Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rohlíky nekupuji, ale TLoU Part II jaem si ujít nenechal.. ještě nedohráno. Dávkuju to postupně, slušnej masakr a téměř bez násilí...

• JohnnyLegend

A dobry ne? Nebo se ti pribeh nelibi jako detem, co videly kousek hry nekde na videu na youtube?

• Dobrý, dost věcí se dalo čekat..a ještě dost věcí čekám... Seattle, den třetí.... :)

• Derp_1337

Jak jsi naznačil: na příběh si stěžujou jenom lidi, co vůbec hru nehráli. Lidi, co hrajou, jsou spokojený.

• To bych teda nerek :-) Jediny, koho jsem to videl chvalit, jsou limitovane recenze pred releasem. Vsechny recenze bez omezeni pribeh strhavaji.

• spoock

Novináři jsou známé persony u kterých znáš cca jejich standarty, pokud od nich čteš delší dobu. Když čtu recenzi některého hráče, jak mám vědět co hraje, co se mu líbí? Lidi co se trefují do vysokých známek a rozhlašují, že jsou novináři podplacení si už nevidí do huby.

• JohnnyLegend

Co je to "recenze bez omezeni" a kdo konkretne z tech 100 recenzentu s prumernym skore 9.5 z 10 hru strhal?

Jinak user score je kolem 50k, z toho 90 procent jsou nuly od cerstvejch accountu. Je to humus.  Nebo mas pocit, ze TLOU2 je 4 z 10 a jedna z nejhorsich her roku? 😂

• Recenze bez omezeni je ta, kde muzu mluvit o cem chci. To vsechny recenze pred relesem hry nebyly, meli limity na to, o cem muzou mluvit. Napriklad nesmeli ukazat nic z gameplaye za Abby, ani o tom mluvit.

To samotne je zasadni problem herni zurnallistiky. A z recenzi po releasu jsem opravdu nevidel  zadnou, ktera by tomu dala aspon 8/10. A

• JohnnyLegend

Reakce na příspěvek:

Hele ta hra mela v mem pripade 35 hodin, z toho Ellie 21. To je mozna jeste vic nez byl gameplay time v prvnim dile. Ja si rozhodne nestezuju, ze jsem dostal vicemene DLCcko a jednu plnotucnou hru zdarma navic. Navic ke konci pak jeste hrajes za obe postavy dobry 4 hodiny, kdyz uz mas dojem, ze ta hra konci. Nelze se divit, ze to chteli tajit. Ja ocenuju, ze meli koule neco takovyho udelat. Mluvi se o tom a neco takovyho jeste nikdo nikdy neudelal. Za to maji muj respekt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit