Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cryohazard

    The Sinking City je vzhľadom na to, že to nie je AAA hra v pohode. Rozpočet jednoducho niekedy nepustí. Mne sa páčil aj Call of Cthulhu z minulého roka. Dark Corners sú taká klasika a zišiel by sa poriadny remake...

    • radim.zaty

      No tak když nemám rozpočet, tak si přece rozmyslím, jestli se budu snažit o openworld, který nefunguje, nebo ty peníze investuju do méně rozmáchnutého světa. 

      Já se na tu hru těšil, že se konečně někomu povede alespoň trochu vystihnout atmošku Lovecraftových děl, ale když tak čtu ty recenze, tak si na to počkám, až se to objeví ve slevě nebo v Gamepassu na PC. 

      • J.V.Stalin

        Atmosféru Lovecraftovských děl už dávno předtím vystihl Bloodborne...

  • KamilZm

    Já neprošel testem inteligence hned v úvodu. Viděl jsem pistoli na stole, chtěl ji vzít, ale nešlo to. Jen jsem si ji mohl prohlédnout  (otáčet myší).  Ale pak ji zase položil. Maník venku mě ale nechtěl z kajuty pustit pryč, že tam mám stále své věci. Tak jsem tu pistoli zkoušel opakovaně nějak vzít, ale vždy jsem si ji jen prohlédl a pak ji položil. 

    Musel jsem se podívat na Youtube 🤣, kde jsem viděl, že se na pistoli při tok otáčení objeví v určitý okamžik nějaký symbol a pak už šla vzít ...

    • Jack1947

      To že si natvrdlej tím se třeba fakt nechval lol.

      • radim.zaty

        Tak od tebe to sedí.

  • Jack1947

    Parádní detektivní část, střídá zbytečná až nudná přestřelková která by tam nemusela vůbec být víceméně souhlasím k tomu nudné zabugované přejezdy lodí v docela nudném prázdném opuštěném městě... lepší jak lonské Cthulhu ale jinak bída.

    nicméně to dopařím, co nechápu že optimilizace je chvílema diskutabilní když ta hra má grafiku kolikrát horší jak rok 2010.

    • kuRe

      koukam, ze si mel klasicky predobjednavku a uz mas temer dohrano

      • radim.zaty

        Neblázni, Žok nemá šanci pochopit ironii :)

      • Jack1947

        Ne zatím ještě ne.

        • Jack1947

          Docela mě u téhle hry mrzí že zrovna nedopadla ale budme realisti, dalo se to čekat popthování hype snad se aspon Vampire2 vydaří😬

  • Artorias

    no, to vypadalo na devítkovou hru ještě loni. Teď to chytlo na Gamespotu 3/10. Lovecraft je fakt těžký na zpracování, aby to všechno sedlo jako celek.

    • Podle toho co tu čtu je to spíš o technickém zpracování a zpracování obecně. To, že to je Lovecraft nijak neovlivňuje to, že svět je nuda a prázdnota, že akční pasáže jsou horší jak kdejaký budget. Ale kdk hi, možná je to prostě prokletí. 

    • michaelfoucault

      A přitom se to Call of Cthulhu: Dark corners of the Earth povedlo na jedničku. 

      • Cryohazard

        Atmosférou áno, ale technologicky tá hra na tom nebola dobre...

      • Artorias

        to není úplně pravda, tak hra se pak stane po polovině fakt totální blbostí. Dle mého to zvládl jedině Bloodborne. Možná proto, že neměli licenci 😉. 

        • honcka

          Jakou licenci? Lovecraft je 82 let po smrti tj licence není už 12 let potřeba.

          • Jack1947

            Nejsou nějací dědicov třeba ?

      • Doporučuju si tu hru zahrát (do konce) a ne tu jen plácat hlouposti na základě 10ti minutového videa z YT. Druhá polovina té hry je vyložený odpad. 

        • Z akeho dovodu je druha polovica odpad ? nehral som ju, ale cim viac citam o tej hre tak mam mensiu chut si ju kupit. Je to skoda, fakt som cakal nieco lepsie. 

        • michaelfoucault

          Hrál jsem ji zhruba třikrát. Ano, do konce a stojím si za svým hodnocením.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit