Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • corfer
    Zase nudná recenze (nebo co to je), jak už u Jana Vrobela začíná být zvykem. Už jsem tady jednou psal, že taková recenze Dark Souls 3 v Levelu od Vrobela také postrádala jakoukoliv jiskru. Nepotřebuju přepsat základní info z krabice do recky, ale také nepotřebuji po stošesté číst, že Dark Souls jsou víc kumšt než hra. Nesnáším recenzenty, kteří jen opakují obecná dogmata, čímž dávají jasně najevo, že začali psát článek večer před odevzdáním. Kur*a když na to nemáte čas, tak si nehrajte na novináře! Nechte to lidem, kteří umějí makat i při časovém nátlaku jako to zvládají třeba Grygar, Bach, Dobrovský. Nechci sahat do svědomí všem autorům Games, ale přijde mi, že server pomalu ale jistě přebíra garda ,,radši rychle a pořádné množství než kvalita". To je ovšem v pr*eli. Tahle recenze není ani tak zlá jako přeplněná zoufalou snahou autora se vymezit. K tomu ale nestačí jen argumenty ,,přijde mi" nebo ,,zdá se"... Nuda, šeď...
  • Simulátor chůze s prvky naprosto otravného survivalu a craftingem jak pro mentálně choré :)
  • Kozy
    Ta recenze by si zaslouzila stejny hodnoceni.
  • Vrobel je borec. Více takových lidí. Neboji se strhat naprosté průmernosti jako a nazvat je sprývným číslem(5) jako tohle nebo Underrail. Jen tak dál Honzo!
    • Underrail je devítková hra, je vidět, žes to ani nehrál. Nejlepší RPG za poslední roky.
    • solomon.short
      ***** ** ******** ************ ****
  • Bargud
    Nemám naprosto nic proti Janu Vrobelovi, ale je to už druhá recenze na Games (Slain) od tohoto autora, která se mi vyloženě nelíbí. Jasně, styl psaní, vlastní názor atd...Jenže tady jsem se opět skoro nic nedozvěděl (kromě opakovaného doporučení jejich dřívější hry) a hlavně se opět takřka ihned nese v negativním duchu. Přitom zkušenosti autor má. Někomu zase treba určitě sedne. Ale sebe se ptám - není to "sabotáž" konkurenčního časáku ? :D
    Sranda. Jinak, tak zase jiný názor díky LEVELu no :)

    EDIT: Aha, tak je v aktuálním čísle, to jsem nevěděl, protože byť ho mám jako předplatitel doma, tak jsem ho ještě zdaleka nedočetl (do dalšího čísla času dost).
    • Se zeptej Andreje A., já se u jeho článků vždycky bavil ať psal i o největší konině.

      Ale to se bavíme o degustačním menu, Vrobel a jemu podobní jsou maximálně čtvrtá cenová.
      • veru ja som sa tiež bavil keď napísal ako je z jaged aliance tak nadšený až z neho strieka takový to bílý :D tak to bolo degustačné menu
    • co bys ses přesně chtěl dozvědět o hře, ve které se nic neděje?
      • Kinet1c
        Deje sa toho hodne, ale na to ju potrebujes HRAT, nie len pozriet nejake trailery a gameplay videa, ktore pretocis a pod.
  • "- procházení každičkého metru detailního světa skutečně není něčím, co byste chtěli absolvovat." Mas pravdu recenzente. Oni ten detailni svet delali proto, abychom ho neprozokoumavali.
    • Kinet1c
      Sa necudujem, ze mu pribeh nedaval zmysel.
  • Já ty recenze moc nechápu...ta hra je se mi moc líbila.Nevím na jakou obtížnost to recenzent hrál,ale na nejtěžší už to docela survival je...The Ball byl ve své době výborný,ale tohle ho dle mého předčilo.Pořád mě ta hra hnala dál a stále jsem chtěl vědět jak to nakonec dopadne.Za mě povedená a originální hra...
    • Kinet1c
      On to nedohral do konca, preto ani nevie ake to je skvele aj pribeh (teda pre tych co maju radi scifi).
    • úplně :D

      http://www.gamespot.com/reviews/the-solus-project-review/1900-6416461/
  • Mart9
    A mně by se líbilo, kdyby byl na games úzký okruh recenzentů, abychom věděli, co od každého čekat. Teď píše recenze snad 10 lidí s odlišným vkusem a názorem.
  • 8/10 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit