Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • snorgrind
    arc rise fantasia ee, a na pandoru sem se hodnekrat dival, ale nakonec sem si rekl ze bych to asi nehral.
  • snorgrind: Pandora's Tower nebo Arc Rise Fantasia ee?
  • snorgrind
    Ja sem rad ze ta recenze vysla. Aspon si toho muze vsimnout vic lidi a svou koupi zvetsi sanci na zero/ao preklad. To ze to je recenze jen na treti dil nejak nevadi, staci napsat ze hrat to bez predchozich dilu neni dobrej napad a je to.

    Co se tyka toho xenobladu tak to je podle me hra kterou snad nikdo nehral. Da se rict ze vysla na spatnou platformu. Za sebe to vidim tak ze to za rok/dva koupim, otevru wiiu usb helper, stahnu vsechny verze, undubnu a odcenzoruju a pustim na cemu ve 4k. Tak jak sem to udelal i na wii s dolphinem s jedinyma dvouma hrama co me na te konzoli zajimaly.(xenoblade a last story)
  • Recenze je fajn, to už jsem psal. Mě akorád překvapilo, že sem Poláček najednou dropne třetí díl niche JRPG, co tu zná a ocení tak 5 a půl lidu. Ale recenzi na Xenoblade X furt nevydá. Potěž
  • ravux
    Dobre, ale co je teda spatne nebo melo byt jinak? Ta recenze neni pro novacky nebo znalce, je pro vsechny. Tezko si redakce rekne, ze ji nevyda, protoze nekdo nemusi znat prvni dva dily. Takovy at si to najde jinde, to je prece uplne normalni. A kdo je zna, tak tu recenzi oceni. Prijde mi to jako prijit dobrovolne do masny a postezovat si, ze jako sorry, ale ze nejis maso (nebo dokonce ve tvem pripade ze ty ho sice jis, ale ze by mohl prijit nekdo jiny, kdo ne).
  • Já nemám důvod si je hledat, když už mám celou trilogii dohranou. Já se bavím o tom na koho je tahle recenze zaměřená. Každý kdo se alespoň trochu zajímá o JRPG už hry od Falcomu zná (nebo by je alespoň měl znát). A pokud se tady nějaký ten nováček najde, tak je nucený jít na jiný web, aby si sám šel najít informace o ostatních hrách.
  • ravux
    Vsak si ty recenze na predchozi dily muzes najit jinde, pokud te zajimaji, ne? To neznamena, ze kdyz nejsou na games.cz, tak nemuzou vydat recenzi na jejich pokracovani. Neboli, abych se pridrzel tveho prikladu s Panem prstenu - jeden Google vladne vsem.
  • Až na to že Trails jsou hry extrémně zaměřené na příběh a postavy. To je jako doporučit rozečíst Návrat krále jako první knihu.
  • snorgrind
    nadeje umira posledni, vsak oni to jednou prelozi *4*
  • Crosbell never ever for EOPs.
  • ravux
    Nevidim v tom problem. Napriklad u Zaklinace 3, Fallout 4, Persona 5 nebo Resident Evil 7 tez nepotrebujes recenze minulych dilu, ze jo. Proste si odmysli si to "3rd" a ber to jako novou hru, pokud jsi nehral predchozi dily.
  • Jako recenze fajn, ale co je to za logiku vydávat recenzi na závěr trilogie, když tu od předchozích dílech tu neni ani zmínka.
  • Pecka! Diky za recenzi! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit