Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šmarja pozor na plíseň na nohou jinak tě rovnou odstřelí !!!
    Jinak konzole vs PC .... :( myslím že nás chtějí donutit , abbychom si koupili ty jednoúčelové krabice *16*
    • Stačí si konzoli půjčit, případně levně koupit použitou, a pak ji hned zase střelit i s tou hrou. S trochou štěstí tě to nebude stát ani korunu.
      • A vánoce nejsou celý rok ;)
      • :) No jo , když ono se už potom nechce moc posílat do světa :D Spíš pak člověk propadne sběratelské mánii a skupuje kdejakou hloupost co se na tu konzoli objevila ...
        Takže ano , o konzolích z druhé ruky a nákupech ze shopů za pakatel , kde již o takové zboží nikdo nestojí vím své . Ale na druhou stranu dnešní banování a online účty, mne od poslední generace úspěšně odrazují .
        • Ty máš strach z banování? Aha tak je to jasné nechce se ti z PC kde se snadno stahuje na konzole kde to neni tak jednoduchý.
          • Ale jdi ty joudo , co takhle koupit banovanou konzoli za výhodnou cenu , na to už je také meducína ? ..... Jinak na konzole se stahuje o sto šest .
            • To ale nenapsal takže dokud to nevysvětlí zůstanu u toho co jsem napsal já. A toho joudu si nech od cesty sám znám několik lidí co se bojí banování právě kvůli vlasnímu stahování. A proto odmítají konzole.
    • ZvacA
      No jistě, je to obchod. Ale podívej se na to střízlivě, jestli mám dvorní vývojářské studio, které se s svými hrami specializuje na Playstation a jejich hry si razí úspěšnou cestu exkluzivitou, nelze předpokládat, že začnou šaškovat na PC scéně.
  • OMG mohlo by se udělat pro přehlednost a urychlení, že když se klikne na ten komentář pod článkem, tak vás to přenese rovnou na něj.....
  • jbenj007
    Studio Naughty Dog výdycky vědělo co dělat za hru......a o téhle hře The Last of Us nebude pochyb když na PS3 vydali serii Uncharted která se nesmazatelně zapsala do herních dějin....tohle studio Naughty Dog je srdcovka společnosti Sony a proto nedělají svoje hry na PC.
  • Ať to bude, co to bude,... bude to každopádně pecka. Jako vždy. Naughty dog nezklamou... *3*
  • Ja hraju asi 20 let na PC ,a ted si k vanocum nadelim PS3ku kvuli Demons Souls a Dark soul a mam pokoj.Neni to zas tak strasna polozka ,pro lidi co radi hraji.
    • No já se upřímně taky rozhodoval co koupit ... jestli technicky i designově vyrovnanější XBOX nebo PS3 která graficky zaostává ale má víc exkluzivních titulů a BR k tomu ...
      A co jsem nakonec udělal ? .... Zaplatil pohřeb :/
      • Graficky zaostává? Ty jsi asi neviděl Uncharted, Gran Turismo nebo Metal Gear Solid, co? *12*
        • nebudu kupovat PS3 jen kvuli třem hrám.... jinak PS3 ma všeobecně horší grafiku jak X360
          • Kdyz to clovek zkouma lupou a vidi ty dve verze primo vedle sebe, tak u nekterejch her asi jo *3*
            • No tak to ale zase prr, MGS 4 je cokoli, ale urcite ne oskliva hra. To nevim jestlis videl nejakou slabsi uroven treba, ale celkove je MGS 4 graficky hodne povedena.
            • Přesně takto jsem to myslel . Z toho co lze srovnat , se mi osobně rozhodně víc líbí grafika Xboxu ..... a ted mne nekamenujte , ale MGS 4 který jsem hrál byl po grafické stránce ... brrr vysloveně ošklivý .
  • cte se to vyborne,jsem fakt zvedavej co z toho bude.naughty dog je podle me studio roku,uncharted3 je perfektni hra bez bugu a jeste se jim podarilo dva roky drzet pod poklickou novy projekt,ze se to neprovalilo driv nechapu.poklona
  • "Neil Druckmann to vysvětluje z Naughty Dogu."
    "Chceme redefinovat to, jak se naše médium nazýví."

    Když už místo korektora kupujete mixpulty, aspoň po sobě čtěte články, když už za ně dostáváte zaplaceno. *9*
  • JohnyTheZik
    Trochu mi to tou houbou pripomnelu knizku Sklenik (nevzpominam si od koho).. Taky paradni zalezitost :)..
    • keigi
      Skleník - Brian W. Aldiss! Moje milovaná scifárna!!! A do dneška čekám, až někdo bude schopnej udělat hru v podobném prostředí jako byla oživlá džungle z první poloviny knihy *9*
      • JohnyTheZik
        Jop, jak rikas :)... Aldiss, zapomnel jsem pardon.. Je to uz par let, co jsem to cetl.. Vyborna vec
        • keigi
          A ty jsi kdo? ... ;)
    • hele a co Den Trifidu to by vubec nemuselo bejt spatny.
  • Tiež vám to dievča tak silne pripomína Ellen Page?
    • Nebo me taky pripomnela Evangeline Lilly, kdyby si ji predstavil jako malou holku :)
    • Je ji podobna, ale to nebude zamer. V Naughty Dog hrach si jsou postavy celkem podobne tem, co hraji motion capture, a Ellen Page to predpokladam nehraje :)
  • Tohle mi tak moc pripomina Enslaved, ze nevim, co si o tom myslet :-/
    • jestli ti to připomíná enslaved tak seš divnej
      • Malleth
        To moc není. Na Last of Us čirou náhodou pracuje designér Enslaved *15*

        http://press2reset.com/2011/12/12/enslaved-lead-designer-working-on-the-last-of-us/
      • Postapokalypticky svet, duraz na vztah dvou hlavnich postav muz + zena, TPS. Ano, pripada mi to hodne jako Enslaved a nepripadam si divnej.
        • Plus částečně podobný vizuál trosek města a taky a tom dělá jeden člověk zodpovědný za Enslaved...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit