Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo už viděl to nový DLC "Wrath of the lamb"?
  • Perfektná hra! Taktiež ju hodnotím na 9/10. Mám tam nahratých vyše 40 hodín a mám taký tušák, že kým nebudem mať všetky achievementy, tak tam hodiny budu pribúdať :D

    PS: Hra má 9 úrovní, nie 8 :)
  • Tak jsem to zacal taky hrat , ale potrebuju jen takovou radu : Ta hra nejde ulozit ? Vzdy zacinam na zacatku ? Diky
    • Je to napsané v té recenzi. Uložit to nejde, resp. ukládá se to samo. Ale začínáš vždy na první úrovni.
  • Proč poslední dobou dáváte takovým hle blbůstkám 9/10 ? Mám to chápat tak že prostě si to zahrajete 15-20 min a hned tomu dáte 9/10 ? Je to docela ubohý třeba to že battlefield 3 dostane 9/10 chápu ale tady těch 9/10 je přehnaných.
    • 13_11
      Pokud víte, že takovéhle hře byste 9 z 10 nikdá nedal, napište proč. Napište, v čem je hra špatná a v čem dobrá? Napište číslo. Nebo spíš: hrál jste ji vůbec? Potřeba srovnávat The Binding of Isaac s Battlefield 3 mne přesvědčuje o tom, že ne.
    • M.Habarta
      Ubohost by byla, kdybychom nepochybné kvality "takovýchhle blbůstek" ignorovali. ;-)
    • Nevím kterým jiným blbůstkám se tu dává 9/10, ale obě zmiňovaný hry jsou ve svý kategorii silně nadprůměrný. Byť v tomhle příípadě bych dal maximálně 8/10.
    • ucho
      v recenzi byla napsaná herní doba, a 15-20 minut to nebylo ;)
    • stop trolling
  • Kto by náhodou nepoznal, tak brit Totalbiscuit má výborný kanál na Youtube, zdieľa tam svoje prvé dojmy (hlavne) z Indie hier. Odoberám ho už nejaký ten rok a nebyť jeho tak by som nepoznal polovicu dobrých titulov. Samozrejme pri pozeraní je potrebné mať aspoň nejakú znalosť anglického jazyka. Nájdete ho na YT pod nickom Totalhalibut, kto by mal ešte záujem, tak fakt dobré a zábavné walkthrough hier robí Jesse Cox z YT kanálu OMFGcata.
    • Black_Hand
      a yogscast nezminis? tststs
      • tak samozrejme i Yogscast ale tí sú zameraní prevažne na Minecraft, kto hrá Minecraft by mal poznať aj Simona a Lewisa - kanál Bluexephos na YT.
        • Black_Hand
          no, tak minecraft tvori tak petinu obsahu jejich dvou kanalu....
  • boze vypada to hodne nechutne.
    • Tos neviděl to DLCčko *3*
  • Mimochodem, to bylo recenzovaný z pirátský verze či co? Hra totiž nemá 8 úrovní, ale 9, ta devátá přibyla už někdy v listopadu. *3*
    • Black_Hand
      tak je zakladni hra a bonusy :). kdyz zabijes mamu tak se ti odemkne "ctvrta kapitola" jak jiste vis.
      • Bonusem bych to opravdu nenazýval, už jen proto, že ke shlédnutí skutečnýho konce je třeba zabít bosse z devátý úrovně. Je to spíš jen rafinovanej systém jak postupně připravit hráče na obtížnost v posledním levelu. Podobný systém má třeba zde recenzovaný Jamestown.

        První konec chápu spíš jako jakýsi zbožný přání Izáka, realita je ovšem jiná, leží mrtvej v truhle; matka byla nakonec zjevně úspěšná ve svým poslání.
        • Black_Hand
          ja jsem jeste uplny konec nevidel....dekuju :).
          • Ono těch teorií o tom co ten konec znamená je hodně, ale jak to doopravdy bylo asi ví jenom Edmund McCillen
  • Chtel sem si t okoupit ale pripadalo mi to jako flash hra kterych jsou na netu tisice. Asi to jeste zvazim
  • Dal bych tak 8/10.

    Hru jsem dohrál mnohokrát, povedená retro záležitost. Už úchylné intro napovídá, že to bude výjímečná hra, hratelnost se posléze opravdu ukázala jako libová, první Zeldou inspirovaná a silně návyková. Autor Gishe a Super Meat Boye prostě retro hry umí, o tom žádná. Po prvním dohrání jsem dokonce přešel z pirátský verze na legální, až tak mě hra chytla.

    Hře bych zato vytknul absenci nějakýho srozumitelnýho konce, série animací s nalezenýma předmětama mě spíš naštvala, no a ono úplně závěrečné video co se dá vyložit všelijak mě taky nijak neuspokojilo.
    Taky mi vadila snad až moc velká role náhody, zejména po odemčení všech předmětů, pokud vám hra zrovna nepřeje a hází klacky pod nohy kde může tak závěrečnýho bosse nezabijete ani kdybyste se na hlavu stavěli. :)

    Ještě musím zmínit příšernej nápad autora udělat tuhle hru ve Fleshy, jelikož to neumožňuje hardwarovou akceleraci tak hra přetěžuje procesor jak blázen (zejména v místech s velkým množstvým pohyblivých objetků) a ani s nabušeným čtyřjádrem tak nebudete mít vždy hru zcela plynulou. Holt optimalizace stejně jako u Super Meat Boye není příliš dobrá. Jinak většina bugů hry byla časem odstraněna ale stále se dá ve hře narazit na lahůdky typu nepřátelé zaseklí ve dveřích, nemožnost opustit místnost po zabití bosse a podobně.
    • Black_Hand
      ironie s bibli me uprimne dostala :).
      nahoda? ja to chapu tak, ze je to soucasti myslenky hry. jako kazde dite se rodis do sveta v nejakych podminkach. muzes si byt roven s ostatnimi z hlediska zakona a lidskych prav, ale nejses si roven s ostatnimi pokud jde o ostatni veci jako genetiku ci proste jenom rodinu...a to je odrazene v ruznych bonusech, ktere muzes ve hre najit.

      EDIT: abych tuto myslenku jeste podporil, tak jeste predhodim, ze spousta deformovanych nepratel co najdete v podzemi je inspirovano ruznymi postizenimi, se kterymi se dite muze narodit. napr. bez oci viz anophthalmia na wikine.
      • jo, první konec s biblí mě taky pobavil. :)
  • Osobně mi v takové a podobných hrách vadí nedostatek uspokojení z likvidace protivníků protože samotná hratelnost je skutečně prostá. Flash a ony úchylné postavičky si vyloženě říkají o mnohonásobně šťavnatější a krvavější likvidaci protivníků. To že protivník pufne jak obláček a objeví se pár kapek krve mě osobně hrozně nudí. U takových pohybujících se nádorů bych očekával cáry masa a litry krve, které by boji přinesly více zadostiučinění.

    Omlouvám se za svůj zvrácený názor *15*
    • Black_Hand
      ....ze ti ani bossove nestaci :P. tam se tapetuje krvi a vnitrnostma. nicmene dobry vtip :).
    • Myslím, že máš problém *1*
      • *15*
    • sick fuck :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit