybuju ze u tak rozsahle hry by pozdeji delali single :)


      to si zahraj Kotor
  • Gra je dokonala, staci projit webovky a zjistite jak je super a jak to maji promyslene. Bude ovsem tezka konkurence v podobe Guild Wars2 a Tera online.

    Jen pro autora vojanda ktera mluvi nebojuje pro Imperium ale pro starou Republiku! ( čeká vás neustávající boj pro Impériu )
    • Jestli bude GW2 tezka konkurence,pak je jasne ze se to klukum z BIOWARE nepovedlo. Myslim ze tyto hry jsou kazda z trochu jine kategorie a ze GW2 nikdy nemiril tak vysoko jak miri SW
      • Jenze pokud nato budes koukat tak jako vetsina lidi tak si reknes GW2 jsou bez poplatku a maji lepsi grafiku....a mas viteze.... Me osobe se to netyka, budu hrat GW2 i SW:Old republic a taky Tera online.... Kazda z tech her je jina a kazda ma dost plusu aby si ji hrac koupil....
  • Pete.palis
    budou placený servry, nebo free?? díky;)
    • Zdenda666
      Mel by tam byt stejny system jako tomu tak je ve WoW tzn. mesicni poplatky
      • Díky. O důvod víc proč jít do GW2, který by měl být free:-)
  • Shepardová? Koukám, že biowaru dochází unikátní hlasy ale ani není divu při tý kvantitě postav.
    • To není Shepardová, to je Bastila. *3*
      • Tak proč má stejnej přízvuk jako Shepardová jinej než Bastila?

        pro porovnání:
        http://www.youtube.com/watch?v=WiO5QkxoFcw
        • Bastila, Shephard(ovou), i tady tu vojandu dabuje Jennifer Hale, pravdu máte oba :)
  • Jen co výjde nějaký video ze hry, najdou se pořád stejní kňouralové.. "grafikaaaa, oškliváááá, meeeeee". Ano opravdu supernejkrásnější grafika je zárukou kvality hry, její hratelnosti a prodejnosti. Proberte se ok ?
    P.S. nevím kdo jste kolik hrál MMO, ale většina jejich tvůrců má nepatrný sklony je s postupem času jaksi VYLEPŠOVAT ...vzpomeňte wow.
    • Jak jsem již napsal. Bioware hry prostě umí, takže obsah určitě bude stát za to. Grafika rozhodně není zárukou kvality a u takových MMORPG to platí tuplem. Rozhodně od moderní MMORPG neočekávám nejnovější efekty podporující DX11 nebo ultra high res textury, ale SW ToR mi příjde jako opačný extrém. Podle všech dostupných ingame videí a screenshotů hra vypadá opravdu podprůměrně, což k zážitku ze hry, kde strávíte hodiny a hodinym, rozhodně nepřidá. Neber to jako kňourání, ale spíše jako nezávislé,subjektivní hodnocení grafické části produktu.
      • ja praveze od moderni MMORPG cekam dx10 nebo 11, nejde o efekty atd ale o to ze kdyz neco co vypada jako dx9 udelas pod dx11 tak to pojede lip a to si myslim MMOcka potrebujou kvuli tomu ze se na jednom miste muze stretnout velka hromada lidi
    • dodám este ktým "kňouralom" - toto je MMORGP tak sa pre boha uvedomte bude to hrať tisíc (možno aj desiať tisíc ľudí) na 1 serveri a keď sa stretne 300 hráčov budú všetci vrátane tých čo sa starajú o server radi za tú grafiku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit