Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na TLOU je asi nejdesivejsi pricina, kvuli ktere se z lidi stavaji agresivni "zombici".  Neni to virus nebo uplnek, ale houba, ktera skutecne v zivocisne risi existuje, ale misto lidi napada hmyz (diky bohu) a uspesne likviduje pocetne mravenci kolonie.

  • Ten Ice Cube jak jim tam hraje, když se Ellie plazí potrubím je top ! :D 

    • Femt0

      Jo, Ice Cube, který nedávno na Twitteru burcoval k útokům na policajty.

      • Kissino81

        Mě nasral...smazal jsem všechny jeho playlisty na Spotify.

      • Ice Cube je pověstný jeho názorem k policii, takže nic nového jsi nám neoznámil :D 

      • Carnage666

        Nesouvisí to s tím jak ten policajt chladnokrevně zavraždil toho chlapa a zbytek policajtů se staví na jeho stranu?

        • Femt0

          To se upřímně ptáš, nebo se snažíš jeho chování ospravedlnit?

          • Carnage666

            To se ptám, jestli to je tenhle případ. Většina američanů jsou totální retardi jak tak koukám ať už policie co střílí do lidí do kterých opravdu nemusí, nebo člověk co nabádá na útok na policii nebo totálně šílený lidi co využívají situaci a rabují obchody.

  • Nic pro deti a teenagery. TLOU bych si driv taky tak neuzil. Tema deti mi bylo naprosto sumak. Ale ja hral TLOU jako svou prvni PS4 hru az jako cerstvy otec ve chvilich, kdy mrnous spal. Ten zacatek me pokazde rzseka a brecim jak zelva. Hra mi dost silne pripomina film "The Road". Ta depréze a posmournost filmu i hry se zaryje fakt hluboko.


    Moc se tesim na druhy dil. 

    • Carnage666

      Na to nemusíš být otec aby ti to přišlo smutný a depresivní. Záleží jen na tom jak se do toho člověk dokáže vžít. A jak moc dobře je hra udělaná aby se do toho právě vžil i člověk co není rodič.

      • Jack1947

        Docela fuc ked up začátek jinak sirové survajvl hry. Taky mě to dost překvapilo.

  • Femt0

    Ano. Bude to jen pro ty, který jsou "woke". 😂

  • Coffin.Corner

    Mám vypůjčenou PS4, takže jsem si řekl, že si doplním vzdělání a zahraji si tolik oslavovaný titul The Last of Us. Asi po třech hodinách hraní se ale dost nudím. Prosím řekněte mi někdo, že ta pravá imerze ještě přijde, abych se dokopal hrát tuhle hru dál....

    • Kissino81

      Ještě dodám, jsou tám hodně dobré a atmosférické plazící mise.To to tahá z průměru.

    • Kissino81

      Neni to žádná pecka pro PC hráče.Já to měl uplně stejné.Nicméně dohrál jsem a je to dobrý nadprůměr, ale žádný zázrak.

    • Coffin.Corner

      Díky oběma za odpověď. Je fakt že zombíci nejsou zrovna můj šálek kávy, ale ještě to zkusím.

    • Derp_1337

      U TLoU je nejsilnější částí hry právě vztah dvou hlavních postav. Ten vztah se prohlubuje jak postupujete dál v příběhu a čím více s tou hrou strávíte času. Některé pozdější momenty ve hře jsem opravdu silně prožíval.

      Ty první 3 hodiny jsou málo, aby ti ty postavy přirostly k srdci a zajímal tě jejich osud.

      (Ale jestli tě vůbec nezaujala hratelnost, prostředí atd, tak asi nemá smysl hrát hru jenom kvůli tomu, aby člověk věděl, jak dopadne příběh.)


      Podobně na tom je třeba nový God of War. Ze začátku to člověk hraje a vnímá spíš ty bitvy, hratelnost a prostředí, zatímco Kratosův syn Atreus je spíš jenom taková bokovka. Ale čím dál postoupíte ve hře, tím více vás zajímá Atreův osud a jeho vztah s otcem.

      • Lukass

        Tak God of War je o parnik lepsi nez Last of Us uplne ve vsem.  GoW je nejlepsi hra dekady a ten vztah dvou postav je dotazene uplne k dokonalosti. 

        Last of Us ma jakousi auru presto to neni urcite tak kvalitni hra jak se vsude rika

        • Derp_1337

          Ono nejde úplně objektivně srovnat relativně novou hru se starší hrou. Vývoj her jde totiž neustále kupředu a každým rokem vznikají čím dál tím lepší a detailnější hry. Jde o nezastavitelný pokrok. 

          Ve své době byla TLoU určitě nejlepší hra.

    • Ta hra te bud oslovi atmosferou od zacatku, nebo uz asi vubec. Libi se mi na ni hratelnost, prostredi, postavy, grafika, zvukovy doprovod, proste vsechno tak nejak krasne zapada do sebe.

      Hre bych vytkl (nebo spis neocenoval) mozna tak pribeh, ktery tam v podstate ani moc neni, ale ono to v ramci te hry nevadi, zamerili se na budovani vztahu dvou hlavnich postav a nabidli mi tak se do nich vcitit jako snad zadna jina hra. Lore a budovani sveta na tom ale neni spatne, ostatne, je to jeden z hlavnich duvodu, proc se do toho sveta chci vratit.

      Ten vlazny pribeh doufam posunou ve druhem dilu dal. Chcu videt poradnou zapletku, kolotoc narocnych rozhodnuti, postavy ktere potkam v ramci pribehu nekolikrat a nastane kvuli nim spousta zvratu apod. Tohle je opravdu takova nejista cast, ale tak snad recenze brzy napovi, o gameplay si starosti nedelam, pusobi to velmi povedomne a uz ted jsem si neskutecne uzil tech par ofiko zaberu z hrani.

  • TheGGG

    ne díky, mám radši katany jak golfové hole a radši pořádného samuraie, jak tuto postapo agitku... takže za mě tsushima... že vypnuli lajky na youtube jen dokazuje, jak je drunkman vyklepaný...

    • J.V.Stalin

      Tvoji rádoby nekompromisnost jsem ti přestal žrát ve chvíly kdy jsi tu psal jak sis koupil Yakuzu přestože předtím rezolutně nejel vlak přes svítící kopy a barevné pěsti...

      To jedině dokazuje, že je otázka času než do LoU II praštíš taky 😉

      • Derp_1337

        Souhlas, pěkně jsi popsal místního trolla.

      • TheGGG

        ale jistě, ve slevě za 300,- nebo ještě lépe z bazaru... a yakuza je trochu jiný případ, ta svůj styl a povahu neskrývá a za nic se nestydí (prostě mě jen trvalo překousnout její styl), tlou 2 je skryté zlo, takže až ho ostatní odhalí, z review bombují a všichni na to zapomenou, tak si pro to zajdu do bazaru a pár hodin tomu věnuji

        • uher

          Hele, ale já si taky pamatuju že si tu doslova psal, že se přes to nepřeneseš. Taky mě dost překvapuje, že sis Yakuzu vůbec koupil.

        • Derp_1337

          trololol

          "hra je špatná, zlá... ehm, ale určitě si ji zahraju" 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit