Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle nebude jako This War of Mine, pro začátek TWOM mělo pěknou grafiku a nebyla to takováhle rozpixelovaná blitka
    • Je smutné že tvůj komentář srazil This War of Mine na úroveň hezkých her... Měl jsem pocit, že "hezká tvářička" je to poslední co by chtělo tohle dílo vyjádřit...
  • takze na ferovku. prvni hra, od D3, ktera mne zaujala. Pujdu do toho.
    • https://www.youtube.com/watch?v=Y8A2HntbvME
  • kulhy_parici_spici
    Pěkný logíčko to má. :)
  • Podle videa mi to spíš připomíná nějakou arkádu...
  • Tak na to jsem celkem citlivý, protože This war of mine je jedna z nejlepších her, co existují. Nazvat tu hrůzu Final Station kopií je urážka TWOM. Infantilní postavičky, oproti TWOM nechutná grafika, fuj.
    • skoda ze v twom trvala vojna len cca 40 dni, ani som nestihol postavit vsetko, rozbehnut biznis a bol koniec:( opakovane hranie neprinasa ziaden novy zazitok. trochu onicom ze budujete shelter a ked ho mate ako tak hotovy hra skonci
      • Po letošním patchi už si šlo nastavit délku trvání války včetně míry zimy a "kriminality". Tuším na 70 nebo 80 dní.
        • ja som to hral na tablete, ale aj tak, koniec hry by som len sedel vnutri a vyrabal cigarety a alkohol, takze vcelku nuda. ale na jedno dve zahratia je to dobre
          • máš tam u každé lokace víc variant a nikdy nemáš na mapě všechny, navíc když hraješ třeba za ty 2 důchodce (Cveta a Anton myslim) tak je to taky trošku HC mod oproti klasický sestavě nebo dream teamu jako Boris, Katia, Roman

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit