Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bioware mám rád, nesoudím hry podle traileru, ale kdybych se měl rozhodnout podle tohodle byl bych si na 110% jistý, že do toho nejdu.
  • Gra je dokonala, staci projit webovky a zjistite jak je super a jak to maji promyslene. Bude ovsem tezka konkurence v podobe Guild Wars2 a Tera online.

    Jen pro autora vojanda ktera mluvi nebojuje pro Imperium ale pro starou Republiku! ( čeká vás neustávající boj pro Impériu )
    • Jestli bude GW2 tezka konkurence,pak je jasne ze se to klukum z BIOWARE nepovedlo. Myslim ze tyto hry jsou kazda z trochu jine kategorie a ze GW2 nikdy nemiril tak vysoko jak miri SW
      • Jenze pokud nato budes koukat tak jako vetsina lidi tak si reknes GW2 jsou bez poplatku a maji lepsi grafiku....a mas viteze.... Me osobe se to netyka, budu hrat GW2 i SW:Old republic a taky Tera online.... Kazda z tech her je jina a kazda ma dost plusu aby si ji hrac koupil....
  • Requiem1990
    Mohli by časem aspon vydat nákou singleplayer verzi.
    Já na MMO nemám čas a nepotřebuju aby mi ve hře běhali ostatní hráči a kazily mi tak hraní.
    • Ja myslel ze zazite klise : "na MMORPG musis mit mnohem vice casu nez na singleplayer hry",je uz davno passe. Je to nesmysl. Staci kdyz se nad tim sam trochu zamyslis a zjistis proc. Tohle si mysli snad jen ti,co MMO hry nikdy nehrali.
      • No, tak s tím si dovolím nesouhlasit. Nevím jak u WoW a jiných MMO, ale u takového warhammer online člověk při 4 hodinách hraní denně stráví zhruba půl roku, než se mu povede dostat postavu na nějaký slušný r. rank a solidní gear.
      • To je pravda, na druhou stranu ta druhá část "nepotřebuju, aby mi hru kazili jiní hráči" je naproto všeříkající! Parta dobrých hráčů skvěle umocňuje zážitek, ale stačí jeden blb, aby se všechno zkazilo.
    • tak to nehraj.... od toho je to MMORPG a k tem se single nedela, a pochybuju ze u tak rozsahle hry by pozdeji delali single :)


      to si zahraj Kotor
  • no jesis to je trapne
  • hej tak tohle ne.. jestli vytvareli za velky love hru aby nakonec vypadala odpudive tak to teda good luck. asi prece jen to vyjadreni od byvalyho mythic clena melo neco do sebe- tohle je jeden velkej prusvih. kdo pusti do sveta takovy video a ceka ze tim nekoho nalaka? :)
  • Nevím jak vám, ale mě ta hra z ukázek z hraní připadá strašně nudná, ten styl boje vypadá to otřesně. Asi to bude vypadat tak že budete stát a na toho druhého dáte target a budete jen střílet ? Představoval jsem si to jinak trochu s FPS akce tak jako je to třeba u Mortal online. Hra zatím vypadá dost podprůměrně. Uvidím co hra přinese a budu očekávat to že to nebude blbost tipu World of Warcraft. S přáním hezkého nového roku Metiu.
    • Pokud chcete jinej styl boje nez jen nakliknout cil a mackat skilly tak bych vam doporucil se podivat na mmo Tera
    • Doporučuju mrknout na youtube na gameprezentaci Guild Wars 2, tam právě soubojový systém celkem pokročí...

      http://www.youtube.com/watch?v=MLxgNeQfASU
    • Pán je provokatér??
      • Nejsem provokatér, jen píšu co vidim na těch videiích ... 300 Milionu se jim rozhodně nevrátí :D
        • hele značka prodává a pokud je to Star Wars tak to platí dvojnásob :)
          Jinak k tomu co jsi psal předtim: takovej styl boje je prostě v MMO běžnej a vždycky bude.
          • Bez urazky,ale povidas hlouposti. V MMO existuje mnoho zpusobu boje. Pokud jde o strileni z pusek a pistoli(no proste o sci-fi),tak jednoznacne nejlepsi system mela Tabula Rasa.Videa ze SW vypadaji stale stejne otresne jako na zacatku,pouze s tim rozdilem,ze ted uz nikdo nemuze tvrdit ze jde pouze o prvni zabery ze hry,ktere se jeste upravi. Stale se tesim,ale prvotni nadseni je uz davno pryc. Pokud nebude mit hra skvely obsah,tak to bude propadak at uz maji znacku ci nikoliv.
          • Dokud budou hráči tak líní, tak bude. Například Age of Conan měl skvělý realtime bojový systém, který byl bohužel kvůli masám odstraněn, protože byl příliš složitý... U D&D Stormreach, dnes již vlastně D&D Online Unlimited je soubojová systém realtime.
  • Bude to propadak...
    • ano, jistě.....nehrajete náhodou wow ??
  • heh maj mezihvezdny krizniky ale zbrane se kterejma se netrefite na 20m *1*
    • tak uz to je od prvniho SW filmu. nedelaji nic nove
  • Graficky je to někde na úrovní začátků 2 roky starého Warhammer online. Musím přiznat, že to opravdu vypadá otřesně. Žijeme v době kdy dx10 a karty ho podporující jsou v dnešních PC standardem, ovšem z videí to spíš vypadá, že hra podporuje tak maximálně DX8. Udělat zábavné MMO je jedna věc a udělat zábavné MMO které i dobře vypadá je věc druhá. Samozřejmě, že samotný obsah, který je zpracovaný na výtečnou jako to umí Bioware celou věc zachrání, ale já holt nepochopím, proč se zrovna u této hry opomělo na grafický design. S grafickým zpracováním takového Guild wars 2 se to prostě nedá srovnat. Osobně dávám přednost fantasy před sci-fi, takže Guild wars 2 je pro mě jasná volba.
  • Jen co výjde nějaký video ze hry, najdou se pořád stejní kňouralové.. "grafikaaaa, oškliváááá, meeeeee". Ano opravdu supernejkrásnější grafika je zárukou kvality hry, její hratelnosti a prodejnosti. Proberte se ok ?
    P.S. nevím kdo jste kolik hrál MMO, ale většina jejich tvůrců má nepatrný sklony je s postupem času jaksi VYLEPŠOVAT ...vzpomeňte wow.
    • Jak jsem již napsal. Bioware hry prostě umí, takže obsah určitě bude stát za to. Grafika rozhodně není zárukou kvality a u takových MMORPG to platí tuplem. Rozhodně od moderní MMORPG neočekávám nejnovější efekty podporující DX11 nebo ultra high res textury, ale SW ToR mi příjde jako opačný extrém. Podle všech dostupných ingame videí a screenshotů hra vypadá opravdu podprůměrně, což k zážitku ze hry, kde strávíte hodiny a hodinym, rozhodně nepřidá. Neber to jako kňourání, ale spíše jako nezávislé,subjektivní hodnocení grafické části produktu.
      • ja praveze od moderni MMORPG cekam dx10 nebo 11, nejde o efekty atd ale o to ze kdyz neco co vypada jako dx9 udelas pod dx11 tak to pojede lip a to si myslim MMOcka potrebujou kvuli tomu ze se na jednom miste muze stretnout velka hromada lidi
    • dodám este ktým "kňouralom" - toto je MMORGP tak sa pre boha uvedomte bude to hrať tisíc (možno aj desiať tisíc ľudí) na 1 serveri a keď sa stretne 300 hráčov budú všetci vrátane tých čo sa starajú o server radi za tú grafiku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit