Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    DLC bylo snad jasné já doufám že to trochu pomůže rozšířit diovysvětlit příběh takový ten PREQUEL by nebyl marný.

  • hru jsem dohrál a za mně tak 7/10. Jako jo, trochu FNV atmošky to mělo. Za největší klad té hry bych dal asi celou tu satiru korporátního kapitalismu, na druhou stranu společníci byli celkem zoufalí a quest s Parvati byl jedním z nejhorších questů jaký jsem kdy hrál. Hra jako taková byla zoufale jednoduchá, absolutně žádná výzva, všude se válelo příliš mnoho haraburdí, které se ani nevyplatilo sbírat ze země, a hratelnost byla celkem jednotvárná. Nemyslím že DLC mne přinutí se do toho světa vrátit.

    • Taronyu

      Zaujímavé, mne všetci spoločníci prišli zaujímaví a quest s Parvati bol tým najlepším questom aký tam bol :) Hru som dal hneď 2x za sebou.  Ale je pravda že súboj a výbava boli dosť zjednodušené. Snáď ale práve v tomto, prinesie DLC niečo nové.

      • Jack1947

        Trochu zamrzelo že nešlo romantizovat... nějak 😛( no ne s parvati i když ... kdybych hrál za opačné pohlaví.

      • je fakt, že to nakonec možná bude právě tento quest, který si z celé hry budu nejdýl pamatovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit