Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    ale jo docela zábavné i když , trochu zdlouhavé a ke konci rpetetivní ježdění...

  • Dobrý den chtěl bych se zeptat proč nejde v The Crew mému kámošovi se připojit k týmu ke mě ani k jiným hráčům když ho pozvu tak mu to nepříjde a když pozve on mě tak mi to napíše že už je v týmu přitom není. Jestli někdo ví jak to vyřešit tak mi prosím napište děkuji.
  • Jak se zapina ten telefon nebo něco takoviho na strane obrazovky? Ta vec kdese da vymenit auto nebo se teleportovat do velitelstvi jo a jak se zapina mapa jak jak jak ??? To me hrozne zajima !!!:-) :-) :-) :-) :-)
    • Jack1947

      Jenom startem, v gamepadu  na pc escape ?

  • Po dlouhé době konečně parádní závodní hra s normálním tuningem. Své chyby má (a nejsem si jist, zda je bude Ubisoft řešit), ale o dost lepší než série NFS, která jde bohužel již delší dobu do 3<-- ...
  • Tak jsem se na tu hru těšil... a přišlo obrovské sklamání. Nevím jak se to jeví vám, ale z mého pohledu je je grafika hry opravdu příšerná. Působí to na mě jako kreslená arkádovka typu Asphalt :-(
    • Naprostý souhlas! Také jsem byl natěšený a nakonec tohle... A to jedu s grafikou na max na GTX970 :) Naštěstí jsem tu hru měl zdarma k té kartě, tak že nejsem tolik naštvaný, jako když bych za to vyhodil přes tisíc korun v obchodě :-)
  • muzete mi pls poradit normalne hraji ale jakmile dam mapu statu tak mi hra spadne nevite co s tim dekuji
    • Staci se vyhejbat ubisoftu
  • Hele proč mi to na volantu po zatočení hrozně škube? I když stojím, tak se nedá plynule otočit volantem, protože se to škube jak při 200km/h. Nevím si s tím rady. :(
  • Zdar hele to je přímo dělaná online hra? Nebo tam můžu hrát i singláč?
  • to byl ale hype, ale tahle hra se rychle zapomene, uz kdyz jsem hral betu tek jsem se nudil a ten jizdni model je vic rretardovanej jak arkadovej no proste celé zle
  • Po přečtení článku přemejšlim jestli vůbec hraju stejnou hru.
    Možná mám víc štěstí ale hra mi zatim padla jen 2x ale kamarádům na slabších počítačích to padá víc.

    Vysoká obtížnost ale kdepak, já na ni nenarazil. 50 lvl je otázkou tak 6 hodin.

    Ekonomika ve hře je sranda. Mám již Laferrari a Lambo a na druhé šetřím. Z4 už mám taky v platině pro raidy. Mám odemčeného hotroda a jediný problém je opravdu multiplayer.

    Nevim na kolik je autor článku zběhlí v NFS Rivals ale časté přerušení hry a přesun hráčů z nám odtamtud.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit