Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    405 Kč za 2 hodiny. To je dobrý...
    • Vem si libovolné CoD... taky ti vyjde 200,-/hod. *4*
      • to asi tezko
    • Mr. clickbot :-D hezky sis to napluskoval :-D
    • kennyB
      Já jsem to dohrál kolem 4 hodin. Ty 2 hodiny jsou pro blbce, kteří si tohle dlc nechtějí vychutnat a spěchají s dohráním aby mohli trollit, že je to krátké *3*
    • jj, na konzole levny, se divim, ze to nenahodili aspon za 800, stejne by to kupovali jak zjednany *6*
    • proč se vůbec vyjadřuješ k hrám kterýs evidentně ani nehrál? nemusíš komentovat všude a všechno! míň je někdy víc.
    • Malleth
      Záleží jaký ty dvě hodiny jsou
      • Keyz
        Opravu?
        Tedy pak 8 hodin za 1600.

        To nevím jak ta hra musí být naprosto přelomová aby tolik stála. I staré hry prodejnách nestáli tolik a to často byli naprosto zásadní *3*

        I když na něčem PS a MS musí vydělávat, když na konzoly to ze začátku není.
        • Za mě teď kouený Riddick dark Athena - celkem snad 40 hodin za 200kč a k tomu hraju Wargame AA za asi taky 400kč a už mám přes 30 hodin.
        • martin.mares.984
          "Stare" hry jenom na PC mezi lety 95 az 2000 bezne staly 1500 az 1800 Kc - JRC Megastore ve Skorepce... lehce si odvod cenu tehdejsi PS hry...

          Prelomova byt nemusi - staci uplatnit zakon trhu (poptavka/nabidka)
          Nejde jen o kvantitu, ale take kvalitu... Chces mi rict, ze si das radeji 5 jidel z fast-foodu nez 1 steak z uruguayskeho bycka???
          • Jack1947
            Nema asi smysl vysvetlovat pac ten kdo nikdy konzoly nevlastnil tak ten nezna, ze treba PS2 hry jeste tehdy 2002 az buhvikdy nestaly pod 2 litry... nekdy i nad. Dneska uz je to na stravitenejsich u novych konztoli kolem 1500 a mene... ovsem ono tehdy byla trochu jina doba no.
          • Veskoslav
            Nejdražší hra na pc stála 1599 (Diablo, Stacraft, AoE, Quake). A JRC? Nejdražší obchody, co se u nás nacházely, tak nakupoval snad jenom ten, co nevěděl, kde jinde koupit hru.

            P.S: Nejdražší hru, co mám stále doma je DF, to stálo 999 Kč při průměrném platu 4500 Kč:) Jo bratránkova nejhorší investice v té době, dvouroční kapesné za jednu hru *1*
            • Veskoslav
              No na MS jsem zapomněl, to první generace dokonce stále 2499:)
            • C-BEAM
              a DIABLO v 1997 za 1790,- JRC http://www.oldgames.sk/mag/level-26/page/21/
            • Pethulla
              Myslím že MS Flight Simulator stal 1999, ale to nic nemění na tom, že ty ceny byly přepálené.

              U toho Diabla mi vytanula vzpomínka na jedno číslo levelu, kde na obálce bylo toto:
              DIABLO II: je tu, je naše a za 1599 bude i vaše
            • hlavně tenkrát byla herní doba 20 hodin...
        • na samotny konzoli nevydelavaj vicemene nic nikdy, je to jen hardwarovej klic na distribucni kanal, aby meli vsechny pod palcem, jak uzivatele, tak vyvojare
          • PR masaz zapracovala, kdyz to tak obhajujes nejakou smlouvu/ucetvictvi z k tereho bude jasne videt kolik penez PRY odvadi vyrobci her do sony to neukazes a nikdys nevidel co? *1*
          • Jack1947
            Jakto ze ne ? co treba periferie pridavne, no pravda dneska uz byvaji v zakladnim baleni ale drive to tak jednoduche nebylo.
  • Chtěl jsem něco napsat....ale pak mi došlo že to stejně zcenzurujete tak co....
  • Co to autor kecá? Battlestar Galactica měla perfektní konec!!!!
    • Sni dál.
      • Nevím kdo je v říši snů :-) Konec byl perfektní. Věci do sebe zapadaly a bylo vidět, že autoři s tímhle koncem počítali od začátku seriálu. Taky to v různých rozhovorech potvrdili.
  • Omlouvám se za off-topic, ale...

    Může mi prosím pan recenzent vysvětlit, co bylo tak špatného za zakončení BSG? Jeden z nejlépe hodnocených seriálů v historii kinematografie, jehož konec nádherně spojí všechny linky do skvěle gradovaného finále, je prý stejný, jako TWD (nejvíce nadhodnocený seriál součanosti) a Ztraceni (učebnicový příklad toho, kdy se scénárista Damon Lindelof nechal opít ovacemi o své genialitě a začal kombinovat, až nic nedávalo tuplem smysl)?

    Tato stránka je snad zaměřena na herní průmysl, ne ten filmový. (Za následující větu se omlouvám) Jako člověk, který se kinematografií zabývá od útlého dětství, mám už pomalu plné zuby těch "rádoby" recenzí filmů či seriálů na Games. Dobrá polovina z nich je totiž objektivně asi tak stejně mimo, jako představa TV Nova, že průměrný člověk neví nic o základní fyzice (slavná reportáž "je zima a voda se nečekaně mění v led").

    Prosím Vás, věnujte se čistě hrám a tyto větné recenze dalších multimediálních produktů nechte být.

    Děkuji a přeji hezký zbytek večera všem *3*
    • Až mi přesvědčivě vysvětlíš, kdo by dobrovolně poslal celou svoji flotilu do Slunce a vzdal se veškeré technologie výměnou za živoření na cizí planetě plné neznámých virů, bakterií a predátorů, v podstatě s holým zadkem.... tehdy možná změním na konec BSG názor. Do té doby je to scénáristické WTF srovnatelné s Mass Effect 3.

      V jedné z původních verzí scénáře se počítalo s tím, že si lodě samozřejmě nechali (protože by byli totálně blbí, kdyby to neudělali.... mno... nic) a seriál měl končit tím, že archeologové radarem nebo čím v zemi najdou pohřbenou Galacticu. To ale padlo, protože nedovedli přesvědčivě vysvětlit, jak by tam přistála (musela by v podstatě skočit těsně nad povrch a to už je asi hodně o držku pro jejich FTL).
      • "Fresh start" slyšel jsi někdy o tom?
        • Jo, slyšel. Ovšem tady to má asi takový smysl, jako zahodit v mrazu kabát, protože je v něm díra. Čili žádný. V obou případech to končí na krchově.
    • smajdal
      Konce BSG i Lostu jsou v pohodě, ale určitě si oba seriály nebudu pamatovat právě kvůli nim, ať už negativně či pozitivně.
      • Jack1947
        No, to uz je na kazdem BSG nemohu soudit ale Lost to bylo zdimani melo to skoncit drive a melo to vubec skoncit kdyz uz. Za me tedy takhle ne bylo poznat kam se to ubiralo... no uz jsme na pomezi OT. (celkem dost).
        • tak se vraťme k tématu. Last of Us: Left Behind is freakin' awesome!
    • 1) Jo, finále Battlestar Galacticy bylo podle mě super. Ale samozřejmě někdo to může vidět jinak.

      2) Jen ať na Games recenzují i jiné věci, než hry. Proč bych měl mít míň článků než víc?

      3) To recenzované DLC asi hrát nebudu. Last of Us je celkem uzavřená a ukončená hra a nemám moc rád, když autoři po půl roce vytlačí něco na dvě hodiny. Smrt DLC! Ať žijí plnohodnotné datadisky!
      • Jack1947
        Na plnohodnotne datadisky muzes rovnou zapomenout, to uz jim dneska nestoji zato vYdavat a parat se. ( i kdyz cest vyjimkam samozrejme) Last of us uzavrena? ja bych rekl ze vybizi k pokracovani zaroven, rozume zadne zdimani jak je tomu u dnesnich her ale to rozpustily psy dobre vedi.
    • Tak pod tohle se podepisu. Jen doplnim ze je BSG je jednim z nejlepe hodnocenych SCI-FI serialu.
      Finale bylo pro me "kulervouci"
      Negativni nazor na nej maji v podstate jen lide, kteri nezkousnou slozitejsi zapletku. Pripadne milovnici melkych scificek aka StarGate :)
      • posledni rada se mi libila, ale o proti predchozim, mi to prislo jako nastavovana kase a tak bych s recenzentem i souhlasil :)
      • Veskoslav
        To je zase blbost. BSG mám rád, ale 5. sérii absolutně nemusím. Navíc raději mám Firefly. Mnohem lepší sci-fi a rozhodně to není něco bezduchého.
        • Firefly je taky vynikající (Joss Whedon se nezapře).

          Mimochodem, BSG má pouze 4 série ;)
          • Veskoslav
            Moje chyba. Osobně totiž počítám starou BSG za 1. sérii.....Takže ano, nová BSG má 4. série.
      • Tak pozor chlapečku jsi na velmi tenkém ledě.
      • mne se to taky nelibilo, ani to, ze z baltara, kterej v puvodni bsg byl pure evil, udelali vicemene silence
    • Tak jestli je jeden z nejlépe hodnocených seriálů v historii kinematografie BSG. Tak já jsem Alenka v říši divů.. zas tak dobré mi to nepřišlo.
      • Ahoj, Alenko :)

        http://www.empireonline.com/50greatesttv/

        http://www.metacritic.com/browse/tv/score/metascore/all?sort=desc&view=condensed

        Jediný lepší seriál z nového tisíciletí je snad už pouze The Wire (můj názor).
        • BSG a nejlepší seriál? Vypnul jsem to v polovině prvního dílu, bylo to dost trapné...
        • o co jde BSG pro nezasvěcené? nemám už 4 roky televizy
          • Televizi treba nemas, PC ocividne ano, tak si to stahni a podivej se na to sam!
            Pak Google by ti taky mohl poskytnout ty spravne odpovedi.
          • Jack1947
            http://www.imdb.com/title/tt0407362/

            http://www.syfy.com/battlestar/
    • Celá 4. řada BSG byla už dost mimo. Cpát do toho naboženství, halucinace a já nevim co ještě a podle toho najít Zemi to bylo dost trapné.
      • Tak ono celé nové BSG je víceméně založené na náboženských alegorií :) Chce to jen je pochopit a docenit je.
  • The Walking Dead, i kdyz to ma sve chyby a ze je jich dost, rozhodne neradim mezi prusery ala finale Lostu. Asi je to otazka nazoru.
  • Malleth
    Reakce na Keyz:
    Tohle je dost nesmyslný paušalizování pokud teda nehraješ hry abys zabil čas.
    2h v Brothers, Journey nebo Left Behind jsou dost odlišný například od 2h v Assassins Creed. Vždycky jde ve finále o to jak kvalitní byl zážitek a posoudit jestli má hra adekvátní délku nemůžeš, dokud si ji nezahraješ.
    • Tak či tak, pořád jsou to pouze 2 hodiny. Aneb ojebávání hráčů v přímém přenosu dál pokračuje, pěkně pomalu zjistit hranice, kam až je možno zajít.
      • Malleth
        Jaký ojebávání? Já sem s nim byl maximálně spokojenej a zatim každej, s kým sem o tom mluvil byl taky. Zatim jedinej kdo na to nádaval byli lidi co to nehráli a některý dokonce nehráli ani Last of us jako takový.
        • kennyB
          Ono stačí, když si jen přečte, že dohrání tohoto dlc trvá pouze 2 hoďky a to těmto lidem bohatě stačí k tomu, aby držkovali. To, že dohrání trvá o trochu déle, alespoň pro ty, co všechno prozkoumávají je nezajímá *1* A jak píšeš, nehráli ani původní hru, natož tehle přídavek a už vědí, že je to ojebávání *1* Já byl spokojenej a je škoda, že to bylo jediný sp dlc *9*
  • ty prirovnani jsou fakt trapny, zbytecny, nevtipny a ten kdo to psal by si mel zacit uvedomovat, ze tohle prijde zabavny mozna 10ti letýmu
  • Největší problém té hry je, že je to PS3 exkluzivka.
    PS3 si kvůli tomu kupovat nebudu :-)
    • A kdy napíšeš nějaký ten problém?
      • Hele pako, až budeš živit rodinu, auto na dojíždění do práce, řešit stravu a nájem/hypotéku, tak tu pak piš nějaký sraččky o tom, jak je důležitý si kvůli jedný hře kupovat playstation. Já tyhle exklusivity taky nechápu. Na jednu stranu jdou hry do hajjzlu protože se musí přizpůsobovat konzolím a pak některé hry vychází jen na to a na to... ? Je to systém naprosto nefunkční.
        • ked na to nemas, mal si sa lepsie ucit :P a vyslo by ti aj na rodinu aj na ps ;)
          • vlastik.plaminek
            Zaráží mě, že se pořád najdou lidi, kteří si dovedou spojit finanční zajištění s nalíváním balastu do hlavy.
        • Erien
          Pako jsi jedině ty, až budeš živit rodinu, auto na dojíždění do práce, řešit stravu a nájem/hypotéku. Tak tvůj poslední problém bude, psát tady nějáký ***** do diskuse. *3*
  • takže jste jako ti lidi, co si raději koupí prošlý jídlo, který je levnější a můžou si ho koupit víc, než abyste si koupili za stejnou cenu třeba čerstvou zeleninu a uvařili si něco sami?
    • Jack1947
      "No to vis, kdyz je to levnejsi a jeste ve sleve tak vetsinou spoustu znas nevaha..." *4*

      Inu, ale neni zbytecne se ptat? *7* ja ti nevim, smysl v tom tolik nevidim.
      • Ptám se, diskutuju. Zajímá mě to. Já chápu, že cena je taky důležitá. Jenže buď je to tak, že si něco nemůžu dovolit nebo to chce jen čas, než si to koupim. Já se vsadim, že většina z vás nakupuje hy v těch jejich super slevách a akčních balíčcích a jen proto, že je to strašně levný, ale většinou ty hry ani neznáte, jen jste o nich slyšeli. Že jo?
        • frajere ty vedeš socilogický průzkumy asi tak dobře jako to bahno Keller
        • Jack1947
          Proto to je ne, ty humblebundle /GOG atp... prodavaj se za dollar stovky kousku - (no dobre desitky) lidi koupi pac slysi na slevu (Ucho, a spol). To uz je takova ta psychologie ne, hlavne at se tu nerozebehne diskuze na tema. "Jak toto opatreni nici herni prumysl"

          Mozna si to polozil hure, lepsi by bylo kupujete vubec hry jinak nez ve sleve? *7* ( nechci ti kecat do tvych myslenek) zaroven... by se mohl ozvat i nekdo dalsi at totu nerozebirame jen my dva a jak si na tom ty ? jdes v "nasich" slepejich nebo kupujes vetsinou za plnou "palku". Ptam se prozmenu zas ja.
          • O tohle mi ani nešlo. Opravdu mě zajímal názor někoho, kdo používá tuhle rétoriku u her "víc hodin hraní se rovná větší kvalitě". Aspoň ses ozval ty. Jiný uměj jenom mínuskovat. No a já? to je těžký. Jsem hrozně vybíravej a hlavně, já jsem už ten starší hráč. Byl jsem aktivní, když jsem byl teenager. Už se orientuju na něcc jinýho, ale vzpomínám si, jak jsem kdysi hrál asi tisíckrát demo Oni. Hrozně moc jsem to žral a tu hru mám rád dodnes. Jednou jsem se sebral. Sbalil našetřený prachy, myslim ,že stála sedm kil (což bylo pro mě hodně). A šel jsem si to do JRC koupit. Dodnes toho nelituju, ta hra byla kvalitní. Dneska už je to chabý. Nulová inovace, nudný příběhy. Naposledy jsem s ikoupil Diablo 3. Plánuju i datadisk, i když po odehrání bety si nejsem už tak jistej. Ale asi jo. je to takovej správnej zabiják času na odreagování. Jinak nic. I když na Gone Home bych mohl přispět, co? :))
            • během čtení vašich komentů mi narostl aspoň tucet šedejch vlasů jak jste nudný, a dost se pleteš s tim, že hráči nežádaj po změnách...se podívej co mohlo bejt s xbone a k čemu je kickstarter asi...koukám, že tady máš už dobrou pověst a asi je to i pravda, že nejsi jeden z nejbystřejších, kolem tvejch komentů pulzuje aura oligofrenie
            • Jack1947
              On tady totiz system minuskovani je pekne zneuzivan... ale ver ze to je obcas lepsi nez nesmyslne a hloupe komentovani ktere nevede odnikud nikam. ( deti potrebuji posilit ego a ja jim to vubec neberu). To je videt ze si z tech starsich hracu... jo dneska to je holt jiny ale zato muzou sami hraci ze nezadaji / nevolaji po zmene. Kupuji stale dokola ty stare recyklaty atp... pak jsme tam kde jsme . (nikde?).
    • Pardon. Reakce na Jacka.
  • Recenze OK, jen prosím uberte těch přirovnání.Je to moc na sílu a je jich tam zbytečně hodně ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit