Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Což o to z obtázku a nadpisu to nezní špatně, jenže realita je většinou krutá a ... obávám se že to nebude takové jaké si to přejí...
  • MidnighT91
    Lovecraft je mástr hororu, doufám že to vyjde. Každopádně Lovecraft nejsou jenom Hory šílenství. Má i naprosto perfektní sci-fi. Na neviditelné bludiště na venuši už nikdy nezapomenu...
    • Jakej Dunwall?
      • MidnighT91
        Přepsal jsem se měl tam být Dunwich...
    • Ve skutečnosti byl považován za podřadného pisálka. mám jeho povídky rád, což o to, ale zas takový mistr rozhodně není.
      • Ano, máš pravdu, ale to všichni se točili ve své době kolem brakové literatury (Howard např.). Do horroru přinesl: závěrečnou pointu (ano, to byla novinka, např. Shadows over Innsmouth, kde na závěr zjistí původ), racionální přístup postav k tomu co se děje a jejich bezmoc,vystřídal gothic horror science horrorem ( the Color out of space, In the mountains of madness), ale hlavně měl úžasné popisky přírody nové Anglie. Málokdo pro mě dokázal popsat krajinu s její temnou minulostí a přitom se u toho neunudit (že ano pane Verne). To že je něco béčko neznamená, že je to špatné. Celkově horror je jedno velký béčko.
      • Já bych to řekl tak, že jeho představivost výrazně přesahovala jeho spisovatelské schopnosti. Jeho vliv na výraznou část moderní (pop)kultury je ale nepopiratelný.
        • S tím souhlasím.
  • Lukyz
    Při pohledu na úvodní obrázek jsem v první chvíli myslel, že jde o Dunwall *4*
    • Já zase Gotham z Arkham Knighta.
  • ukrajinské studio *15*

    To zase bude pakárna...N9T
  • Už teď se těším :)
  • S tim Lovecraftem se nějak roztrhl pytel. Jen houšť.
    • test
    • No jen aby to nebyla kvantita na úkor kvality.
      • kubi-wan
        Jo, po letech se najednou objevěj zprávy o dvou lovecraftovskejch hrách, a najednou je to kvantita *1*
  • super, konečně zase pořádná hra podle Lovecrafta, těším se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit