Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra se možná nepovedla, ale jak může recenzent napsat, že chtěl hned přeskakovat dialogy? Pokud ho příběh celkem nezajímá, dá se potom jen těžko věřit tomu, jak ho hodnotí. Nic kloudného o něm autor vlastně ani nebyl schopen napsat. Prakticky jen to, že postavy někam putují (to si u křížové výpravy jaksi domyslí každý) a že je to celé obskurní, ale ouha... žádný argument proč. Ono to pak vypadá, jako by ani neměl moc zájem hrát, jenom si proskočit pár úrovní a mít to "recenzování" rychle hotovo. To pak věřím, že dlouhé cutscény strašně zdržují...
  • uplná blbost hraju to už 3 hodiny a pořád se nemužu dostat dál nějakej demon mě tam furt zabíjí aja nvm co mám vubec dělt omg katastrofa!!!!!!!!!
  • Malleth
    Dost nechápu proč se tu píše recenze na takovou pí*ovinu, ale na takovou bombu jako je Dark Souls ne.
  • esanti:Ano jsi neschopnej .. Mozna souhlasim s tim,ze jsem mel nervy to taky vymazat,ale to by nebylo me,,sel jsem na youtube a voala problem vyresen ..
    I lidi,kterym jsem radil .tak nevedeli,co delat..Jelikoz jsem zvykly na tohle konzoloví ovladani tak mi to ani nevadilo,..Ono ani na konzoli to neni o nic lepsi jak klavesncie a mys .. Treba takovy Harry potter na xboxu z toho jsem mel nervy
  • no tutoriál j hned o misi dál - to že se neumíš trefit pohybovou klávesu ,když se překříží 2 kolečka fakt s hrou nemá co dělat. Až opraví ten input lag je to jasná 6. -8 je absurdní na stupnici 0-10. Jinak v době o které vyprávíš ty hry byly bez nápověd úplně a byly ještě míň uživatelsky příjemný než tohle :-D (velký manuály a minimální nápověda ve hře narozdíl ode dneška kdy tě hra vede za ručičku od začátku dokonce a když ne tak je to problém:-D)
  • To jestli jsem nebo nejsem neschopný nemá s kvalitou hry co dělat. Hra postrádá jakýkoliv náznak nápovědy co ve hře dělat a jak to správně dělat. Vyzkoušel jsem 20 různých možností, které skončily pokaždé stejně, a bylo jedno, jak moc jsem se snažil, nehledě na to, že nápověda dávaná hrou nevedla nikam. Mačkal jsem šipky dle "nápovědy" a zemřel jsem tak jako tak. Na to, že to byla druhá scéna, kde se dalo za postavičku hrát to byla totální magořina, nemluvě o té první, kde se má sejmout těch pár budižkničemů.....jak blokovat rány, jak sekat mečem, jak vytvořit nějaké kombo.....to si musí hráč vycucat z prstu. Hry hraju od roku 1990 a věnuju se jim aktivně celé ty roky. Nevím, zda jsi dost starý na to, aby sis tu dobu pamatoval, ale já jsem dost starý a zkušený na to, abych dokázal posoudit, jestli ta hra za něco stojí nebo ne.....a -8 je můj subjektivní názor umocněný zklamáním, které pramení z toho, že jsem se na to těšil.
  • Ne každý má gamepad. A vůbec, když hru hraju na počítači, tak by gamepad neměla být nutnost (když nepočítám porty typu Street Fighter IV nebo Devil May Cry, ačkoliv DMC čtyřku jsem jakž takž zvládal na klávesnici). V případě týhle hry je to ale prostě kardinální neomluvitelná chyba.
  • RavenHolm
    S gamepadem input lag není.
  • to že jseš neschopnej ty neznamená že hra je úplný bahno - osobně ve he vidím jako největší problém tzv."input lag" bez něj by to byla dobrá 6ka
  • když jsem se na 20tý pokus nedostal do kostela než mě na začátku zabil ten divnej duch, tak jsem to smazal. Stupidnější, dementnější a imbecilnější hru jsem dlouho nezkoušel. Opět se s recenzentem nedokýžu shodnout na výsledné známce, osobně bych hodnotil za -8 !!!
  • MrSanta
    I takové hry mají ve videoherním průmyslu své místo. Nezřídka na ně vznikají čtivé a hlavně vtipné recenze. Jako je tato. Děkuji Vojtíškovi, že se touto hrůzou prokousal, aby nás mohl pobavit. Jenom mi tam chybí klouzání se po struhadle do bazénku s jódem *1*
  • Obrovské sklamanie... A pritom na túto hru som sa tak veľmi tešil *13*
    Grafika sa mi páčila, na ovládanie som si ako-tak zvykol a snažil sa prekusnúť aj tie nekonečné cut-scény, keďže hry zo stredoveku zbožňujem. Ale vďaka chybám, ako keď sa mi napr. postava zasekla medi sud a koč a stojac tam som asi 5 minút likvidoval nepriatelov pribiehajúcim po dvoch, som hru nakoniec predsa len vzdal... Strašná škoda takejto premrhanej hry
  • Hra je to dobrá, kto má rád stredovek, pekné kombá v milej grafike, ale úvod a to otravné peklo je des, boje ma bavili, pretože na rozdiael od AC človek dokázal kombinácie rozoznávať, ale to peklo FUJ FUJ FUJ
  • cital som sice len verdikt, ale mozem povedat, ze ak cloveka bavia medieval hry, je to super...samozrejme, stale to iste, takze 1 hodinka denne staci, ale inak je to fakt dobraa hra. Knights of the temple 2011 by som povedal...
  • jj s gamepadem nemám input lag takže to šlo
  • mna to bavilo, ked som si zvykol na hru tak sa to dalo pohode dohrat
  • Ocelot23
    :D :D :D To jsem ještě neslyšel to přirovnání :D Fakt super :)
  • Dlouho jsem se u recenze nezasmál ,tak jak teď... *2*
  • hovor ubisoftu a jeho homm6 *3*
  • Plně s recenzí souhlasím. Když jsem hru prvně zapl, cítil jsem se asi jako panic před široce otevřenýma nohama - docela se mi líbilo, co vidím, ale neměl jsem nejmenší tušení, co s tím mám kruci dělat a co se ode mě čeká a požaduje. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit