Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vojtaruzek
    Lajka, jeden z mnoha důvodů, proč nenávidím rusáky.
    • A zubní pastu používáš? A co šampon, prášek na prani? Zvířecí oběti mají bohužel své opodstatnění. Ale také se mi to nelíbí.
  • XXDarthVaderXX
    Robotická Julča ten hafan :-)
  • Zase indie arkada to uz si snad delate srandu. Pokud uz mate potrebu recenzovat indie hry tak je tu spousta her ktera skutecne za neco stoji ale tady je to jedna trapna plosinovka za druhou.
    Tyhle skakacky vychazeli na free scene odjakziva, ale nikdy jim nikdo nevenoval pozornost a rozhodne nemel tu drzost si za to neco uctovat.
    Frcelo to na nintendu 15 let zpatky dnes uz je trochu jina doba a nikoho tyhle 2d hopsacky nezajimaji.
  • TheGGG
    6/10? To je nějak málo, Grygar by dal alespoň 12/10.
    Každopádně ten hate na indie hry jste si rozjeli sami, tím jak je pořád vnucujete.
    • GlaDOS
      To čtu snad poprvé, že mi web vnucuje nějaké články ke čtení.
  • Takovych her najdu milion na kterekoliv strance s flash hrami prestante recenzovat takove srance kvuli tomuhle sem na web ctenari rozhodne nechodi.
    vzdycky kdyz tu vidim dalsi recenzi na indie odpad tak uz se mi zveda tepova frekvence.
    • kubi-wan
      Třeba z toho dostaneš infarkt...
      • Jack1947
        Nebo jen malou mrtvicku...
        • jeste ze nevim kolik si za takovy odpad uctuji, to nema ani cenu kovu ze ktereho jsou vyrazeny mince.
  • proc to je na PC a ovladaj to tema trapnyma tlacitkama?
  • Grafickým stylem mi to připomíná sérii A Valley Without Wind.
  • MickeyMutant
    "Už se ale nevrátila... ve skutečnosti Lajka zahynula v kokpitu vlivem stresu a přehřátí."

    Ve skutečnosti se jí nechtělo zpátky do Sovětského svazu, kde měla psí život.
  • Hnisavec
    má to viac ako Castlevania a Beyond....to je ako nadhodnotiť vytunovanú škodovku nad BMW X6 pretože to je klišé...
    • Uz zase automobilisticky prirovnani?

      Kdyz uz chces srovnavat tak bych spis rekl ze je to jako porovnavat Smarta a Ford F350.
    • Len tak medzi nami... X6 je aj otrasné auto : )
    • Srovnáváš nesrovnatelný a dobře to víš, jenom další trolling. *10*
      • Srovnava hodnoceni her na stejnem webu, to je srovnatelne velmi dobre a ukazuje tim, jak spatne tu hodnoti hry.
    • MickeyMutant
      A třetí Highlander má na ČSFD víc než Anna proletářka.
  • 6>5, lepsi jak beyond two souls, souhlasim *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit