Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sithard
    No ja doufam ze to bude mit uspech a udelaj the room 3.
    • MickeyMutant
      Neudělají. Barry Meade z Fireproof Games v podcastu na GiantBomb říkal, že rozhodně nebude pokračování. Pracují prý na něčem naprosto odlišném, než co by se od nich po těchhle dvou hrách čekalo.
  • Proc to na PC stoji 5EUR kdyz na mobil stoji jednicka 1EUR a dvojka 2,5EUR?
    • Tak v traileru tvrděj, že PC verze má vylepšenou grafiku, čemuž vzhledem k velikosti hry věřim :)
      (PC verze je 3x větší)
      • Podívej se do galerie, je tam pár srovnání originál vs PC a rozdíl je fakt znatelnej *3*
      • Jelikož jsem hrál iPad verzi už docela dávno, tak ti to nejsem schopný srovnat zcela přesně. Ale vzhledem k rozlišení retiny bych to viděl na detaily jednotlivých objektů a stíny + odlišná zvuková stopa co se kvality týče.
    • Protože si svojí hru můžou nacenit jak chtěji.
      • kazdy kdo ma PC ma i mobil.To by byl docela hlupak koupit to na PC kdyz si to koupi na mobil levneji.
  • Hru jsem na PC dohrál a líbila se mi. Podle mě ale trpí konverzí z dotykového rozhraní, díky čemuž se někdy hůře myší ovládá, typicky když se má něco zašroubovat apod.
    Kdyby ještě přidali nastavení, aby se přeskakovaly animace, hlavně při zoom in/out, tak by to bylo ideální.
    Na dvojku se těším, doufám, že bude i na PC.
    • ono to na W8 s dotykovym monitorem nejde hrat dotykove? nebo to trpi jen tim ze na to nemas dostatecny hw?
      • nebo jen neni blázen aby doma hrál na dotykovym monitoru *4*
  • Zajímavá hříčka, vyzkoušel jsem, ale 5€ bych za ní rozhodně nedal. 1€ asi jo, 2€ bych se hodně cukal.
    Pro ty, kteří mají rádi hlavolamy bych doporučil spíše stařičkého safecrackera, který je vynikající a když jsem ho hrál poprvé (to jsem byl ještě malej), tak mi to vydalo na několik dní. Nedávno jsem si hodal podruhý a zmákl jsem ho asi za 2 hodiny :lol:
  • MickeyMutant
    Dvojka je ještě lepší. Třeba ji taky převedou, když už to jednou ve stejném enginu zvládli.
  • No mě to zase tak lehký nepřišlo...ale já jsem asi divnej :-D Každopádně hra parádní :-) https://www.youtube.com/watch?v=UaKu1s3_YwA
  • Sithard
    1ku i 2ku uz mam dohranou na mobilu a musim rict ze obcas mi parkrat mrazilo v zadech.. Vizual i audio je proste paradni a PC port si ta hra vic nez zaslouzila.
  • Co to je za diskuzi ku*va? ...jinak hra je to parádní, sice jednorázovka na pár hodin ale neodtrhnete se od toho, doufám že bude na PC i další díl :)
  • Kdyby takový hádanky byly v novodobejch adventurách tak si pískám, ale ne to je samá nápověda, samý ulehčování a ve výsledku to projdete s prstem v nose
  • Cosi
    Two rum´s, to room two two two.
    • http://youtu.be/6zXDo4dL7SU
    • TheGGG
      Zííív, džouk, který byl trapný už na estrádách před 50 lety.
      • A mě to k tomuhle tématu naopak dost pobavilo :-D Se s něčím vytas sám, frajírku.
    • seprah
      tam ta da dáááá!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit