Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tanbou je nejvic urypana chudinka na svete, az udelas takovou hru jako uncharted nebo last of us, tak muzes neco brblat. rac drz hubu a krok... na kazdym foru probiras totalne bezvyznamny chujoviny.. A ted me vymazte nebo ukopejte *16*
  • dalsia pecka pre nas, ps3fandou !
  • Hairy_Ass
    Tak mě to v ničem "originální" nepřijde - nákaza houbou je jen mírně upravená nákaza zmutovaným virem (nebo mimozemským organismem), což jsme už viděli nebo četli. Dvojici "hrdinů" jsme viděli třeba v HL2 (jen je tady potřeba hlídat zdraví obou dvou). Jako vím, že Naughty Dog to všechno dají dohromady a bude to pecka, ale zas bych to s tou originalitou nepřeháněl.
  • Jenom dotaz...Víte prosim vás už někdo něco o tom jestli ta holčina (Ellie) teda bude videoherní inkarnace Ellen Page (motion capture)? Já jen že mi ji připomíná i po hlase a ne jen vzhledem. Dík za odpovědi *4*
    • ales.smutny
      Nene, mo-cap a hlas patří Ashley Johnson. Ale jestli mají rádi v Naughty Dogu i Ellen, tak klidně mohli herní Ellie přibarvit :) http://www.imdb.com/name/nm0424534/
      • Možná je to jen muj pocit, ale prostě mi jí strašně připomíná *4*. Každopádně dík za odpověď *3*
  • Ááách, tohle mi bude na PC chybět :(
    A trochu mě mrzí (za vás pstrojkaře ;) ) že ta holčina nebude jako hratelná postava. Myslím, že by to hře dodalo novou perspektivu, hrát za mladou holku v takovémhle světě, vystavené takovým situacím. Nevybavuje se mi jiná hra, která by příběh podala takovým způsobem (krom JRPG, tam je každá holka náctiletá, ale to je něco jinýho ;) )
    • Pokud si pamatuju tak Haunting Ground na ps2 nebo clock tower .
      Hraje se to ve stylu RE či SH (různý puzzle apod.) s tím rozdílem že tě mezitim pronásleduje vždycky nákej psychopat,vrah apod. a ty se jako bezbranná dívčina nemužeš bránit (v haunting ground máš na pomoc psa) .
      Pak možná SOS final escape(survival hra kde utíkáš z rozpadajícího se ostrova) tam pokud si pamatuju dobře mužeš (pokud se vydáš určitou cestou) narazit a zachránit malou holku kterou pak táhneš sebou.
  • Nejhorší věta která existuje u dobré hry je exkluzivně pouze pro ... *16* *16*
    • Umaroth
      ale možná právě kvuli tomu si ta hra drží kvalitu (tedy aspoň po tech. strance)
  • kdy uvidime gameplay?
  • Jestli to bude neco ve stylu Dead Island, akorat vice realisticke, jak pojetim prostredi, nepratel, tak hratelnosti, mohla by to byt pecka. Pro me mensi zadrhel - pokud to nevydaji na PC, tak si hru bohuzel nezahraju. PS3 si nikdy kupovat nebudu a opravdu zadna hra me nepresvedci. Ale tak doufam ze to dopadne jako s vetsinou her posledni doby, predela se na konkurencni konzoly a nasledne na PC...
    • no nevím u jaky hry ktera vysla jen na ps3 se stalo ze by vysla i na pc a nedej boze x-box, ze by nikdy!!!! *1*
    • Delad chybu ze si nechces poridit ps3, pripravujes se o spoustu super her, ale je to tva vec.
    • Když se podíváš na minulé hry tohoto studia tak by ti mělo být jasné že tohle jinde nebude. Takže ti můžu hned odpovědět pokud neuděláš první krok tak si to určitě nezahraješ.
      • Dneska vladnou svetu penize. Kdyz se to financne vyplati udelat na jine platformy, tak to udelaji. No a kdyz ne, tak ne, svet se nezbori. Ja jen doufam...
        • Jak studia tak i znacky, ktere Sony vlastni, jsou exkluzivni a nikdy se na jinych platformach nedostanou :) Videl jsi nekdy nejakou jejich hru jinde nez na playstationech?
  • Ako téma huboej nákazy sa mi velmi páči, podobná téma bola aj v jednej casti aktov X, tam to ale bolo ponate inak. som zvedavy
  • Omlouvám se za to že se to netýká tématu ale jestli si chce někdo přivydělat napiště na email
    cermbo.c@seznam.cz
    • To ti nestačí spamovat mafia.czech-games.net?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit