Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011

    Jedna věc je omezování pravomocí monopolů, ale nemůžeš firmám nařizovat do jakého prostředí budou pouštět svoje produkty. Navíc nebude exkluzivní na platformu ale na službu a fungovat bude i na smarphonech od Sony, akorát na těch konzolích ne 😀 sám jsem dlouhá leta používal xperie

  • medveddd

    Mně by to třeba na PS5 nevadilo, protože mám v PC jen 1060. Na druhou stranu než vyjde TES:VI, budu asi dávno po upgradu, bůhví jestli do tý doby nestihne zase nějaká ta 4060 zastarat.. :D

    Kde mě to trošku trápí je třeba Starfield. Rád bych si počkal na novou generaci karet, ale jestli do vydání Starfieldu nebudou k mání, nevím moc, jak to vymyslím. Ampere už se mi kupovat nechce.


  • ico.crook

    tohle mě pobavilo 😂

  • A tu Anniversary Edition Skyrimu na PS4 + PS5 tedy vydali proč? ;-)

  • Thanquol

    Myslím, že málokdo má dnes PS, ale nemá PC. Dal si myslí, že PS verze bude a že "nepocita se" je dnes jinými slovy bude, ale později. Treba za rok z důvodu XY.

    Ja nevím proč, ale vždy Tesout koupím i na tu Konzoli. Zde bych se do toho na konzoli asi ani úplně nehrnul, nebude li to day 1. Proste si svůj Dual Sense připojím k PC a doufám, že mi to bude stačit. (jelikož je konzolové verze úplně zbytečná, pokud člověk nemá PC toustovač.)

  • tomekbobek

    Jako za rok, dva možná tři po vydání se nějaká ta definitivní edice určitě objeví i na Playstationu.

  • bych zakázal xD ja bych zas zakázal zakazovat.

  • To nema s komunismem nic spolecneho, bezne jsou odkupy velkych spolecnosti ruzne podminene a zneuzivat dominantniho postaveni na trhu je taky zakazane.

  • A ty si co teda ? Xbox boy nebo PC boy ? 😂😂😁

  • Není komunismus, soudruhu.

  • No musím se tak trochu smát. Podle diskuzí zarputilích PS boys to MS neudělá, protože jich je moc. Evidentně ne dostatečně. Ideální je prostě kombinace PC+PS. Což je ale problém při současných cenách.

  • Dneska, kdyz jsou konzole v podstate jen upravene PC bych exkluzivity zakazal, minimalne u studii, ktere tihle velci vyrobci odkoupi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit