Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • náhodou, mně se to hodně líbilo - nemusím moc bafací horory, ale spíš takový plíživý psychologický pekla, a v tom se mi poslední část líbila strašně moc, to bylo žrádlo...

    navíc jsem fanoušek The Secret World, takže i za rozšíření lore jsem byl rád - a ještě jsem pak v TSW mohl pobíhat v masce šílenýho chipmunka :) takže rozhodně nelituju
    • Jack1947
      Ono to tak i vyšlo hlavně takový přívěšek pro TSW maniaky. ( silné slovo když tu hru tady krom pár jedinců nikdo nezná)

      Nic víc a nic méně! Pro ostatní i dle Steam recenzí ztrátqa času a konec to zabil úplně. Koupě asi jen na vlastní riziko!.
      • Jak se jmenuje psychická porucha kterou trpíš?
    • no, přelouskal jsem recenzi a už chápu to nízký hodnocení - autor bohužel nemá rád walking simulátory, očekával puzzly, atmosféru filmových hororů a vlastně tak trochu další amnésii nebo somu

      tohle je ale úplně jinej žánr :) ale když sa nepáči, tak sa nepáči ;)
      • Vskutečnosti walking simy dost adoruju, ale stejně jako jiné žánry, i ony mají nějaká pravidla vyprávění a interaktivity. Nemůže to přece být tak, že co walking sim, to automaticky úspěch jen z principu.
  • Tvl riadne dlhá recenzia na hru ktora trvá 2 hodiny a je podľa autora oničom. Stálo to za ten čas?
    • Jestli to i jen jednoho cloveka odradilo od koupe, tak to za to stalo ne ?
      • V tom máš pravdu. Len sa čudujem že mal čo o tej hre tak dlho písať.
        • to já znám - když se ti něco nelíbí, těžko se něco vymejšlí... ale když tě něco štve, protože to není podle tvejch představ, tak to musíš prostě strhat :)
          • Jack1947
            Zářný příklad místních asi tak 50% recenzí lol. (bez urážky).

            Skoro jako by většina recenzí byla psána zzde s jistou nechutí a saby se řeklo co nejvíce na co nejmenším prostoru. Stručně, nerjlépe zkráceně a vystižně. (také bez urážky.) *3*
  • Proč jí svítí nosní dirky?
    • TheGGG
      To je hlavní plot...
      • Zrzzek
        Zapomněls to dát jako spoiler *1*
    • Jack1947
      To je jen chyba engínu toho si nevšímej *3*
  • Jack1947
    Asi tak no... *3*
  • Nechapem, ako moze byt rozdiel v hodnoteni medzi metacritic a tu skoro 3 body...
    Naozaj sa nechcem hrat na cisielka a autorovi plne verim. Okrem toho je mi jasne, ze je recenzia velmi subjektivna, ale aj tak je to prekvapujuce.
    • vidíš a keď sa čísla zhodujú tak autora hneď obvinia, že si číslo vymyslel podľa metacritics.
  • Bargud
    Měl to recenzovat třeba Adam Homola, který o hře psal novinky a mluvil ve Fightclubu (věděl co čekat).
    Vtipný je, že zatímco v LEVELu hru doporučovali, tady na GAMES ne *3* (jasný, jiný recenzent a jeho názor, jen říkám, že je to vtipný).
  • TheGGG
    Nedovedu si ani představit pojem "inspirováno stylem Stephena Kinga", vzhledem k mistrově rozmanitosti je to krapet nemožné...
    • Malé městečko v Maine, křesťanští fanatici, telepatické/kinetické schopnosti a jednou z postav je spisovatel.
      • Inquisitor
        A nejlepší je stejně "It" :)
      • Nezapomeň na alkoholika
      • TheGGG
        ano, protože to dokonale vystihuje Dark Tower, Shining, Misery, The Green Mile, The Running Man... Zase neznalec zakuňkal *6*
        • Jasně že to není všechno stejné a já osobně mám Kinga rád, ale zrovna tyhle motivy se u něho opakují hodně často. Navíc Shining a Misery tomu aspoň částečně odpovídají (spisovatel alkoholik, u prvního nadpřirozené schopnosti, u druhého místo náboženské fanatičky fanatická fanynka).
          • TheGGG
            možná tak to s tím spisovatelem, ale argument typu "místo náboženské fanatičky fanatická fanynka" je pěkná blbost. Co má fanatický fanoušek společného s fanatickým pánbičkářem, to jsou uplně jiné typy postav.
            • A fanatickej fanoušek je výborný synonymum k fanatickýmu pánbíčkáři. Mě by vlastně asi ani lepší nenapadlo. :D
            • Stephen King píše komeřční lejna jak na běžíčím pásu. Půjčil jsem si nějakou jeho knihu před pár lety z knihovny a ještě ten den, když jsem šel kolem jsem jí vrátil. Psaný nemastnym, neslanym způsobem, kde člověk očekává všechno a je to takový konzumní klišé, že jsem se u čtení přišel hloupě a že to nemá žádnou vnitřní hodnotu. To byl napsal každej, kdo trochu umí sloh.
              Kromě toho, že jeho repertoár má jeden a ten samej základ. A to, že to nemá žádnou hodnotu je nejhorší, protože veškerá literatura, která se nazakládá na faktu/teorii/filozofii (jedno v kterym směru), by aspoň měla něco vyjadřovat. Stephen King nevyjadřuje nic. Možná byl dobrej před pár lety, kdy se ještě říkalo slovo Cool. Mě ty věty a první stránky přišli jak z příručky "Napiš knihu".
              Ale jestli se ti to líbí nic proti. Ale říkat mu mistr je silně za čárou.
            • a co je k nepochopení na tom, že "inspirováno stylem Stephena Kinga" neznamená "inspirováno příběhy Stephena Kinga"?
  • Kvituji hodinovou stopáž. Refund po dohrání není na obtíž.:D
  • tohle jsou ty slavne PC exkluzivity?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit