Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Mě osobně uřž odrazuje až moc přehnaný Darksoulovismus *12*
    • Me naopak pritahuje :)
  • ZeroChris
    Za mě takový to meh...
    Základní nápad není špatný. Jenomže... To prostředí? Zatím se mi nestalo, že bych si řekl "Woow, tohle je fakt pěkný!". Další problém je pro mě ten souboják. Teď nemyslím princip, ale zpracování. Nezlobte se na mě, ale chlápek v exoskeletu a metrákem kovu navíc prostě nebude poskakovat jako baletka. Ty finálky sou směšný.
    • Still
      Proč by ne? Z pokročilých lechkých a superpevných materiálů, nevidím problem :)
      • plus akceleracni pneumatika/hydraulika mk what ever :)
  • Malleth
    Dohrál sem to. Systém získávání schémat a resourců odsekáváním končetin je skvělej, stejně tak systém implantátů. Prostředí je ale hodně nudný a často se tam opakujou stejný chodby a i nepřátelé.
    Odhadem bych řek že lokace High Wall of Lothric z DSIII má v sobě víc typů nepřátel než Surge za celou hru.

    Taky je Surge jen pro hodně trpělivý lidi. One hit killy jsou tam rutina a zdaleka ne vždycky vaši vinou. Ze všech prozatimních souls like her je tahle nejmíň fér a zároveň asi nejtěžší. Já bych dal tak 6/10
    • Naprostej souhlas, ty sachty jsou priserny, level design o nicem. Souboje jsou super, az na posledni uroven, ta mi prijde az nesmyslne tezka, opravdu ve vetsine pripadech staci 1 hit.
    • ZeroChris
      No je tam quick save a quick load, takže to může hrát každý :D Nevím jestli to teda nezrušili s nějakým patchem :D
      • Kde pak ty ptacku hnizdo maaas?!
  • Lukass
    Za me teda zklamani, malo nepratel a spatne level desing, monotoni prostredi. Celkem nuda
  • Nevím, je to rozumná strategie - být navždycky ve stínu From Software?
    • Asi jo, jelikoz vetsina lidi ani nevi co From Software je. A pak je tu jeste znacna masa lidi, ktere Souls serie nezajima.
      • každej kdo rozumí hrám, zná nejlepší herní studio...
        • Bullfrog! SSI! Westwood! :)
          • + Looking Glass, SirTech.
            • hmm, pekny zachvat
            • Nevím co hrál/ nehrál iSpirit, ale jsem si zcela jist, žel "meh" alias zdejší vrchní pc troll a meníč nicků Bloodborne nehrál, takže ty zvratky co vypouštíš, jsou neskutečně pokrytecké. Takže chcípni ty ulhaný, pokrytecký hovadoo...
            • On toho proste moc nehral, proto je tak odvarenej z BB. Osobne sem hral hry s minimalne stejne tak dobrou atmosferou a level designem, tak jako i hry s promakanejsim lore/pribehem. Nemluve o tom, ze historicky vzato, jsou tady vetsi herni legendy, ktery vytvarely zanry, novy revolucni mechaniky a hlavne byly provereny casem, narozdil od 2 roky stary hry, u ktery se to zatim neda rict. Mozna za 20 let budou mit vyroky o kultu a olympu nejakou vahu... zatim je to jen prehnany fanboyismus. Osobne si myslim, ze BB se do historie nezapise tak silne, protoze nic zasadniho od DS neprinesl. Vznikl ve stinu DS, bez ohledu na to, jestli je to lepsi hra...
            • Jasne, fanatiku...
            • iSpirit
              Vím, že o mrtvých jenom dobře, ale neznám jedinou hru, která by mohla konkurovat Bloodborne, protože to není možné, jelikož taková hra vyjde jednou za 100 let. Takže promiň, ty mrtvá studia vytvořila sice výborné hry, to samozřejmě ano, ale nevytvořila herní božství, to se povedlo až FS s Bloodborne.
            • "do nejlepších studií současnosti"

              "současnosti"

              Hehe, beggar... nikdo se tu o soucasnosti nebavil, tak bez radsi zpatky na pokoj, nebo dostanes samotku.
            • Urcite super napad myslet si, ze kdyz studio uz neexistuje, tak to popira kvalitu jejich tvorby. Kvalitni denial... ;) Evidentne mas problem se vyrovnat s tim, ze existuji vetsi legendy nez DS a From Software. Mel bys to spolknout a prestat si vymyslet svoji realitu.
            • Akorat, ze ta mrtva studia udelali hry, kterym BB nebo DS nesaha ani po kolena...
            • iSpirit
              Určitě super nápad do nejlepších studií současnosti zařazovat mrtvá studia minulosti. Evidentně máš nějaký problém se vyrovnat s minulostí...
        • Myslis MicroProse?
    • Asi jo. Kdyz si vzpomenu, kolik klonu ma warcraft nebo diablo...
  • iSpirit
    No, dva roky v Bloodborne a pořád tu není hra, co by mně aspoň částečně nahradila Bloodborne. Čekám dál...
    • Reakce na iSpirit: Já už skoro 10x déle čekám na hru, která by mě bavila aspoň z poloviny tak, jak Might and Magic 7........tyhle příspěvky jsou hodně subjektivní a většinou je vytahují lidi, ktečí nemají žádný pádný důvod ke kritice, prostě jen chtěj být důležití......
      • Pekne receno. Mimochodem, MM7 ti takovej BB urcite nenahradi, protoze to je mlaticka a be RPG. ;)
        • iSpirit
          Víš, že je mi úplně u prdele, jestli je to RPG nebo mlátička? RPG jsem nahrál tuny za ty roky a věř mi, žádná hra mě nezasáhla jako Bloodborne. Od naprosto freneticky pohlcujícího gameplaye přes temnou atmosféru až po neskutečně promakaný, vertikální level desing ta hra naprosto dominuje s takovou převahu, že konkurence v podstatě neexistuje a Bloodborne trůní naprosto osamocen na herním Olympu. V podstatě i Dark Souls 3 je proti tomu naprosto průměrná hra :)
          • to iSpirit - já ti to neberu a podle mě je splněným snem každého hráče najít tu svou hru, která ho fakt pohltí a nadchne tak, že prostě nemá slov......ale celé je to o tom, že pro tebe je to jedna hra a pro mě úplně jiná a pro miliony jiných zase úplně jiné hry, které třeba ani ty a já neznáme. Takže není fér srovnávat a odsuzovat hry jen proto, že zrovna tobě se nelíbí. A tvrzení typu: Tato hra je "nej best of ever" jen ukazují na malý rozhled......
            • iSpirit
              samozřejmě, je to subjektivní, já netvrdím o tobě či dalších, že je Bloodborne pro vás nejlepší hra. Pro mě je to herní Olymp, naprostý masterpiece, jsem schopen tu rozebrat ty pidi detaily té hry a bude to trvat hodiny a hodiny, ta hra je našlapaná takovými detaily, že tvůrce hry prostě nemůže být úplně normální :) Neboj, přehled her mám opravdu dobrý, nehrál jsem všechno, ale zásadní tituly bych řekl, že mám nastudované :)

              Osobně nechápu vaše ubrečené reakce, či vytahovaní jiných her jako například tebou zmíněné MM7. Proč to vytahuješ? Jsme pod Souls hrou, prostě jsem napsal, že od Bloodborne už mě nic moc jiného nebaví, tak proč máš potřebu vlastně na mě vytahovat jiné hry. Mě to nezajímá, pokud tě nezajímá můj názor, tak ho ignoruj, jen to vytváří flame.

              Jestli jsi to tedy nepochopil, bavím se tu osobě samém. Trapné reakce lidí, co nemají ani zařízení, na kterém se hra nachází, jsou trapné a naprosto irelevantní v téhle diskuzi.
          • "Víš, že je mi úplně u..."

            Jo, asi takhle bych shrnul moji reakci na tenhle tvuj fanboysky vyron odehravajici se ve tvem malem svete...
            • iSpirit
              ""Víš, že je mi úplně u..."

              Jo, asi takhle bych shrnul moji reakci na tenhle tvuj fanboysky vyron odehravajici se ve tvem malem svete..."

              Proč reaguješ tedy, když je ti to uprdele? Asi moc není, co? Prosím tě, radši vysmahni, navíc ani nevím, proč lezeš do vlákna o Bloodborne, když jsi to nehrál...
    • Tohle samy si rikam o par kultovnich hrach z minulosti taky, akorat ne 2 roky, ale trochu dyl.
      • iSpirit
        Jelikož Bloodborne redefinoval slovo kult, tak většina těch her z minulosti vedle Bloodborne naprostou blednou. Ale ani nevím proč mi to cpeš, tohle je snad nějaké nostalgické okénko?
        • Nie ty trotl ale píšem tu svoj názor ? Kapišto ???
        • Cool story. A ted uz fakt bez zpatky na ten pokoj... aspon tam muzes v klidu dal snit...
    • tak by so to zahral až by som plakal, ale kupovat kvôli jednej hre ps4 nebudem.
    • Tak to je mi te lito... Pockej, vlastne neni.
  • tyjo..ja to hral hodinu a za mě teda totální odpad. nevadí mi vykrádačky DS, vadí mi, když vlastní invence nestojí za nic.
    • já to vyzkoušel po videorecenzi v Games TV a začátek nic moc, ale dál už mě to docela baví... vlastních věcí tam pár náhodou mají, hlavně to zaměřování končetin / crafting je super
  • tahle hra má snad nejnudnější prostředí, co jsem kdy viděl, jelikož tenhle žánr na tom stojí, tak spíše počkat na novou hru od FS, jestli to fakt bude něco z aztéckého/mayského prostředí, tak to bude sen *14*
  • flash789
    ja porad nevim, cely to pusobi tak nejak neprirozene. Postava mi pripomina po domacku delanej jerab, prostredi pusobi dost nudne...nevim, podle me se na to meli vykaslat a udelat radsi Lords of the Fallen 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit