Přejít na výpis diskuzí

The Outer Worlds bude mít dobrovolný survival mód

4.3.2019 18:07
Šárka Tmějová 5 příspěvků

Singleplayerové RPG od studia Obsidian jsme zařadili do seznamu našich nejočekávanějších her roku a rozhodně v redakci nejsme sami, kdo se těší. Vývojáři Tim Cain a Leonard Boyarsky se nedávno pro Game Informer rozpovídali o spoustě obsahu, který se v The Outer Worlds objeví. Ať už jde o systém progrese,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luke_F

Že by opatrný optimismus? Zatím to vypadá na to, co jsem si přál, aby bylo v Mass Effect Andromeda. Sice to nebude mít otevřený svět, ale ruku na srdce, v několika posledních letech pojem openworld dosáhl obludných rozměrů. Každý další díl v sérii (zdravím Ubi), je větší a větší ale originálního obsahu je méně a méně. Zbývá tak klasické luxování ikonek. V tom nebyla Andromeda výjimkou. Pokud bude tohle sevřenější s dobrým příběhem, klidně to vyměním za hledání fast travel pointů, abych se dostal na opačný konec mapy pro poslední collectible

• Jack1947

Jsem rásd že se nebude do ničeho tlačit.

• ja_nic_nevim

Cože, žádná romance? Znáte to, Slizka potká slizku, Slizka ztratí slizku a potká androida.... 

• Lukyz

Z androida se stane chameleon. Android ztratí chameleona, chameleon se přemění na slizku, android získá slizku, slizka potká slizku a odejdou spolu, android ztratí slizku, chameleona i androida. Kolikrát jsme už viděli tenhle příběh? 🤷‍♂️

• dworkin

Já jednou. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit