Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jurb83

    Tak velmi milo prekvapeny som nebol dlho! Super hra (je dobre predtym precitat knihu alebo apon pozret serial).

  • Kabutops

    seriál byl super, tahle hra je také pecka, překvapilo ne-kostrbaté ovládání pohybu v prostoru. Jinak doporučuji přečíst knihy, seriál jak už to bývá leccos pozměnil a naopak...

    • Derp_1337

      No ty první knihy ze série fakt můžu doporučit. "Leviathan se probouzí" atd.

      Problém je v konci série. Většina lidí se shodne na tom, že ty poslední díly v knižní sérii se moc nepovedly a televizní seriál The Expanse to udělal lépe.

      • jack

        Musím VELMI souhlasit. Ke knihám jsem se dostal až po shlédnutí seriálu. Ale po doposlechnutí poslední knížky jsem požádal Audible o vrácení audioknih a kreditů za celou sérii. Autoři ten konec brutálně nezvládli a nedokázali téměř nic vysvětlit-vygradovat. Přišlo mi to velmi odfláklé a limitně jako zrada na čtenáře, kteří museli leckdy překousnout zbytečně rozvláčné díly. A potenciál tu byl veliký. 

        Proto ten seriál od Amazonu vlastně končí v ideální chvíli, kdy se alespoň něco příběhově uzavře. 

        Pak bych si přál, aby zbylé díly seriálu natočili s daleko lepším koncem, než je v knize. 

      • Kabutops

        teprve končím druhou knihu, ale amazon poslední sérii odfláknul jak nejlíp dovedl, šetřili peníze, vyškrtli min. tři epizody a pak to dopadlo neuzavřené jak mohlo...

        • Derp_1337

          Věř mi, většina lidí se shodla, že to pořád bylo lepší než knihy. Ona ta předloha už ke konci nebyla moc dobrá.


          Jako nechápej mě špatně, knihy byly pořád slušný nadprůměr, ale už to nebyl tak "epické" jako těch pár prvních knih.

  • dworkin

    Díky za zmínku, jakou má hra hudbu.

  • jurb83

    Serial je pecka, toto urcite vyskusam aj ked TellTale nemusim. 

  • KIMCID

    Výborný seriál ještě lepší kniha. A jak koukám i dobrá hra .

    • Lukyz

      Škoda jen toho Epicu 🙄

      • Derp_1337

        F***. A já se divil, proč to nemůžu najít na Steamu. 😬

      • Je tá exkluzivita časovo obmedzená alebo ostane iba na Epicu?

        • tomekbobek

          Určitě to dojde i na Steam, ale může to bejt dost možná i za rok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit