Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam rad starou adventurni grafiku ale tady mi to prijde trochu na skodu. Co me ale zaujalo je hudba!
  • Mám rád adventury a rád se dívám na jejich recenze. Tahle má hezké obrázky. Potěšil jsem si srdíčko. Díky
  • Díky za recenzi. Adventury hraji sice jenom okrajově, ale vždycky mne potěší zdejší adventurní recenze a myšlenka, že žánr není úplně odepsaný.

    A speciálně recenzentce velké poděkování za střídmé používání celé stupnice. Opravdu, v dnešní době málo vídaná záležitost, pokud vynecháme zdejšími členy redakce Games oblíbené jednání "nadstřelíme vyhypovaný titul - podstřelíme libovolný jiný ze stejného žánru (kvalita toho druhého je jedno, prostě dostane málo a basta) abychom jakože drželi profesní a kritickou tvář".
    • S druhým odstavcem souhlasím a podtrhávám. Hlavně jsem si toho všiml u Smutného a Poláčka. Možná i Homola a pak tamten další...
    • maros.goc
      O com to hovoríš? Lol
      • Jack1947
        O stupnici hodnocení předpokládám... *7*
  • Dogkiller
    Na tento typ her bych potřeboval ubrat alespoň 20 palců ze svého 27'' monitoru. I když uhnu pohledem o 5 cm jinam, pořád čumím na ten samý pixel. *1*
    • N0isy
      Další člověk, který si musí výlít své shnilé srdíčko u všeho, co se mu nelíbí jako N7N7? Brzděte s tím rozmnožováním. *15*
    • Jack1947
      Co by jsme si počali kdyby, jsme tu neměli uživatele jako Dogkiller,N7N7, carmamrdon a jiné... řekněte co ? co? no nic, byl by klid tot vše.
      • niceguyfromrussia.ru
        od teba to teda sedí *15*
        • Jack1947
          Jsem tu 2roky , ty 42dní tak klid. *3*
          • Wau, tak to v tom případě máš asi i větší přirození, ne?

            Redakce, opovažte se mi dát ban. Nic nevhodného jsem teď nenapsal.
    • Někdo představivost má, někdo prostě ne.
      • a nekdo ji ma hrozne moc treba jako autori tehle hry ziji v predstave ze je rok 1990
    • First world problems.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit