Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nudná hra?
    trotle
  • Neuvěřitelně nudná hra a odstrašující příklad, jak se dá zajímavý námět zkazit svým provedením. Když si uvědomím, co by se z toho dalo vytěžit... Co konkrétně nudí? Podle abecedy:a - atmosféra, b - bitvy až po f - fšechno. Interaktivní román to rozhodně není, spletitá síť rozhovorů? Cha. Dialogy tam sice jsou, ale skládají se z několika vět. Stejně stručné jsou reakce, najít souvětí je zázrak a dějově jsou z 90% o ničem, po přečtení jsem kolikrát zapomněl, na co se kdo ptal a proč. Postavy jsou nevýrazné, když některá natáhla bačkory, byla to spíš úleva. Herní mechaniky týkající se dopadu jednotlivých rozhodnutí a správy zásob nebo morálky jsou zbytečné, protože celkovou hru ovlivňují pramálo, tahový bojový systém s bídou průměrný oproti jiným podobným hrám, porážet celkem cca 4 stejné typy opakujících se nepřátel je zoufalé. Boje jsou sice obohaceny o zvláštní schopnosti postav, nicméně použitelné byly asi tak 3. Že to je pěkně namalované je sice fajn, ale hra je opravdu slabá. Druhý díl (další díly) hrát na 100% nebudu.
  • Dá se to dohrát za pár hodin, necelý den, ale stojí to za to. Doopravdy jsem se skvěle bavil. Emotivní příběh s dobrým vyvrcholením a otevřeným koncem - už se těším na pokračování.
  • To zas nie je tak úplne pravda, skús si vygoogliť: Journey of jesus: the calling. Je to sle len taký ten "zabijak času" na soc. sieti.
  • Aha nevedel som ze budu dalsie casti. Tak snad sa ich dockame coskoro dik
  • Zayl
    Ale prosimtě, za ty peníze je to dlouhé akorát. Mě spíš zklamal ten finální bossfight, který křičel "Došly peníze a čas". A navíc jsme zdaleka nevyřešili co se děje, takže se těš na další části.
  • Prý je to první díl ságy.
  • Dnes som to dohral. Som trochu sklamany z dlzky hry mapa bola obrovska tak som cakal skor ze mozem lubovolne putovat po mape a ze herna doba bude ovela dlhsia :( Nevie niekto ci sa chysta rozsirenie alebo toto je uz finalna verzia? Dik
  • a jeste to musi bejt masterpiece. 9/10. jinak to kupovat za 0.99€, po tom co sem to dohral a bavil se u toho cca 10h, sou nerozumne investovany prachy.

    to to radsi prochlastam a druhej den s opici si stahnu dalsi hru
  • jeste by me zajimalo co je rozumna cena? 1€?

    ne 0.99€, to je rozumny, to se vyplati.
  • Jak stara baba
  • Zayl
    Dyť to je na steamu, čili cracknuté momenty po releasu.
  • Zayl
    No je toho víc bez titulek, ale po asi 7mi hodinách můžu říct že těm, co nerozumí té humorně zkreslené angličtině, nic moc neuteklo.
  • Titulky nejsou jen při počáteční animaci a dabovaných předělech kapitol. Zbytek je textový, protože hra nemá voice acting.
  • ales.smutny
    Titulky nemá ten pokec na začátku, co jsem stihl vidět. Dialogy jsou zase skoro výhradně s titulky (a bez dabingu).
  • Inquisitor
    Tak to je vážně na hov.. bez titulků bych byl taky v prdeli!
  • No vida !!! :D
  • Hra mě dost vytočila, protože nemá titulky. Vzhledem k tomu, jak je ukecaná, a jak maj blbou výslovnost, je to pro mě nehratelný. Škoa, že jsem nebyl upozorněn v recenzi na tak výraznou chybu.
  • kostejnesmrtelny
    Ono to pak vibruje...
  • Vrook
    Každej ví, že tvuj příběh je jen vykradenej Mass Effect. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit