Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dyt to vypada jako omalovanky... ale pro deti dobri
    • Robotron3
      Takže pro tebe dobri?
      • to měl být odkaz na opráski, mistře :)

        než začneš bejt chytrej, trošku si zjisti fakta...
  • Na tohle se chystám. Jen mě zaráží cena na GOGu, kde stojí 19,99 usd, přitom na Steamu je hra za devět euro...
    • Robotron3
      Tak ještě že je možnost výběru. Na AppStore stojí dokonce 19,99 EUR a ani tam nemají v popisku češtinu.
      • Na AppStore jsem jí včera hledal a nenašel. Od Deadelic je tam jenom Dark Eye. Samozřejmě bych hru nejraději koupil tam, kdyby to bylo možné a byla tam čeština.
        • Robotron3
          Tak jsem zjistil, že ty titulky ve verzi AppStore tam jsou. Kdyby sis to pak chtěl koupit odtamtud. Čeština je.
          • Fakt to tam je, už jsem našel :) Ale včera nebo předevčírem to tam ještě nebylo. Nebo jsem to přehlídl. Díky za check titulků! Hned si to jdu koupit *2*
        • Robotron3
          Já ji tam mám, dej vyhledat podle Daedalic, mělo by to tam být. Ale s češtinou nevim. Třeba tam je, ale nedali ji do popisku, kdo ví... Já jsem si ji koupil teda na GoGu.
    • PLuto.petr
      Ono je to proto, že se v Německu a ještě některých dalších zemích prodává i v krabicové verzi a za plnou cenu. Těch 9,90 euro je jen přes Steam a jen pro některé "chudší" regiony.
      • ucho
        a proto ani na GOGu není verze v němčině...
      • Krabicovou verzi jsem sháněl, ale nesehnal. Našel jsem jen papírovej digipack za 150kc.
        • PLuto.petr
          Vím, že vyšla německá krabicová verze. Nevím, jestli exsituje i anglická...
    • ucho
      hm, to je zajímavý. navíc když na GOGu nepíšou, že to obsahuje i soundtrack. na steamu je premium verze se soundtackem za 12,5 eur. to už by se s přivřenýma očima dalo k těm 20 dolarům přirovnat. ale beztak ještě ta hra na GOGu bude do Vánoc za polovic (a třeba soundtrack přidají)
      • smejki
        to na Steamu taky *1*
        • ucho
          vzhledem k tomu, že to chce dotyčný koupit na GOGu, je to vcelku jedno *3*
      • Do vánoc to nevydžím :))
        • ucho
          no myslím, že by to u téhle hry mohlo být i do dvou měsíců :)
        • PLuto.petr
          Těch 9,90 euro podle mě není vůbec špatná cena. Obzvlášť za hru v češtině.
          • Problém je, že nepoužívám Steam. Nakupuju výhradně na GOGu, hlavně kvuli DRM. Asi to stejně nakonec koupím za tu plnou cenu.
            • PLuto.petr
              No, já jsem teď přes Steam taky nakupoval poprvé. A rozhodně toho nelituju.
  • hm, paráda. ovšem nedoporučuju zkombinovat sud s hrnkem dřív, než hrnek použijete na kafe. já to tak udělala a zjevně jsem dohrála (poslední uložení hry dvě hodiny nazpět od osudného momentu). skvělý. takže hru už si nedohraju. pokud si to přečte někdo, kdo tak ještě neučinil, tak varuju, aby tak ani neudělal, třeba si pak hru dohraje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit