Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak toto video mě opravdu potěšilo. Času na hraní už moc nezbývá, ale toto vypadá jako můj šálek čaje. Jak již někdo psal, doufám, že ve finálovém produktu budou ty souboje lepší. A nejde snad jen o obtížnost, ale především umělou "inteligenci" ... Přeci jenom je rozdíl mezi tím, když jako hráč narazím na naprosto stupidní situace jako že mě npc ignoruje na 10 metrech a v klidu pokračuje v původní cestě kamsi ( debilní umělá demence ) a zároveň díky obtížnosti mě sestřelí "neviditelný" maník přes půl mapy. Her, kde má hráč opravdu pocit, že ho chce protivník "přechcat", hledá a využívá možností vzniklé situace ( alespoň trochu ) a díky tomu dokáže navodit atmosféru a hlavně hráče donutí opravdu takticky uvažovat, moc není. Samozřejmě v každé hře se dají najím určité zákonitosti a využít je ve svůj prospěch, ale pak mi záleží na tom, kde je ta hranice únosnosti a kde už je to vyloženě hloupost npc resp. špatná umělá demence.
    Tak či onak, pokud se udrží v těchto kolejích (styl hraní), které nám předvádí video, určitě vyzkouším. A s největší pravděpodobností i pořídím. Snad se to povede.
  • rancor1223
    Už fakt nevim. Na nový Enemy Unknown jsem se těšil a byla to tragédie. Tady jsem se těšil na hru ukázanou na prvním traileru, pak to šlo všechno do háje a teď tohle. Boj vypadá zajímavě, ale pro změnu to němá žádnou atmosféru.
    • zkus xenonauty , jsou na steamu :) krasna cista grafika a hraje se to jak stary ufo
      • rancor1223
        Vim o nich, jen jsem se ještě nedokopal ke koupi *3*
    • TheGGG
      Tragédie? Chtěls říct parádní tahovka.
      • přestaň se ztrapňovat, tragéde *11*
      • rancor1223
        Původní Enemy Unknown jsi asi nehrál, co?
        • TheGGG
          Ne, díky bohu. Pak by mě zřejmě nebavil ten současný. Jak říkám, jsem rád že nepatřím mezi zapšklé nostagiki a umím si hru vychutnat nehledě na to že někdy před 10 lety měla nějaký FAKT lepší díl. Hrát staré hry, zřejmě by mě nebavil ani poslední deus ex, fallout atd. *5*
          • nostalgie je neco jineho
            • TheGGG
              Ano pohřební ústav, fungující po celé české republice, ale ty víš že ten jsem nemyslel *2*
          • Pethulla
            však počkej, ono to přijde, když ti za pár roků bude nějaké jelito tvrdit, jak je ten (například) Uncharted 3 taková neskutečná blbost a jak nechápe, že to někoho mohlo vůbec bavit. A že si teda radši zahraje ten osmý díl, protože radši si užije 2 a půl hodiny koncentrované zábavy než 10 hodin nudy.
          • TheGGG
            pro etm: jsem velmi potěšen že se do romského gheta na východním slovensku zavedla elektřina a internet. Cítím z toho rostoucí nárust fanoušků. Vždycky jsem měl vaše etnikum hrozně v oblibě a na Paní Jolandu z EzoTV vzpomínám doteď. Jen tak dál a práci čest.
            PS: Tento příspěvek NEOPSAHUJE žádné rasistické narážky, NEMÁ za účel vyvolat etnickou nesnášenlivost a právě naopak přispívá k HARMONIZACI vztahů mezi našimi kultůrami.
            YEAH modafuka *5*
            • TheGGG
              Chlapče, kdyby jsi dával v pomocné škole pozor věděl bys že romové nejsou jiná rasa, ale pouze jiné etnikum. Tudiž i kdybych proti nim psal cokoliv nebudu rasista. Mno očividně jsi měl moc práce když jsi v kabinetu přemlouval pana učitele aby ti nedal pětku. Diskuzi s tebou končím a nechci dostat ban, ale dovedu si představit že tvůj výraz při přemlouvání pana učitele byl asi takový *6*
              PS: chápu že máš trauma kvůli vysvědčení a bojiš se jít dom, ale zde na diskuzi ti nikdo nepomůže *3*
            • Takze chlapec je rasista no pekne, ale to ze ti platili ked si im pri praci oblizoval gule to ti nevadilo, vajda ta povazoval za syna ktoreho obcas poklatil do riti , a ty si ho takto zradil.
          • Ze teba este neboli huba a rit , ale pamataj fajcit vtaky pri krajnici nieje seriozna praca ani brigada tak uz matke neklam, a ozaj povedz ze sa dnes zastavim nech pripravy tubu lubrigantu lebo si zas tyzden na tu prdeeel nesadne .
          • rancor1223
            Ale ono nový EU bylo dost blízko k tomu být úctyhodný nástupce, ale pod*lali nastavení obtížnosti a jako bonus je to celý zabugovaný (především combat).
  • Cypri
    Mě se to teda hodně líbí. Jen ať tam jdou vybírat obtížnosti protože to vypadá snadně.
    • Keyz
      Zrovna jak tam stoji to NPC mezi barikádou a protivník ho nevidí a stojí pár metrů od něj. To jsem zvědav jak se tohle bude měnit v závislosti na obtížnosti.
    • Nj, ber to tak, preview videa byvaji obvykle na snadne obtiznosti, ci god mode: on ;-)
      V hooodne malo preview na hry si pamatuji smrt hrace ;-)
      Jinak jako technicka demonstrace super, kombinace skillu (zvednout turret) super. Targetovani cilu super. Tento rok se tesim na Rome2 a Xcom, pokud nezklamou, mam zabavu na dalsich par let (viva la shogun).

      PS: Hry hravam vyhradne na hard, normal obvykle je ztrata casu (a hlavne atmosfery)
  • no už se těším

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit