Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Nezanikli, protože se živí i emocemi. Maximálně by se lidstvo mohlo vábení Chaosu nějak naučit odolávat jako Interex, ale bohové Chaosu tu budou, dokud budou existovat smrtelníci.
  • Pravda, vždyť v sekularizovaném vesmíru ve kterém vládne pouze "Imperiální pravda", nebylo pro pověrčivé povídačky, jako je Chaos, místo. Jen by mě zajímalo, jestli by bohové chaosu skutečně zanikli, kdyby se Císaři podařilo nějakým způsobem zabít i toho posledního uctívače.
  • XorxoxTalarius
    Problem byl v tom ze jim Cisar nechtel o Chaosu rict, takze nevedeli ze chaos je ten CHAOS
  • XorxoxTalarius
    Tak pocitacovy (i stolni) Talisman je super, takze tohle by mohlo byt velmi dobre ...
  • az tak do detailov WH nepoznam, ale Slayeri su znami tym, ze nemaju brnenie, typicki berserkovia
    zosmutnilo ma to
    a to sa mi napr. Lore End of times paci(az na smrt Malusa a mozno Felixa)
  • na někoho platí příslib obrovské moci a nesmrtelnosti, u Primarchů to většinou řešili lstí, Tzeentch je Bůh klamu intrik a přetvářky a protože je nesmrtelný, nemusí nikam spěchat, jeho plány se rozprostírají přes tisíce let, má čas si to hezky připravit

    Hora napřed otrávili dýkou infikovanou Chaosem, pak ho odnesli do chrámu uctívačů a ty vize prožíval v jakémsi deliriu, kdyby byl plně při smyslech, asi by tak snadno nepodlehnul, Fulgrimovi zase podstrčili prokletý meč, co mu našeptával že má zabít všechny okolo, Lorgar byl napřed otloukánek, chtěl se Císaři zalíbit tak moc že ho uctíval jako Boha a ten mu oplátku srovnal domovskou planetu se zemí jako výchovnou lekci, na Magnuse poslali Vlčáky a Lemana Russe a poštvali je proti sobě, Mags se napřed vůbec nechtěl bránit, odvolal celou flotilu a nařídil legiím ať nekladou odpor, ale nakonec ty psychické výkřiky masakrovaných Thousand Sons nevydržel a obrátil se na poslední chvíli k Tzeentchovi no a tak to bylo skoro se všema
  • Já teda o lore Warhammeru vůbec nic nevím , ale nechápu proč bby někdo měl věřit bohům chaosu. Každému snad musí být jasné, že to nejsou nějací hodní strýčkové kteří vám radí a něco ukazují proto, abyste se měli dobře a žili šťastně až do smrti. *4* Samozřejmě za vším co dělají budou jejich vlastní cíle, které mají zřejmě hodně společného se slovem CHAOS.
  • Veskoslav
    To už bylo kdysi. To není nic nového:) V Černém rytíři v Ově bylo něco podobného už v 99. Navíc, co si budeme nalhávat, klasický Warhammer si bere prakticky všechno od Inkvizice až po tebou zmíněný Řím.
  • https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t1.0-9/12037948_973278006071935_3615953528703801042_n.jpg?oh=52500700695fd9be9890719ffcfd8908&oe=57484C96
    a to ste asi nevideli novy vymysel GW
    slayeri s brnenim ala rimski legionari *1* *13* *13*
  • Veskoslav
    Jako myslíš toto:
    "Tyranidi, sektor 2-X52, okamžitá pomoc." "Zapomněl jsi kouzelné slůvko."
    "Pane, trápí Vás něco." "Ne." "Pane, Vás něco trápí." "Ne." O 5 minut později. "Když mě se tady nikdo nezeptá, že mě něco trápí."
  • Veskoslav
    To mi došlo. Spíše to beru teď. Lidem můžou nakecat cokoliv, kdo by zpochybňoval vůli Zlatého trůnu.
  • Magister_Peditum
    To by mohlo být zajímavé. Primarch s pravidelnými měsíčními dny hysterie a nervozity...předpokládám, že by Horovo kacířství proběhlo o řadu let dřív... *15*
  • Veskoslav
    Žena primarch? No stačí se podívat, kam žena dovedla Německo *1*
  • a dostal akorát Fulgrima *1*
  • Kozy
    Ne nadarmo chtěl Malcador aby půlka primarchů byli ženy.
  • Magister_Peditum
    Ta povídka je z doby ještě před Velkou křížovou výpravou, kdy to byl ještě štramák. :-) Teď už to je samozřejmě všechno jinak - i když kdoví viz. https://www.youtube.com/watch?v=rR8Six9qpcA&list=PLyiDf91_bTEgnBN0jAvzNbqzrlMGID5WA
  • Veskoslav
    Já si myslím, že ta hnijící mrtvola na zlatém trůně je přežitek starých časů:)Navíc si myslím, že skrz ni vládnou Adepti Mechanici.
  • Magister_Peditum
    Kdyby té vizi neuvěřil, tak se nemusela stát. Buď jak buď, může si za to sám. Že byl "kaiser" mizerný otec, to nepopírám, ale asi holt čekal od svých výjimečných synů trochu víc, než od nějakých usmrkanců, co se hroutí pokaždé, co je taťka na moment opustí. *3*
  • Magister_Peditum
    Tak i císařovy metody jsou dost diskutabilní. Líbí se mi povídka The last church, kde si s císařem argumentačně ten kněz vytřel zadek, ale co mu to bylo platný, stejně nakonec byl kostel zbořen... nikdo není neomylný, ani císař. *9*
  • Veskoslav
    No nedůvěra jednoho pak znamenala pochyby o něm jako takovém. A to je problém. Podle mě, kdyby ty plány věděl, možná by to nedopadlo tak, jak to dopadlo. A co si budeme nalhávat, samotný Chaos má své "kouzlo" a ukáže to, co chce člověk vidět. Navíc Císař prostě zanedbal to, že se staral o všechny okolo. Ono takoví Krvaví andělé a jejich hřích kapituly také vypovídá o tom, že ne všechno bylo v pořádku, jak to vypadalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit