Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak na to jsem celkem citlivý, protože This war of mine je jedna z nejlepších her, co existují. Nazvat tu hrůzu Final Station kopií je urážka TWOM. Infantilní postavičky, oproti TWOM nechutná grafika, fuj.
    • skoda ze v twom trvala vojna len cca 40 dni, ani som nestihol postavit vsetko, rozbehnut biznis a bol koniec:( opakovane hranie neprinasa ziaden novy zazitok. trochu onicom ze budujete shelter a ked ho mate ako tak hotovy hra skonci
      • Po letošním patchi už si šlo nastavit délku trvání války včetně míry zimy a "kriminality". Tuším na 70 nebo 80 dní.
        • ja som to hral na tablete, ale aj tak, koniec hry by som len sedel vnutri a vyrabal cigarety a alkohol, takze vcelku nuda. ale na jedno dve zahratia je to dobre
          • máš tam u každé lokace víc variant a nikdy nemáš na mapě všechny, navíc když hraješ třeba za ty 2 důchodce (Cveta a Anton myslim) tak je to taky trošku HC mod oproti klasický sestavě nebo dream teamu jako Boris, Katia, Roman
  • takze na ferovku. prvni hra, od D3, ktera mne zaujala. Pujdu do toho.
    • https://www.youtube.com/watch?v=Y8A2HntbvME
  • kulhy_parici_spici
    Pěkný logíčko to má. :)
  • Podle videa mi to spíš připomíná nějakou arkádu...
  • tohle nebude jako This War of Mine, pro začátek TWOM mělo pěknou grafiku a nebyla to takováhle rozpixelovaná blitka
    • Je smutné že tvůj komentář srazil This War of Mine na úroveň hezkých her... Měl jsem pocit, že "hezká tvářička" je to poslední co by chtělo tohle dílo vyjádřit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit