Přejít na výpis diskuzí

The Legend of Zelda: Link’s Awakening – recenze

6.10.2019 20:54
Patrik Hajda 2 příspěvky

Ani velká, ani malá. Taková je staronová Zelda odkazující na pradávnou klasiku pro Game Boy. Nintendo se rozhodlo remakovat přes dvě dekády starou akční adventuru s Linkem v hlavní roli, který se ale tentokrát nežene za titulní princeznou Zeldou, která jednoduše není přítomná. Jeho snahou je jen dostat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lipkozzi

    Tá hra vyzerá krásne a určite si ju plánujem pridať do zbierky. Lenže cena 60€, ktorú tomu nastavili, je podľa mňa riadne prestrelená. Ja viem, že ide o hru od Nintenda, ktorí si za svoju produkciu nechávajú radi riadne zaplatiť, ale pýtať cenu AAA hry za hru takéhoto typu a rozsahu, kde priemerný čas na dokončenie je cca 15 hodín, je úplne mimo misu.

    • Osobně tam mám 20 hodin, ale to je jedno, 15 hodin je slušný čas i na metroidvanii, většina z nich se dohraje za dobu okolo deseti hodin. Rád si zahraju obří rpg, v kterém strávím stovky hodin, ale jsem rád za každou dobrou metroidvanii, IMHO to za ty peníze stojí, za mě je to devítková hra, ale klidně počkej na slevu, já tenhle žánr mám moc rád a tohle doporučíme každému dalšímu fandovi spíš než Bloodstained. Navíc se vědělo že to bude remake takřka 1:1 a i dneska je vidět, jak ta hra nezestárla, co se týče herních mechanismů a je vylepšená hlavně co se týče ovládání, na to že dokázali tenkrát udělat takhle komplexní hru co se ovládala se dvěma tlačítky musím smeknout. Když už dneska vyjde něco zajímavýho tak to zprzní  roguelike mechanismama jako Dead Cells, která by byla jako klasická metroidvania úžasná, proto jsem rád za každou čistokrevnou žánrovku a každému kdo to má podobně tak tenhle remake nemůžu nedoporučit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit