Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    A je to tu zase... o hře se ví prakticky prd a už do nás sypou, abychom si ji předobjednali!
  • Naprosto úžasný hudební doprovod *4*
  • jojo nic nerikajici sestrihane trailery, to by dnes vsem slo moc dobre *1* *15*
  • "A COUNTER ATTACK BY THE opičky
    RESULTED IN THE debanánizace OF banánky
    WHICH LED TO THE naštvanost OF majitelé ovocnářství"
  • Přesně tak. Když je v týmu skupinka talentovaných a pracovitých grafiků, může se vytvářet nádherný svět i ze starších enginů. Moc se mi libí Zeno Clash 2 a záběry z SW 1313.
  • vyborne spraveny trailer, nesuhlasim s autorom clanku
    (premudrele kecy, pri traileroch predsa vzdy ide o to zaujat- nemusi to byt zrovna AAAAAAaaaa titul co si moze dovolit takyto pristup)
    ocividne nie velky fanusik tohto projektu :)
    • to ja snim zase souhlasim... neberu tento konretni trailer, ten je uznavam jeden zlepsich... ale mam ti spocitat hromady super traileru vnadici na finalni bullshit ??? Tech je......
      Takze v princupu souhlasim zcela. *4*
      • no ale ja som sa vyjadroval k tomuto konkretnemu Traileru;)
        "Upřímně, myslím si, že na hru s divákem mají nárok tituly, které mají tak nějak své jisté a ne The Bureau: XCOM Declassified" - nic v zlom ale toto je zvast hrubeho zrna:)
        ak nahodou toto vijde a cirou nahodou z toho bude skvela hra, tak potom sa bude k traileru na dlc pisat nieco v zmysle "dalsi vyborny trailer v style...."

        cize ktovie aka bude hra vo finale (to sa uvidi ci prekvapi), ale trailer je spraveny dobre ;)
        • ales.smutny
          Tak já přidám ještě nějaký žvást :) Problém není v tom, že není formálně udělaný dobře, ale v tom, že je to asi třetí (plus dva teasery), který si hraje na X-files. V době, kdy už ale studio prezentovalo pětiminutovými gameplay videi je tohle podle mě nešikovné.

          Jasně, hra na retro "truth is out of there" je super, líbí se mi, ale taky by bylo fajn pohnout se dál. Tím spíš, že reálně hrozí, že se ta hra nebude moc prodávat (což by mě mrzelo, protože nevypadá systémově vůbec špatně) a potřebuje co nejdravější marketing.

          Ale líbí se mi to předjímání co si myslím a co budu psát...;)
          • :))
            jo to beriem, ale ako som napisal..kritika sla k tomuto konkretnemu videu a nie gamese celkovo.
            Osobne som ine videa moc nepozeral, alebo ma proste vobec nezaujali..takze na jednej strane chapem rozhorceny nazor, no na druhej ma zaskocilo zbytocne nadavanie na pekne odvedenu pracu :) (ale zas nie kazdemu sa video paci samozrejme a sam netvrdim ze je to nieco prevratne) akurat ma prekvapila taka negativna reakcia, pricom taky tradicny gameplay trailer na raymana (aj ked je fajn) bol vytiahnuty do neba ehm :)

            inak "předjímání" je proste tradicny a v tejto dobe bezny, ba priam nevyhnutny jav rozlicnych for a chatov...takze treba brat s rezervou :) (a inac bolo to pisane nie na konkretnu osobu, ale tak nejak celkovo na "tie internety" :)

            takze dufam, ze "no harm done";)
            • ales.smutny
              No harm done :)
          • přesně, každej tu hru už viděl před lety několikrát v pohybu a teď si budou hrát na děsně tajný...

            navíc hlášky typu "vyslali jsme tam agenta xxxxxxx", aha, tak to je fakt napínavý, jmenuje se Smith nebo Johnson? to by všechno změnilo!
  • XorxoxTalarius
    Ja vedel ze to tak je :D
    To je upravenej engine z Mafie 2 :D
    Ale tak proc ne, engine byl skvelej a hra bude vypadat nadherne i na starsich strojich. Takze podle mne prvni plus. No necham se prekvapit zbytkem. :)
    • Jak rikas, brecet nad starym enginem a naopak onan*vat nad novym dnes uplna zbytecnost.. i kdyz co kde ctu tak mi prijde ze paradni grafika je dnes vse co hrac potrebuje, i kdyz pak nevim teda co hraje :D...
      Schazi mi hlavne kvalita a to i u TOP latest enginu ....
      • XorxoxTalarius
        Tak pokud mam pravdu, tak ono by to nicemu nevadilo ze je starej, dulezity je ze ma spoustu moznosti a na nejvyssi detali se vsim vsudy si clovek prestrelku nadherne uzije.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit