Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to dost dobře. Sci-fi Brothers In Arms :-) Snad to bude takové ak to vypadá.
  • TheMachineXYZ
    Musím říct že se na hru začínám docela těšit :) a to hodně ... XCOM Enemy Unknown bylo perfektní a je to hra ke které se rád vrátím znovu ... tady sem se bál toho akčního zpracování ale kdyby se jim to povedlo udělat stejně náročnější s nutností pracovat s těma taktickýma prvkama? Inu mohlo by to být hodně dobréééé :))))
  • 15k3
    Taktika? *7* Jako kdyby se někomu nad hrou chtělo přemýšlet. Hádám, že to jde projít i bez sebemenšího rozhodnutí jako CoD, BF nebo u jakékoliv moderní FPS.
    • Uvidime, presne proti tomu se vyvojari ohradili, ze proste bez sance, deti budou plakat, ale proste to nepujde ani na easy.
      Uvidime.
  • Keyz
    Proč se pokaždé hra v taktickém režimu zastaví? Kdyby to šlo vypnout...
    Rád bych byl pod tlakem ale tohle je fakt "klasika". Nohu přes nohu a času dost.

    Zbytek hry vypadá zajímavě.
    • Pokud si dobře vzpomínám, tak hra se jenom zpomalí.
      • Keyz
        Ale výrazně, snad to půjde vypnout. I když možná to je tak výrazná součástky hry, že by to pak bylo špatně hratelné.
        • Stop je sileny bonus, ale zpomaleni uz mensi... a nez neco naklikas.
        • No uvidíme každopádně si to koupím až po nějaké té slevě
  • njn DLC jeste nez hra vyjde klasika 2K 2 litry/hra *12*
  • Kein
    Musím uznat, že to minimálně vzhledově vypadá docela pěkně, jen nevím proč, mám pocit, že z ISO pohledu by se tato hra ovládala daleko lépe, ale třeba mě první zahrání přesvědčí o opaku.
    • Z isometrickýhop pohledu by to už moc vypadalo jako XCOM Enemy Unknown *1* Ale taky se mi to zatím celkem líbí. Hlavně to má celkem dobře mrazivou atmosféru, snad se odrazí i ve hře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit