Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milane ..... a) to nemuže být na vychod od morrowindu je jenom moře
    b) taky nemůže být protože pod hammerfellen přes moře je summerset isle
    tím pádem je za c) dobře .... PS: asi moc jedeš ty soutěže na gamepage co ??? *1* *1*
    • pak jsem si to uvědomil ale děkuji za odpověd
  • A) na východ od Morrowindu
    B) pár kilometrů pod Hammerfellem
    C) mezi oblastmi High Rock a Morrowind
  • Kde se na kontinentu Tamriel nachází region Skyrim?
  • Oblast (region) sveta (planety) TES pre V diel - nemal to byt Tamriel, aj ten bol casto na fanušikovských forach dost často spomínaný, jako sa pamatám ;)
    a možno ten Tamriel by bol aj lepší.. ;S :s :/ *4* *7*
    • janchor
      Tamriel je název celého kontinentu, jehož součástí je i Skyrim.
      • Že by se TES V odehrávala v celém Tamrielu prakticky nikdy nepřicházelo v úvahu. Pro autory by to bylo více než náročné a hra by musela být vskutku masivní. Snad se ale jednou objeví TES Online a pak se i nabízí reálnější možnost, že bychom se podívali a to postupě do celého Tamrielu. Tak či onak, série TES je to nejlepší z RPG, co jsem kdy hrál. Už aby tu byla pětka!
        • Omyl, první díl (Arena) se odehrával na celém Tamrielu.
          • Myslím že na dnešních enginech by to byli roky práce v případě provedení celého Tamrielu, na rozdíl od zastaralého spritového enginu na kterém běžela Arena :)
      • Přesně tak - na Tamrielu se zatím odehrávaly všechny hry TES, snad jen Battlespire se odehrával "jakoby" jinde (na jednom z měsíců ohýbajících kolem Nirnu - planety, kde se nachází Tamriel).
        • Alespoň myslím...dlouho jsem ho nehrál. *4*
  • Doufám jen, že to nebude jako Oblivion - ano, sice to byla fajn hra, ale podesáté bych to nehrál jako třeba Morrowind...
  • Snad to bude lepší nez Oblivion, kde interakce mezi frakcemi a světem byla skoro nulová a také bych chtěl mít menší, ale více propracovanější svět.
  • 2VF: Člověče, že tě dokáže rozhodit každej trouba... Máš prostě názor. Ten, kdo kritizuje cizí názory (nedejbože pravopis) bez trochy logiky a argumentů, si prostě tvoji reakci nezaslouží. A když tak nějakou peprnou *1*
  • Nový super-hyper total-new samo-doma engine? Stejně se grafika neposune nikam kvůli konzolím. Já budu spokojenej, když mi to nepotrhá sítnici *1*
  • Pokud bych měl shrnout současnou herní produkci (RPG, samozřejmě) máme tu Bioware, které, dojené EA, vydalo RPG, které se vrátilo ke kořenům až moc a vedle toho ještě jednu (vlastně dvě) střílečky, které z nějaké nepochopitelné setrvačnosti voláme RPG.
    O Obsidianu nic nevím, ale zřejmě nebude nejhorší.
    A konečně Bethesda - nenáviděná, proklínaná za prznění Falloutů a přesto je jediná firma, které jsem ještě s to věřit, že udělá RPG, jemuž i já věnuji čas. Pokud něco udělá s těma animacema (u F3 to vypadalo jako taková ta nepěkná hnědá věc rostoucí v parcích) a dokonce místo pár screenshotů udělá i hezké intro a outro. A nepokazí věci, které tradičně umí, tzn. propracovaný příběh, inteligentní vedlejší úkoly (že, pane Vávro), nemuselo by to dopadnout špatně. Ba co víc, ono to pak ani nedopadne špatně, protože RPG vychází tak málo, že kdejaký šunt jest hned donebevynášen. Jasně, lidé jako já by chtěli další Morrowind, ale ten je pro dnešní hrající plebs (bo jak to průměrní revolucionáři v komentářích nazývají) moc komplexní a náročný...
    =Protentokrát i já - člověk, kterého hry už skoro omrzely, najde sobě čtyřicet hodin času na pohrobka legendy...
    • A co pokazí Bethesda, to fanoušci rychle napraví. V tom jsem si jist! Právě modifikovatelnost TES je to, co na této sérii mám rád (beru nyní v potaz prakticky výhradně TES III a TES IV). *4*
    • Psychotic
      Ehm, ehm... Ty kecy o plebsu si můžeš odpustit.
      P.S: "Bo" znamená "protože". Já vím, používat cool výrazy je dost komplexní a náročné.
      • "Bo" neznamená nic. Je to prostě zkrácené slovo. A zkrátit si tak klidně můžeš každý slovo, co končí ...bo.
        • Ale pak se v tom vyznej. A bo znamena protože v moravskym nareci (alespon myslim, jsem Cech, takze ruku do ohne bych za to nedal).
          • Neznamená, je to zkratka z lebo(alebo). tudíž původně slovenská. Prostě to mívá takový význam ale rovnítko tam psát nemůžeš.
            • To víš, že znamená, ale nejdřív bys vědět, co používáš za slova. Bo hloupost není cool :-)
            • Kdybych tušil, že se kvůli jednomu zkrácenýmu výrazu strhne takovejch keců, psal bych jako kniha. Je ale pravda, že vaše anglické zkratky jsou daleko srozumitelnější a že je vždy dokážete použít zcela vhodně.
              A ano - na animacích mi záleží. Proč např. do Oblivionu dávali stráže, kterak "měří tep" mrtvým, či co to dělají , když tak činí zhruba metr od postavy. Proč ve F3 rozběhnu v pohledu třetí osoby avatara a nejdříve se mi dva metry sune po podkladu a teprve pak si haksny uvědomí, že by se měly hejbat.
              Jo a kdybych mínil slovo plebs vážně, asi bych za to nedával tu závorku, ale to byste museli umět číst. Ostatně, kdo jsem já, když neumím ani používat ty kůl zkratky, jako třéba lol, omg atd.
    • "Pokud něco udělá s těma animacema..."

      Mě připadá, že si na tom snad staví pověst nebo co. *1*
  • "magore, zajimalo by me, jestli nemas v zivote nic lepsiho na praci, nez byt internetovym bojovnikem na diskuznich forach... jen jim to nandej, PC do predni linie a branit proti salve sipu od konzoli! :D
    • Díky za podporu i zájem o můj život, nicméně moje maminka mi vždy říkala, že se nemám bavit s cizími trolly, takže promiň...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit