Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prudislav
    no jejich puvodni plan bylo vydat act 2 a 3 půl roku od sebe , takře můžem být ještě rádi že to dali rok od sebe
  • tri roky nic neni se podivej na ea a jeho sportovni tituly, tam je to skoro guinesuv rekord
  • Jednička, na nic nenavazuje a bojový systém je pořád +- stejný
    A taky mi tam přišel nejhezčí Ink
  • Ktery z tech dilu je nejlepsi pro cloveka, ktery nehral ani jeden a chtel by hrat jen jeden?
  • Tahle hra se vyčerpala už s druhým dílem, jen cena to vždycky zachránila a jako oddechovku jsem si to koupil a zahrál.
  • S hodnocením bych souhlasil, číselně bych ohodnotil na 6 (lepší než průměr), protože jsem se na těch asi 11 hodin celkem zabavil, protože masakr (a co jiného od tohoto typu her očekáváme) zůstal +- stejný. U postavy jsem měl kliku, protože zrovna ten můj archetyp (Lovec s puškou/pistolí) je na výběr, takže kontinuita byla zachována *1*. A díky změně skillů je to zase něco trochu nového. Na druhou stranu mi tam chyběl ten humor a větší množství "kulturních" narážek, ani ty rozhovory s Kateřinou nebyly moc vtipné (jednak je ta atmosféra mnohem vážnější a taky mi přišlo, že narážky tu už byly v předchozích dílech). Co se týká nepřátel, tak naštěstí už není každá druhá nestvůra extra fast, takže jako střelec nemusím pořád utíkat (ale stejně jsem se tomu nevyhnul).
    Dost mě nepotěšila mezihra s kapitány, protože na rozdíl od 2 se tady nedá odhadnout, co ta mise bude +- obnášet, a když se jich zeptáte, tak všichni řeknou, že jsou nejlepší (Nejlepší je upír, ten pokaždé řekne: "Vyděsím je a pobiju zbytek")
  • Hrál jsi Stalkera? Tam jsou ty změny taky jen velmi kosmetické, takže já už se nedivím ničemu. Tu sérii mám hrozně rád, ale dnes mi to přijde jako zázrak prodat skoro stejnou hru třikrát *1*
  • během dvou let vydat tři stejné hry je docela úlet. se nedivím, že je ta hra slabší. jedničku jsem dohrál a sice byla fajn, ale je to taková jednohubka, která se mi nijak zvlášť do paměti nezaryla. mohli si dát na čas a trochu to více promyslet
  • během dvou let vydat tři stejné hry je docela úlet. se nedivím, že je ta hra slabší. jedničku jsem dohrál a sice byla fajn, ale je to taková jednohubka, která se mi nijak zvlášť do paměti nezaryla. mohli si dát na čas a trochu to více promyslet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit