Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NonSuch
    Mozna by stacilo nekde v zahlavi games.cz napsat ze vsechny soucasne a budouci hry ze serii Mario, Zelda, Donkey Kong a Metroid dostavaji 9-10/10 a nepsat zbytecne recenze?
    • vlastik.plaminek
      A co to aplikovat na CoDy, Battlefieldy a další "zastřel si svého teroristu Michael Bay explosion hurr durr sergant killing person"?
  • V tom vycte hier na zaciatku autor zabudol na prave vychadzajucu Bravely Default - najlepsia Final Fantasy hra od FF VI a ani sa nevola Final Fantasy ^^ (radujme sa, white mage/black mage/red mage su spat)!

    Europa (a bud. rok aj US) dokonca dostala rozsirenu verziu... Ja si ju kupujem hned po vyplate, ale dovtedy mi staci demo (btw, tomu sa hovori demo - len to demo samotne ma asi 20 hodin, aj ked uznavam ze hlavne kvoli absencii street passov a tympadom nutnosti riesit village solo).

    Inak, co sa tyka Zeldy, to je jedna z Nintendo serii, ktora ma nikdy neoslovila. Mozno by som to aj skusil, ale bohuzial na to nie je cas - uz takto mam v backlogu Etrian Odyssey 4 a par dalsich hier...
    • maros.goc
      Wtf?.. Naj ff od 6? Vsak 6tke sa vyrovnaju aj 7 8 9 a 10 :-) bravely default som hral demo ale ešte som ho nedohral, nechytilo na to uplne, asi preto ze to ma az prilis tradicnu hratelnost
      • jn, ako povedal Peppa. FFVI bolo najlepsie a odvtedy to islo dolu kopcom. Niezeby ostatne FF hry boli zle (ako VII, VIII a X) ale na VI nemali ani nahodou. Takisto hratelnost ustupila troska niekde inde - toto je v hratelnostou podstate klasicke FF z ery SNES, ktore ukoncila prave VI.
      • Peppa
        6ka byla poslední solidní díl, pak už to šlo z kopce (samozřejmě až na Chrono Trigger, ale to už je jiný příběh). 7ka si drží pochybný status kultu, protože to pro spoustu hráčů bylo první setkání s JRPG a proto byli unešeni. Ale 6ce se žádná z následujících nevyrovná ani příběhem a ani postavani, o hratelnosti nemluvě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit