Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To už je pomaly ako sága s duke nukem forever, daikatanov alebo agentom od rockstaru :D
  • Hnisavec
    Vzhľadom nato že The Shadow of the Colossus je asi najzásadnejšia hra, akú som kedy hral, kľudne si počkám. Legendy nikdy nevznikajú ľahko....

    SotC v 3D a HD na PS3 bol stále jeden z naj zážitkov...škoda, že nikdy nevyšlo pokračovanie, jedine v podobe pokračovateľov ako Castlevania SotL a Demon´s Souls....
  • Problém je, že jak ICO tak SoC jsou už hratelnostně pravěké hry, nesouměřitelné se současným standardem. Uedův designerský talent je prostě limitovaný a Sony již dávno došla trpělivost. Když to prostě nejde, tak to nejde...
  • TheGGG
    Tak to fakt nezájem, ale možná mi někdo vysvětlí co na tom všichni tak viděj. Dojemný sr*nce o děckách a velkejch zvířátkách mě nebaví.
    • Je to sice snaha o trolling, ale paradoxně blíž pravdy, než si sám uvědomuješ
    • Malleth
      Ico a shadow of colosuss si hrál?
      • TheGGG
        a to je co za kktiny? Nic co by bylo v mým top listu PS3 titulů
        BTW: kecám, SoC jsem hrál, ale ico neznám
        • Malleth
          To by sis měl doplnit vzdělání. Mít PS3 a nehrát takovou klasiku je skoro zločin.
          Pro mě to byla jedna ze zlomových her
    • nekromant33
      ale.. ale... je to exkluzivní!
      • TheGGG
        ???
        Wut, i kdyby to vyšlo exklusivně na můj PS4, co mám po telkou, bude vy to volný. Tydle rádoby dojemný story mě úplně vytáčej. Možná to ale pořádně pokoření a pak se to bude dat hrát.
        • "Wut"??? Prosím tě, tady jsi v Čechách. Působíš jako pitomec. Chápu, že jsi ten sleng okoukal na IGN, ale nechovej se jako vyšťouchanej piččus.
          • TheGGG
            WTF, LoL yo bro keep calm. Seš jak ti brblající důchodci, co neuměj jinej jazyk a tak furt melou něco o zachovávání a úctě k češtině,
            BTW: GTFO
        • KingOfWorms
          to víš že jo, to napiš jim, at to pokořeněj, jinak že tě to nezajímá... co my tady stim?
  • Muzu se zeptat,oc v tech hrach bezi? Jako dej..o co vlastne jde? :-) dekuju.
    • KingOfWorms
      zadej ty nazvy do utube, pridej "gameplay" a uvidiš sám...
    • Hnisavec
      ako PCbota ťa to absolútne trápiť nemusí.... *3* *15*
  • Nechápu ten hype kolem ICO a SoC ... vždyť to jsou obě tak nudný a frustrující hry. ICO jsem dohrál a ke konci jsem myslel, že už s tím ovladačem opravdu poprvý v životě fláknu ... a SoC mám teprve rozehraný, rád bych to dohrál, ale ta herní náplň je tak uzívaná, že budu rád, když si na to ještě vůbec najdu náladu a dohraju to.
  • kdo nehral nepochopi a kdo nepochopil at hraje radsi karty :) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit