Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to slusna hra, sedmicka tady sedi.
    Skoda ze podobne se nehodnoti i AAA hry.
    Ta grafika tady az tak nevadi, je to spravna blbinka a jak to zacnete hrat zjistite ze vas hra bavi, a na grafiku si ani nevzpomenete.
    Dalsi skvele dukaz ze na grafice fakt nezalezi!!!
  • Tyhle hry jsem hrával jako malé dítě před 25 lety. Nechápu ten trend vracet se k tomuhle zobrazování. Chtěl bych vidět reálnou grafiku a stále lepší možnosti a né tohle. Začíá mě to rozčilovat. Kdykoliv otevřu games.cz tak se tady něco podobného objeví.
    • maros.goc
      to preto lebo tie moderne hry s krasnou grafikou nemaju dusu vies :D ...velakrat to sice plati, no zase 2D pixelshit nie je tiez zarukou velkeho umenia, ako sa mnohi nazdavaju ...neznasam ten trend
  • maros.goc
    Neverim no skutocne som sa dockal, games oznacilo vzhlad 2D pixelartovej hry za vzhlad archaicky! :-) Od dnes mozem spokojne spávať
  • Jack1947
    Utíkání z basy přece nemůže být nudné a to i přesto že to je v takovéhle grafice... povězte kolik her se zabývá/lo v minulosti tímhle tématem... no moc jich nebylo no.
    • Vojta_Ilavsky
      1954 Alcatraz.
      • Jack1947
        No dejme tomu ale to je adventura...
    • Jack1947
      To jsou 2hry... a jo ještě The Great escape vlastně...
    • A Prison Break :) *písk písk*
    • Napadá mě Prisoner of War
  • hra mě přestala zajímat ve chvíli kdy jsem zjistil že metal detector hlási uniformu a ostatní nekovové věci..
    the great escape z 86 stále nepřekonán
  • Dogkiller
    Hratelnost: 6/10
    Grafika: 0/10
    Výsledné hodnocení: 3/10
    • Je to nepravděpodobné, ale raději se zeptám, abych měl klid. Nejsi náhodou nedoceněný vývojář některé AAA hry?
      • Vyvojari, a to ani AAA her by takovy nesmysly o pixelove grafice nikam nepsali. Vyvojari narozdil od hracu byvaji docela normalni lidi.
    • Keyz
      Zapomněl jsi na pocit v kontextu s pocitem ve hře v kontextu se hrou samotnou. *3*
  • ucho
    co je myšleno tím "kajinkosvká" simulace? nikde v recenzi o tom není jediná zmínka.
    • walltar
      Možná to bude něco s tím, že je to o utíkání z vězení.
      • ucho
        pořád nechápu. jestli to má být narážka na Kajínka, tak by to byla kajínkovská simulace. jenže to dlouhé í tam není. takže buď to recenzent zmatlal a nebo je za tím něco jiného.
        • Vzhledem k tématu hry je opravdu "strašně těžký" domyslet, co tím autor myslel.
          Že tě to baví, rýpat se v takových prkotinách...
          • ucho
            text se nemá domýšlet, text má být jednoznačný a srozumitelný. a obzvlášť u lidí, kteří za to berou peníze, by se k tomu nemělo přistupovat tak benevolentně. když napíše někdo hrubku, taky si můžeš domyslet, co tím autor myslel. stále je to ale chyba a některé chyby mohou měnit význam.
            "Jezte děti." - čárka může zachránit i život...
            • ucho
              Veka: no jo, jenže já na začátku opravdu nepředpokládal, že autor článku zkomolí něčí jméno, a čekal jsem v tom něco sofistikovanějšího, něco, co neznám...
            • Chim
              To mi připomíná hlášku: "Zkurveni uhori" (napsáno záměrně bez diakritiky)
            • Slovo "Domyslet" je možná trochu nadsazené. Text mi přijde (i přes tu drobnou chybku) jednozančný. Zatím nám tu z vězení žádný Kajínkův jmenovec s krátkým "i" neutekl. Takže to není s čím zaměnit a vzhledem ke kontextu článku je jasné, na co autor narážel.
              Chápu tvůj pohled na věc, ale místo posměšného předstírání, že věta s chybou nedává smysl, stačilo napsat "chybí vám tu čárka".
            • ucho
              Lukas: tak to jsi bistrá hroch
            • Tvoje starosti bych chtel mit. Ale tvuj rozum uz ne, ja sem to totiz pochopil hned.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit