Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jurb83

    Tak velmi milo prekvapeny som nebol dlho! Super hra (je dobre predtym precitat knihu alebo apon pozret serial).

  • jack

    Musím VELMI souhlasit. Ke knihám jsem se dostal až po shlédnutí seriálu. Ale po doposlechnutí poslední knížky jsem požádal Audible o vrácení audioknih a kreditů za celou sérii. Autoři ten konec brutálně nezvládli a nedokázali téměř nic vysvětlit-vygradovat. Přišlo mi to velmi odfláklé a limitně jako zrada na čtenáře, kteří museli leckdy překousnout zbytečně rozvláčné díly. A potenciál tu byl veliký. 

    Proto ten seriál od Amazonu vlastně končí v ideální chvíli, kdy se alespoň něco příběhově uzavře. 

    Pak bych si přál, aby zbylé díly seriálu natočili s daleko lepším koncem, než je v knize. 

  • Derp_1337

    Věř mi, většina lidí se shodla, že to pořád bylo lepší než knihy. Ona ta předloha už ke konci nebyla moc dobrá.


    Jako nechápej mě špatně, knihy byly pořád slušný nadprůměr, ale už to nebyl tak "epické" jako těch pár prvních knih.

  • Kabutops

    teprve končím druhou knihu, ale amazon poslední sérii odfláknul jak nejlíp dovedl, šetřili peníze, vyškrtli min. tři epizody a pak to dopadlo neuzavřené jak mohlo...

  • Derp_1337

    F***. A já se divil, proč to nemůžu najít na Steamu. 😬

  • Derp_1337

    No ty první knihy ze série fakt můžu doporučit. "Leviathan se probouzí" atd.

    Problém je v konci série. Většina lidí se shodne na tom, že ty poslední díly v knižní sérii se moc nepovedly a televizní seriál The Expanse to udělal lépe.

  • tomekbobek

    Určitě to dojde i na Steam, ale může to bejt dost možná i za rok.

  • Kabutops

    seriál byl super, tahle hra je také pecka, překvapilo ne-kostrbaté ovládání pohybu v prostoru. Jinak doporučuji přečíst knihy, seriál jak už to bývá leccos pozměnil a naopak...

  • dworkin

    Díky za zmínku, jakou má hra hudbu.

  • Je tá exkluzivita časovo obmedzená alebo ostane iba na Epicu?

  • jurb83

    Serial je pecka, toto urcite vyskusam aj ked TellTale nemusim. 

  • Lukyz

    Škoda jen toho Epicu 🙄

  • KIMCID

    Výborný seriál ještě lepší kniha. A jak koukám i dobrá hra .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit