Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "No joo, máš pravdu, TF2 je píčovina, ta grafika je jak pro malý děcka a taky HL2, to je taky pořádnej šmejd, vypadá to jako z roku 00 a pak taky všechny ostatní hry až na pár grafických uberbomb..."

    Milej zlatej, jestli si nepochopil, že hry nejsou o grafice, ale o hraní, tak si to svý Crysis klidně nos zapíchnutý v zadku, ale nebreptej tu něco o hnusný grafice.

    Navíc, tahle hra by měla jít do distribuce zdarma, jelikož je to indie kousek vytvořený na již zmíněném UT3 enginu, který můžou zadarmo využívat všichni ti, co na hře nechtějí vydělat prodejem. Možná půjde i do distribuce, pokud vyhraje soutěž Make something unreal, to se pak prodává kolem tří stovek. Letos byl vítězem hra The Ball, výborný kousek, doporučuji.
    • Je to reakce na lukáše, ale jaksi nechápu, proč je ten počet rakcí na příspěvek omezen.
  • USER47
    No, najít v tom Blade Runner nebo System Shock muselo dát docela práci:). Jestli mi to něco připomíná, tak spíš nedávnej propadák Twin Sector. Snad to dopadne líp.
    • Twin Sector - první věc, která mne napadla, když jsem to četl. Ale TS se mi docela líbil (byl v akci na Steamu za 5€).
    • Schválně jsem si pustil hudbu z Blade Runnera k porovnání a opravdu trochu podobný rytmus má, ale bez pečlivého prozkoumání by mě to teda vůbec nenapadlo
  • ja myslim, ze tohle ma potencial ... pekny ...
  • Uplne mimo tema: Teprv jsem si vsiml, ze konecne nejakej ceskej web napadlo, ze vypis nadchazejicich releasu je ZAKLAD herniho zpravodajstvi - takze diky za nej.
    Bohuzel stejne jako vsichni ostatni cechackove v tom mate (ne)peknej binec - tu vterinku, co mi srdce poskocilo pri pohledu na napis Arkham City, vam teda neodpustim, vy zrudy : )
    Ale vazne - minimalne AAA titulu snad neni takovej problem mit podobny udaje v poradku..
  • To je ale sračka nic co nevypadá aspoň jako Crysis 1 nemá cenu dělat. Hru s takhle hnusnou grafikou si může koupit jen idiot.
    • to ti vazne slo o takuto pozornost?......
      ani mna ta hra nezrazilo do kolien, ale az taky flame rozhodne nie je na mieste. *12*
    • Rychle zesebou neco delej chlape/cku zlo ktere s tebe chrli skodi jenom tobe *12*
    • ta grafika jede na unreal enginu 3 - vsechny ty hry vypadaji stejne po graficke strance ty tupy imbecile.....

      BTW aspon tak jak crysis 1 vypada jen... CRYSIS 1
    • Troll detected.
    • Tak uz pro ni utikas?
  • Paráda
  • Musím pochválit a začínám se těšit, na těch obrázcích je poznat, že si s UDKáčkem opravdu rozumí, normálně je i na renderech vidět ta UDK plastičnost, tady to prostředí vypadá opravdu dotáhnuté. Zda bude i samotná hra tak vypilovaná ... no to bude vážně mňam ty vole :)
  • Když jsem viděl u této hry slovo "Antarktida", představil jsem si penumbrulu a jeji dokonalou mrazivou atmosféru...
    Když jsem viděl u hry slovo "Portal", představil jsem si logické hádanky...
    U System Shocku jsem si řekl, že přidají hackování+manipulaci s PC a u Blade Runneru depresivní budoucnost a androidy...

    Vezmete tento koktejl, přidejte slušný příběh, dobrý grafický kabátek ( s tím enginem jdou dělat až neskutečný věci), epickou hudbu+zvuky a máme tu hru, kterou bych měl zatracenou chuť si zahrát...
  • ...Ale jo, ty týpky bych na tvorbu SShock3 zbantoval ;o) Ještě tak mít ty šušně no, neb komerčně by se nejspíše jako právoplatný nástupce neujal :/
  • Mňam ty vole :)
    Blade Runner a System Shock jsou silná slova, to jednomu ztuhne krev, ale i tak to vypadá dost zajímavě. Jak říkám, mňam ty vole :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit