Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdá se mi to, nebo trailer mluví russel crowe?
  • Jack1947
    Zase nespokojenej nouma, co ho to pozkozuje samotneho prevazne na jeho zakrslem mozecku. *15* Ved ty bambulo. *2*
  • GlaDOS
    Jak špatným hodnocením games poškozuje čtenáře? To mi prosím vysvětli.
  • MickeyMutant
    Jeho soundtrack je i na youtube, asi dělal i trailer. Jinak je potěšující, že některá hudba k indie hrám (World of Goo) je tak dobrá, že jí někomu stojí za to jí takhle hezky vobšlehnout.
  • woczlf
    Hudbu by měl mít na svědomí Christian Barth. Na GOGu dávají při koupi soundtrack zdarma.
  • woczlf
    Dabérka se jmenuje Anna Lumpe. http://www.annasophialumpe.de/sprechen
  • To bude brouk pytlík, stíhá psát pro Doupě, Hrej i Games.cz zároveň ;)
  • Thorar
    Hodnocení je jednotné, každá známka má význam, ale každý recenzent to vidí jinak. Nevim jak jinak si představuješ spravedlivé a fér hodnocení než že recenzent vyjádří SVŮJ subjektivní názor bez nějakých tlaků okolo. Ty to vidíš jako lepší hru? No a co?
  • To bylo pro Thorara.
  • Na tom nezáleží, hodnocení je jednotné a každá známka má svůj význam. U spravedlivého a férového hodnocení nelze hodnotit lepší hru hůře. Například z důvodu nesympatií k Cagemu, který games.cz slíbil rozhovor a pak ho neposkytnul. Špatným hodnocením games poškozuje především své čtenáře.
  • Thorar
    ....nic.
  • v,y,p,a,d,á t,o t,a,k!,
  • Thorar
    Jestli sis nevšiml tak ty hry hodnotili dva rozdílní recenzenti. U každé recenze máš uvedeného autora jestli jsi to ještě nezaregistroval.
  • x_ander
    a hrals to?
  • "point and klick"??
  • Jestlize produkcne a kvalitativne vynikajici Beyond: Two Souls, ktery umi strhujicim zpusobem pusobit na emoce, dostal tady 5/10, pak toto odflaknute dilo nemuze dístat vic nez 4/10.
  • MickeyMutant
    Hudba v traileru (0:39) nápadně připomíná World of Goo Kylea Gablera a ten další motiv (0:58) zase něco z Trine nebo Trine 2, nechce se mi to hledat.
  • MidnighT91
    Nové jméno a hned parádní start, vyčerpávající recenze díky. Neznáte náhodou jméno dabérky té Laury bo jak se jmenuje, ten hlas je mi povědomej...
  • michaliuz18
    vyzera to pekne milo kreslene postavicky mam rad, uvidim , mozno druha adventura behom 6tich rokov po deponii co si zahram :D medzi tie najlepsie co som kedy hral urcite neverhood a agent hlina:D
  • ringmancz
    přetáhli dalšího?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit