Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://dbher.cz/k12669 Takhle nějak se to hraje v písemné formě *1* akorát hra je samozřejmě o dost lepší *1*
  • Hral sem to este jako hl2 mod a moc sem si to uzil =) Situacni vypraveni "pribehu" a situacni humor v FPS hre kde S vlasne nema co delat=D

    Myslel sem ze Portal 2 je vrchol ale Stanley spolu s Dear Esther sou opravdu klenoty
  • Původní mod měl imho lepší atmosféru, tenhle je zase hravější a je "tam toho všeho nějak tak víc". Já fandím spíše původní verzi ale tak každý to má jinak.
  • Ty čísla z LOST jsou 4 8 15 16 23 42 (rejp) ale jinak dobrá recenze na ještě lepší hru :)
    • milos.bohonek
      Sakra, za takový překlep by ze mě Dharma soudruzi neměli radost... Díky.
      • Ghost47
        To už je tomu, kdo zadává čísla, jedno, ne ? Stejně jako se to říká u pyrotechniků - "skvělý na týhle práci je, že když něco zvoráš, nikdo tě za to neseřve" *1*
  • jedna z najlepsich hier co som tento rok hral. vdaka bohu za indie scenu. lebo tie AAA ptakoviny sa ozaj neoplati si ani vsimat nie to este hrat (cest vynimkam...ehm R* ehm)
    • Vskutku vdaka, skoda ze len toho casu je malo - a to sa uz 2 roky chystam zacat EVE - ale naco vlastne? A co mam s toho celeho? Minimalne vas to donuti zamysliet - kolega koli tomuto prestal s hranim, .... tipujem ze max do GTA V. :)
  • Ronox
    Tohle byla naprostá paráda. Adventure line byla nejvtipnější a celkově to je super počin.
  • Božee, to vás jako furt baví ty trolly krmit?
    • Thorar
      Možná je krmení trollů novej druh trollení?
      • Trollception!
  • Napad zaujimavy, urcite nieco netradicne a jedinecne. V kazdom pripade som tomu venoval cca hodinku a stacilo mi. Na to, aby som sa tomu clovek venoval dlhsie je treba viac chlastu alebo travy. Mam rad psycho ale len po urcitu hranicu.
  • Hra mě moc zklamala. Ale u dema jsem se bavil výborně.
    • Hra byla strašná nuda. Opravdu doslova walking simulator. *9*
      • hra nebola pre deti v prvom rade :)
  • maros.goc
    demo bolo zaujímavé :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit