Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Jednička mě mile překvapila vlastníma mechanikama narozdíl od jen kopírování Dark Souls.  Takže do dvojky pujdu až bude sleva, musim dohánět resty teď 😀

  • Corvus

    Díky za recenzi... Neodolal jsem soulsovce Code Vein, která mě velice, velice mile překvapila a zrovna jsem si hodil do košíku The Surge 2. Překvapuje mě snad jen to, že není na GOGu. Jako že vůbec... Ale nevadí. Četlo se to krásně, Michale.

    • Corvus

      Ad ten GOG - fakt mě to překvapuje, Deck13 Interactive je sice německé studio, ale pokud vím, tak stojí nejen za sérií The Surge, ale i Lords of the Fallen a obě IP dělají ex-vývojáři Zaklínače, ne? Čili bych očekával, že GOG pro ně bude výchozí platforma. Ale je možné, že se nějak rozkmotřili, no...

  • Jack1947

    Jedničku jsem nehrál ale tohle se celkem i dá, docela řeknu že i baví když pominu strašnou optimilizaci a pixelovatou grafiku. I když to bude asi jen na občasné hraní nerad jsem z podobných her frustrován.

    • jednicku sjem hral a nedohral, nejak me to vubec nebavilo, asi to prostredi nebo ja nevim co...uvidim jak dopadne dvojka

      • Jack1947

        Je to defakto to samé jen ve městě... i když počřitám že taky vyhrají nad ní jiné hry a tohle odložím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit