Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neuvěřitelně nudná hra a odstrašující příklad, jak se dá zajímavý námět zkazit svým provedením. Když si uvědomím, co by se z toho dalo vytěžit... Co konkrétně nudí? Podle abecedy:a - atmosféra, b - bitvy až po f - fšechno. Interaktivní román to rozhodně není, spletitá síť rozhovorů? Cha. Dialogy tam sice jsou, ale skládají se z několika vět. Stejně stručné jsou reakce, najít souvětí je zázrak a dějově jsou z 90% o ničem, po přečtení jsem kolikrát zapomněl, na co se kdo ptal a proč. Postavy jsou nevýrazné, když některá natáhla bačkory, byla to spíš úleva. Herní mechaniky týkající se dopadu jednotlivých rozhodnutí a správy zásob nebo morálky jsou zbytečné, protože celkovou hru ovlivňují pramálo, tahový bojový systém s bídou průměrný oproti jiným podobným hrám, porážet celkem cca 4 stejné typy opakujících se nepřátel je zoufalé. Boje jsou sice obohaceny o zvláštní schopnosti postav, nicméně použitelné byly asi tak 3. Že to je pěkně namalované je sice fajn, ale hra je opravdu slabá. Druhý díl (další díly) hrát na 100% nebudu.
    • nudná hra?
      trotle
  • Dá se to dohrát za pár hodin, necelý den, ale stojí to za to. Doopravdy jsem se skvěle bavil. Emotivní příběh s dobrým vyvrcholením a otevřeným koncem - už se těším na pokračování.
  • Dnes som to dohral. Som trochu sklamany z dlzky hry mapa bola obrovska tak som cakal skor ze mozem lubovolne putovat po mape a ze herna doba bude ovela dlhsia :( Nevie niekto ci sa chysta rozsirenie alebo toto je uz finalna verzia? Dik
    • Zayl
      Ale prosimtě, za ty peníze je to dlouhé akorát. Mě spíš zklamal ten finální bossfight, který křičel "Došly peníze a čas". A navíc jsme zdaleka nevyřešili co se děje, takže se těš na další části.
      • Aha nevedel som ze budu dalsie casti. Tak snad sa ich dockame coskoro dik
    • Prý je to první díl ságy.
  • Hra mě dost vytočila, protože nemá titulky. Vzhledem k tomu, jak je ukecaná, a jak maj blbou výslovnost, je to pro mě nehratelný. Škoa, že jsem nebyl upozorněn v recenzi na tak výraznou chybu.
    • ales.smutny
      Titulky nemá ten pokec na začátku, co jsem stihl vidět. Dialogy jsou zase skoro výhradně s titulky (a bez dabingu).
      • Zayl
        No je toho víc bez titulek, ale po asi 7mi hodinách můžu říct že těm, co nerozumí té humorně zkreslené angličtině, nic moc neuteklo.
    • Inquisitor
      Tak to je vážně na hov.. bez titulků bych byl taky v prdeli!
      • Titulky nejsou jen při počáteční animaci a dabovaných předělech kapitol. Zbytek je textový, protože hra nemá voice acting.
  • Docela se divím, že ještě nikoho nenapadlo udělat RPG o mě. Vždyť lepší námět nenajdete. Syn tesaře, který zjistí, že jeho pravý otec je samotný Bůh a že má za úkol vykoupit hříchy celého lidstva. Zrada, napětí, romance, nenadále zvraty, nadpřirozeno, to vše v mém příběhu naleznete. Jako bonus by byla přítomna tříhodinová cut scéna z mého mučení, kterou bych nechal režírovat Mela Gibsona. Navíc hra skončí nenadálým rozuzlením, kdy obětuji svůj život za vás za všechny (přitom každý předpokládal, že začnu metat blesky na Piláta i Heroda, sjednotím židovské kmeny a osvobodím Judeu od nadvlády Říma). Kam se na to hrabe Planescape Torment.
    • To zas nie je tak úplne pravda, skús si vygoogliť: Journey of jesus: the calling. Je to sle len taký ten "zabijak času" na soc. sieti.
    • Vrook
      Každej ví, že tvuj příběh je jen vykradenej Mass Effect. *7*
    • tak tomuhle říkám Kvalitní Troll. +1
  • maros.goc
    takticka adventura? takze ziadne RPG? :( ...sklamanie pre mna, ostavam pri Blackguards
    • No podla toho co si pod rpg predstavujes. Mozes si tam zvysovat atributy postav ked nabudnu skusenosi. Taktiez som uz videl aj predmet s celkom vyraznym ucinkom..
    • ještě jsem to nehrál, ale fakt hodně mi to připomíná cardhunter, jen s trochu lepší grafikou a efektama... uvidíme, cardhunter mě přestal bavit poměrně záhy, snad to tady nebude tak špatný
  • už aby to konečně vyšlo (na GOGu), okamžitě kupuju

    vývojáři prej mají problém s výrobou DRM-free verze, takže by mě zajímalo, jakou prasárnou to zasvinili, že jim to teď nejde vykuchat... nebo že by jen pracně odstraňovali propojení se steamem a všema těma jeho blbinkama typu achievementy?
    • Nic neodstranujou, proste nechtej vydat DRM-free hru a poskytnout ji tak hned piratum. Ani se jim nedivim. Sam cekam, az bude na warezy GOG verze *5*
      • Zayl
        Dyť to je na steamu, čili cracknuté momenty po releasu.
      • Co takhle si tu hru KOUPIT, ty zasr_ná socko?
        • Tak samozrejme, jestli bude hra dobra, tak si po dohrani pockam na STEAM SALES a jestli bude za rozumnou cenu, tak ji koupim.
          • Jak stara baba
            • a jeste to musi bejt masterpiece. 9/10. jinak to kupovat za 0.99€, po tom co sem to dohral a bavil se u toho cca 10h, sou nerozumne investovany prachy.

              to to radsi prochlastam a druhej den s opici si stahnu dalsi hru
            • jeste by me zajimalo co je rozumna cena? 1€?

              ne 0.99€, to je rozumny, to se vyplati.
      • Zajimave, staci se podivat a clovek zjisti, ze piratska verze uz davno vysla. Opravdu nechapu tyhle kecy o tom, ze co je na gogu se zpirati...
      • jo a PS, je vtipný, že o pár příspěvků níž všechny přesvědčuješ, jak jsi novej na pirátský scéně a jak se to všechno dělá :D
        • no prave ze jsem novej. A treba nedavno jsem stahnul "demo" Walking Dead od reloaded a zacalo se mi to updatovat na STEAmu, tak jsme nevedel co dal a radsi toho nechal. Proto mam radsi GOG verze, ktery se nemusej crackovat.
          • Klidne ty crackle hry dal updatuj na steamu, jim to nevadi. Maximalne ti jednoho dne zabanuji ucet. *1*
            • To:Ježíš kristus

              Všechno slyším
            • Všechno vidím *3*.
            • No ja prave spustil tu piratskou verzi, zacal update STEAMu, ale nebyl jsem do nej prihlasenej, tak myslis, ze na me muzou prijit i tak? Kdyz jsem tu hru vubec nehral a neobjevila se mi v knihovne mych legalne ve slevach koupenych her?
      • vida, četl jsem to takhle a docela tomu fakt věřil... jinak megatrapný řešení, reloaded už tu steamovou verzi stejně zpřístupnili asi před tejdnem :)
  • Nevíte zda-li má podporu Xbox controlleru?
    • JJ ma. Strcis si ho do zadnice, a polozis ruku na mys.
      • kostejnesmrtelny
        Ono to pak vibruje...
        • No vida !!! :D
  • Paul_cz
    Po Shadowrun Returns a Expedition Conquistador další skvělé Kickstarter RPG. Snad se zadaří i s Wasteland 2, Torment a Eternity. Zatím je balanc dobrý.
  • Jen malá připomínka k samotné recenzi, nevím jak autor, ale za celou hru jsem ve hře nepotkal jedinnýho elfa. Jsou tam jen Lidi, Varlové, Dredge a Kentauři (pravděpodobně - nejsou ve hře vidět, ale mluví se o nich jako o horse born).
    Jinak recenze výborná, hra přímo skvělá, zatím mám nahráno 13 hodin a čeká mě ještě finále. Včera jsem se od toho do šestý ranní nemohl odtrhnout (jak se pak v devět vstávalo :-D). Rozhodnutí jsou vážně vidět a narozdíl od autora na mě působila i ztráta některých členů karavany.
    Hraju na normální obtížnost a boje umí být výzva, hlavně s každou další kapitolou přituhuje. O čem se autor nezmínil je, že při prohraný tahový bitvě můžete ztratit někoho míň důležitýho z bojový družiny. I když mohlo to být taky nějakým mým předchozím rozhodnutím, takže to jistě nevím.
    Vizuál netřeba víc komentovat, jen bych uvítal víc animací do rozhovorů, ale to je malý nepodstatný mínus. Všem, co váhají doporučuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit